Кашпо• 19 октября 2023

Какие спорт. ботинки у вас?

Ищу себе на осень, зиму . Чтоб были спортивные наподобие кроссовок, но повыше как ботинки.
Что вы подобное носите?
ОбережнаЯ• 19 октября 2023
Я собі такі купила і всю зиму в них проходила. Бо в теплому зимовому некомфортно й незручно. На морози Ugg

автор Кашпо • 19 октября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Дякую, це більш класичні. Підошва рівна - не ковзали в них на кризі?
Шукаю більше спортивні, з рифленою підошвою, чи такою як у кросівках
ГейСюда• 19 октября 2023
Тоже хотела бы такие ботинки
Лагшмивара• 19 октября 2023
Шось таке ношу