Конотопська відьма• 20 октября 2023

Підкажіть. З якого віку підліток може сам виїжджати за кордон

Доброго вечора..Підкажіть будь ласка. З якого віку підліток може сам виїжджати за кордон. Донька хоче поїхати до друзів в Польщу, але 17 років.
Хачапууури• 20 октября 2023
По моему, с 18

120-120-120 (не худею)• 20 октября 2023
Поемяннику 16. Уже второй раз сам приезжает со Словакии, через Польшу в Украину.
Небалувана Галя• 20 октября 2023
16 років
Радикальная• 20 октября 2023
С 16
Isa Dora• 20 октября 2023
Как то ехала в автобусе, там ребёнок 10 лет сам ехал к маме в Украину.
Меня не звали• 20 октября 2023
Згідно нашого законодавства - з 16 років. Але інші країни з 18 признають самостійними. Перевірте правила Польщі. Бо можуть бути в Польщі неприємності.
Крим мій• 20 октября 2023
Ответ дляМеня не звали
Читала про неприємності, і як родичі виїжджали на кордон Польщі. У сусідній темі те саме питаю. Але є випадки, коли пропускають, не знаю чи це від зміни залежить чи є якісь послаблення у поляків зараз.
Сундучок с каникулами• 20 октября 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Але ж питання автора про виїзд з України
Ашолюдискажуть• 20 октября 2023
Ответ дляМеня не звали
Так, поляки іноді можуть про супровід запитати 16-літок

Сундучок с каникулами• 20 октября 2023
Виїхати без супроводу з 18 років.
успокойте_Меня• 20 октября 2023
На яку зміну попадете
Мого не пустили. Чекав поки заберуть. 17 років.
120-120-120 (не худею)• 20 октября 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Так він приїздить, а потім повертається, сам. Тобто виїздить
Mede• 20 октября 2023
З 18. До 18 тільки з супроводжуючою особою і треба ще мати при собі доручення на супроводжуючу особу. Польські прикордонники не завжди, але іноді вимагають показати
цей документ. Доручення брати у нотаріуса. Ціна питання - 500 грн