Може хтось підкаже, чи можливо в Києві десь обміняти монети Австралійського долара на гривні?
Країна мрій• 20 октября 2023
Якщо монети діючі (не старі), то запитайте в любому банку. Це не така рідка валюта, повинні міняти
Країна мрій• 20 октября 2023
Якщо у вас монет небагато і відмовить банк, продайте колекціонерам по діючому курсу - заберуть.
english book• 20 октября 2023
Ответ дляOTIN STORE
Банки взагалі не обмінюють монети, як і обмінники валюти.
Колекціонери забирають . За діючим курсом. Але монеты повині бути в задовільному стані.