Марс атакует• 20 октября 2023

В останній час жахливо болить голова...

То з ліва спереду, то з правої сторони. Частіше з правої і віддає в око. Інколи так як нудить, буває трясе від холоду чи в млісь кидає. Зараз болить і все, випила від головного болю, але майже нічого і ніколи не допомогає. Сьогодні ще вночі боліло, прикинулась в жахливому стані.
Що це таке? Хочу піти до лікаря, бо все частіше таке трапляється.
Женщинас• 20 октября 2023
давление меряли?
Marynavladi• 20 октября 2023
Тоже самое в последнюю неделю
Воздух в банке• 20 октября 2023
У мене те ж саме останні два дні. Я грішу на погоду
автор Марс атакует • 20 октября 2023
Ответ дляЖенщинас
давление меряли?
Ні, не маю чим. Також думаю на тиск.
Женщинас• 20 октября 2023
Ответ дляМарс атакует
Ні, не маю чим. Також думаю на тиск.
обязательно померяйте, в аптеке можно померять
Екатерина27• 20 октября 2023
У меня у сына( 10 лет), у мужа и у меня точно также последние пару дней.
Мамина квіточка• 20 октября 2023
це все вишки 5G і ті хто вколовся від корони)
Женщинас• 20 октября 2023
Ответ дляМамина квіточка
я не кололась, а штормит все равно(
Сосиска_Втесте• 20 октября 2023
У меня были сильные головные боли. Оказалось проблема с сосудами. Я на узи ходила
ЛюбимаЯНЬ• 20 октября 2023
У меня проблема оказалась в воспалении среднего уха
Братья Капли• 20 октября 2023
У мене такий стан на зміну погоди і магнітні бурі...вчора і сьогодні. Допомагає спазмолгон.
Sleepyhead• 20 октября 2023
Ответ дляМамина квіточка
Ви адепт Антона Гури?
автор Марс атакует • 20 октября 2023
Ответ дляБратья Капли
Є трохи з погодою і в мене. Зранку сонце було. Тепер дощ, напевно на погоду. Що робити з цим? До кого звернутися?
автор Марс атакует • 20 октября 2023
Ответ дляЖенщинас
Зміняла, 90 на 60. Але це перестало трохи
Женщинас• 20 октября 2023
Ответ дляМарс атакует
а какое у Вас рабочее давление? для вас это норма или пониженное?
220В• 20 октября 2023
В мене теж часто стала голова боліти останнім часом,деколи може боліти по 3 дні підряд,таблетки повністю біль не знімають. Почала пити магне в6,не болить поки п´ю. Перестаю пити,через пару днів знову головна біль.( Думаю,може в мене це через гормональні зміни,мені 47.
автор Марс атакует • 21 октября 2023
Ответ дляЖенщинас
Я ніколи не мала проблем з тиском. Тому навіть не знаю. Сьогодні зранку знову прокинулась з головною білью. Випила кави ( я ніколи не пью каву, дуже дуже рідко) і через пів години голова зовсім перестала боліти