Соображалочка• 20 октября 2023

Тримати квартиру чи продавати?

Київ. Зараз не живемо в ній. Просто стоїть зачинена.

Трикімнатна, купували за 55 тисяч, ну ще трошки в ремонт вклали. Зараз можна продати десь за 70-75, якщо вірити брокерам. На отримані гроші купити 2 однокімнатні зі стареньким ремонтом та здавати, або ж одну двокімнатну (також під оренду) і решту вкласти в новобудову під подальші виплати.
Нашу трикімнатну здавати не хочу, але й комуналку за неї сплачувати набридло, тільки гроші сосе.
Нерухомість за кордоном не цікавить, інші міста також, максимум Київська область. Як би ви вчинили?
короткопамятна• 20 октября 2023
2 однокімнатні.

РокерША• 20 октября 2023
Дав однушки за 75? Це де?
Весела бджілка• 20 октября 2023
2 олнушки сдавать
Весела бджілка• 20 октября 2023
Ответ дляРокерША
Дав однушки за 75? Це де?
Хрущевки можно найти
Весела бджілка• 20 октября 2023
Ответ дляРокерША
Дав однушки за 75? Це де?
Воскресенка например
автор Соображалочка • 20 октября 2023
Ответ дляРокерША
Дав однушки за 75? Це де?
Де завгодно, окрім Печерську та Хрещатика) Звичайні квартири в звичайних домах по 35 тисяч плюс-мінус
автор Соображалочка • 20 октября 2023
Ответ дляВесела бджілка
Воскресенка например
Та й на Оболоні є, на Святошино, на Дарниці. Всюди є

Покорительная• 20 октября 2023
Можна здати одну кімнату, інші на замок. Хоч комуналку покриє
Радостина• 20 октября 2023
Интересно, что у вас за квартира и в каком р-не. Я свою купила в 2011, 2014, 2021 и ни одна не стоит сейчас больше, чем мы ее покупали. Все упали в цене
Україна наше все• 20 октября 2023
Ответ дляПокорительная
Сенс?
автор Соображалочка • 20 октября 2023
Ответ дляПокорительная
Вбити житло ті замки не завадять
автор Соображалочка • 20 октября 2023
Ответ дляРадостина
Правий берег, 7 хвилин пішки до метро. Купували в 2015-му
Не прохожу мимо• 20 октября 2023
я літом дивилася однокімнатні за 30-35, то це убиті бабціні малосімейки чи як воно називається, де кімната з дульку, а кухня з півдульки і ремонт ще при Хрущові робили
або це новострой студіо загалом метрів 39 в опі міра, де не то шо метро, а не впевнена чи маршрутки є
So_so• 20 октября 2023
Просто сдавайте.
Весела бджілка• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Не видела, на оболонь тем более
Весела бджілка• 20 октября 2023
Ответ дляРадостина
Кто ж виноват что вы покупали на пике
автор Соображалочка • 20 октября 2023
Ответ дляВесела бджілка
Не видела, на оболонь тем более
https://rieltor.ua/flats-sale/view/11064421/?langu...

https://www.olx.ua/d/obyavlenie/prodam-odnokmnatnu...

Оболонь, Харківська
Сусідка зверху• 20 октября 2023
Ответ дляРадостина
А в Одессе квартиры по 80 тыс.
Это всегда так было или я что-то упустила?
Oks_kis• 20 октября 2023
Вы не купите 2 однокомнатные за 70-75к, которые можно сдавать в аренду сразу

За 40-45 в Киеве можно купить под ремонт однушку

Oks_kis• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
В каком году такие цены были?) в 2010?)
годовасик• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Вбити житло ті замки не завадять
Тю,я б давно сдала
Нашу отличную сдала ещё год назад в сентябре
автор Соображалочка • 20 октября 2023
Ответ дляSo_so
Просто сдавайте.
Немає вигоди. В нас непоганий ремонт, розтрощать там більше, ніж заробимо з тієї оренди. В трикімнатну заїде не одинак-холостяк, а родина з дітьми. Та буде там халепа потім
Стрекоза любви• 20 октября 2023
Автор, спочатку займіться пошуком однокімнатних. Оцініть ринок саме за реальними пропозиціями. Якщо все складеться, то обрала б покупку 1 однокімнатної, та покупку квартири в новобудові, як інвестицію. Це звичайно, якщо ви усвідомлюєте ризики.
автор Соображалочка • 20 октября 2023
Ответ дляOks_kis

Я вище дала два посилання, це те, що перше знайшла. Досить багато квартир є в нормальних районах в житловому стані, які можна трошки підмарафетити та здати. Новий ремонт під квартирантів робити нема сенсу, головне щоб чисто було та базові меблі з технікою були в наявності. Це організуємо без питань
автор Соображалочка • 20 октября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Я вже деякий час придивляюся, декілька квартир дивилася, їздила на перегляд. Можна й за 32-33 взяти, ще декілька тисяч витратити на нові шпалери, новий унітаз, ліжко з матрацом та базову бу техніку
Маю натхнення• 20 октября 2023
Дивіться хай буде 35 тис, + рієлтору і оформлення! Тобто бути 40 тис за одну
Тобто в 75 не вкладається
автор Соображалочка • 20 октября 2023
Ответ дляМаю натхнення
Тобто в 75 не вкладається
Це все вирішується, якщо є вільна готівка. На тисячу-дві можна торгуватися та й відсоток ріелтора також оговорюється
Маю натхнення• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Так але зауважте що багато об´яв не актуальні, вам треба дзвонити
Ціни пруть в гору даже на старі квртири
І рієлтор навряд чи буде на шару працювати
З 35 тис знижку не чекайте
автор Соображалочка • 20 октября 2023
Ответ дляМаю натхнення
Ціни пруть в гору даже на старі квртири
З 35 тис знижку не чекайте
Так мені новобудова й не потрібна, я старий фонд дивлюся. В мене теж панелька звичайна зараз. Не тільки дзвоню, а ще й переглядаю інколи. Три квартири дивилася, реальні. Тож треба вирішувати, чи виставляти свою на продаж й займатися питанням предметно, чи хай стоїть закрита й далі
Бджолина королева• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Ви така наївна))) на олх 70% квартир не існують)) то наживка з неіснуючими цінами. Ви подзвоніть і запитайте чи вона є і чи така ціна)) за 75 тис ви 2 кв.не купите. Бо якщо до війни моя коштувала 42тис. 37 кв.м.біля метро.Позняки звичайна. Старий фонд 1996 р. то тепер ріелтор приходив і сказав 55 тис мінімум.а то і 57-58.