Плекаю думи• 20 октября 2023
Проголосуйте: двери или шкафы?
Уважаемые советчицы! На Ваш взгляд, что из этого важнее, если бюджет на окончание ремонта ограничен, а переезжать надо. Межкомнатные двери или шкафы?
Всем спасибо 💐
Результат:
вже голосів:
58 (63.74%)
шкафы
33 (36.26%)
двери
Якось так і живу• 20 октября 2023
Ми живемо без дверей , окрім в ванну і туалет. Нічого, нормально) А от без шкафів був треш, все в коробках, на полу
Завжди недо...• 20 октября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
мы ж не знаем с кем вы живете и сокльк овас
В любом случае, шкафы в приоритете. Хоть один, хоть десяток
Майская киска• 20 октября 2023
А хто живе? Якщо діти є, то без дверей буде складно. Якщо ви вдвох з чоловіком, чи одна, то шафи.
Удальонка• 20 октября 2023
То треба бачити ваші двері та шафи, я відповіла як собі б зробила - двері якщо нормально функціонують, то й байдуже як якісь негарні, не модні,тощо. Можно на них замінити фурнітуру, можна їх перефарбувати, якщо совкові дерев´яні - то навпаки зняти фарбу та натерти олією, я так робила на одній квартирі, ну дуже гарно вийшло, такі двері насправді красу ховають під отими п´ятидесяти річними десятками шарів фарби
А от шафи - сильно видимі, щодня у використанні, реально впливають на комфорт, коштують значно дешевше аніж двері та й замінити їх простіше.
Дверной_Проем• 20 октября 2023
Двери. А еще они очень долго делаються. Вещи и в коробки можно сложить временно, а в туалет как без двери ходить??
Лагшмивара• 20 октября 2023
Ми жили без дверей. В туалете была шторка вместо дверей. Но шкафы купили, без шкафов было туго
Новорічна пальма• 20 октября 2023
Як на мене, то двері. Шафи можна по одній купувати, а двері треба встановлювати всі одночасно. І краще це робити до переїзду.
Вишня на торті• 20 октября 2023
Если живете ’одна-двое’, то вам шум из соседнего помещения особо не грозит, т.е. двери не в приоритете.
Если вас много и личный комфорт на 1-м месте, то я бы ’отгораживалась’.
А вопрос шкафов можно решить временной мебелью - много мебели отдают даром, дело только в перевозке и сборке
Плекаю думи
• 20 октября 2023
Ответ дляМайская киска
Я, чоловік, дитина. Але планування таке, що двері в ванну/туалет ніби в закутку
Плекаю думи
• 20 октября 2023
Ответ дляУдальонка
Новобудова, нема старих
Плекаю думи
• 20 октября 2023
Ответ дляirynka543
Це ж треба, ідентично як у нас зараз питання стоїть 🤣
Думаю все ж двері, йде до зими .
Можуть бути перебої з опаленням.
А так, двері закрили , і нагріти можна батареєю.
Щоб на коридор тепло не виходило
Думаю все ж двері, йде до зими .
Можуть бути перебої з опаленням.
Щоб на коридор тепло не виходило
З цього боку питання не розглядала)))
Плекаю думи
• 20 октября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Трое
Майская киска• 20 октября 2023
Ответ дляПлекаю думи
Я би більше переймалась вашою спальнею))
Плекаю думи
• 20 октября 2023
Ответ дляЯкось так і живу
Купила вішалки-стійки, але то таке
Зависит ещё от ваших приоритетов и количества вещей.
Например, у нас вещей очень мало, спокойно живём сейчас без шкафа (старый продали, новый доаем под заказ - ждём)
А вот без двереф с ребенком я понятия не имею как иметь нормальную сексуальную жизнь. Или просто жизнь когда ребенок спит)
Поэтому я бы точно двери выбрала
Фантазерша• 20 октября 2023
Я би двері ставила. Може придбайте комод для зберігання білизни. Шафи дорогі якщо на замовлення робити. Зараз подруга замовила довжиною 2,80м з розпашними дверями, 35000.
Бабо-лебідка• 20 октября 2023
Двері і бажано всі відразу, щоб колір був один. Шафи можуть чекати.
Плекаю думи
• 21 октября 2023
Ответ дляirynka543
Автор, оскільки теж актуально мені, якщо можна - питання.
Яка ціна міжкімнатних дверей і шкафа ?
Можна в приват )
Яка ціна міжкімнатних дверей і шкафа ?
Можна в приват )
Двері фарбовані 10-12 тис, є дешевші з недорогим добором в Леруа, вийде десь 7-8. Фурнітуру сюди не враховую.
Про шафи не можу сказати, в мене висота стелі 3 метри. Дивлюся на сайтах табуретка юа, дубок. Бачила там шафу три метри довжиною близько 27 тис грн.