какую бы оценку ей дали? сыра нормально?
К.а.л.и.н.а• 20 октября 2023
Гриби сухі, занадто великі бортики без начинки, можливо якщо накидатии зверху трошки салату, збризнути бальзамічним оцетом та оливковою олією на травах - це врятує ситуацію, але по фото виглядає дуже сухо.
Ответ дляViktoryjaG
В Неаполе нам вообще такую принесли))
а мне нравится) а что вам не понравилось? хоть начинки нормально
ViktoryjaG• 20 октября 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
Швырнуто прошутто)))
margaritavoronina1• 20 октября 2023
Ответ дляlisulya
Боже, я б таке не їла. Я зараз читаю ’Ріцоллі і Айлз’, то це наче Айлз розтин провела і на тісто виложила.
Навчіть хтось тих італійців готувати нормальну піццу))))
В черговий раз переконуюсь що саму кращу піццу в Італії роблять українці🥰
Ответ дляmeryshely
Авторко, пишіть вже, не мучте нас, де ви? Рим, Мілан чи Неаполь?
ні, не там) і мене дуже бісить що тут роблять таку піццу. це в них
вважається норма і типу вау класс.