Королева спама• 20 октября 2023

Напишіть Ваші повсякденні страви, будь ласка.

Добрий вечір.
Криза жанра так сказати.
Дівчата, поділіться будь ласка, що ви готуєте в робочі дні на вечерю.
Всім дякую.
Гладиолус• 20 октября 2023
Стейк+картопля+зелена стручкова квасоля
Лосось+кукурудза+спаржа
Курка в соусі+рис
Болоньєзе
Салат з креветками і авокадо

Кнопус• 20 октября 2023
Легче всего собрать салат или боул из тех ингредиентов, который каждый хочет. С мясом, рыбой, морепродуктами, субпродуктами и тд. Вариаций миллион. Очень быстро, сытно и вкусно.
Безпринципова• 20 октября 2023
Курица, рыба и какая-то каша и какие-то овощи
Тішуся неперетішуся• 20 октября 2023
Бефстроганов
Курячі котлети
Рибні котлети
Філе стегна курки в соусі теріякі
Болоньєзе
Запечене філе індички (великим шматком у рукаві)
Запечена дорада або форель
Мітболи по італійському рецепту
Дуже рідко стейкі з яловичини або шніцель, але то чоловік готує

З гарнірами все просто: рис, гречка, вермішель та картопляне пюре. Інше в мене не їдять. Іноді запекаю картоплю по-селянські
Закусенец• 20 октября 2023
Обычно мясо / птицу / рыбу + крупа / картошка и салат
Салат делаю из шпината / рукколы / листьев салата , добавляю черри или обычные помидоры и сыр , козий по типу брынзы или какой-то другой , могу добавить тыквенные семечки / кунжут , огурцы , сладкий перец + масло оливковое или делаю заправку из меда / горчицы
Мясо или рыбу обычно запекаю , но могу сделать гуляш из мяса. Недавно готовила кур.печень с гранатовым соусом
Иногда делаю пасту или плов
Изредка крем - суп тыква или грибы , овощной суп с фасолью , борщ
ДаЗдраПерма• 20 октября 2023
В мене не має кризи. Все легке і просте. Гриль щодня використовую. Каші варю, картоплю запікаю. Салати самі поості цілий рік - листя салату огірок помідор, грецький, капрезе, деколи як заморочусь до роблю з запечених перців і баклажанів. На грилі в нас стейки, риба, гриби, кебаб. Ще нагетси купую в Галі, готую в духовці. Часом купую матіас і картопля в мундирах. Зранку яєшея, рибка, овочі, авокадо пбо сирники( теж купую В Галі). Завджи в морозилці є вареники пельмені хінкалі, заморожені суміші овочец. Ну якось так
Пампушечка• 20 октября 2023
Супы: борщ красный, зелёный, харчо, солянка, рассольник, чихиртма, куриная лапша, гороховый, куриный сырный, шурпа.
Закусенец• 20 октября 2023
Ну и котлеты , отбивные тоже
Когда лень делать салат , то овощи могу запекать , грибы перец и морковь особенно круто в духовке
автор Королева спама • 20 октября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Бефстроганов
Курячі котлети
Рибні котлети
Філе стегна курки в соусі теріякі
Болоньєзе
Запечена дорада або форель
Мітболи по італійському рецепту

Дякую. А як готуєте рибні котлети?

Тішуся неперетішуся• 20 октября 2023
Ответ дляКоролева спама
Дякую. А як готуєте рибні котлети?
Мммм, це моє улюблене блюдо. Бо я їх не готую, я їх купляю в Пан Гурман або в Галі. У Галі в одному магазині бувають мармурові, з червоною рибкою. Вони найсмачніші
автор Королева спама • 20 октября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ви молодець!
Тішуся неперетішуся• 20 октября 2023
Ответ дляКоролева спама
Ви молодець!
Ґаздиня 😉
Конотопська відьма• 20 октября 2023
Майже не готую бо одна: минулий тиждень - шакшука, соте з баклажанів, суп з домашнього курчати з собою білими грибами і чукою, паелья з мідіями. Зранку каша, ввечері творог. Можу піцу на лаваші зробити чи шаурму овочево-сирну на грилі, чи м´ясо з рибою пожарити. Гарнір свіжий салат. Люблю салат з тунцем, ліниві голубці, борщ, запечену з яблуками курку чи курчата табака
Мая твая не панимать• 20 октября 2023
Перші страви:борщ червоний,борщ зелений,капусняк,гороховий суп, курячий суп з лапшою/гречкою,кус-кусом, сочевичний суп, уха
Другі страви: м´ясо відварене/запечене, голубці,котлети,відбивні, вареники,пельмені, запіканки м´ясні/рибні,риба віоварена/запечена,плов, картопля тушкована з м´ясом,картопля в мундирі/запечена/відварене з оселедцем,тушкрвана капуста з м´ясом/грибами,зрази
Салати:вінегрет, з пекінської капусти,овочеві, з редиски
Сирні запіканки,сирники,омлети, яйця відварені
Різноманітна випічка-солодка і ні
автор Королева спама • 20 октября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Різноманітна випічка-солодка і ні
Дуже дякую!
Поділіться будь ласка, рецептами мясних запіканок.
Мая твая не панимать• 20 октября 2023
Ответ дляКоролева спама
Дуже дякую!
1 кг курячого філе і 1 цибулю прокрутити через м´ясорубку, додати 4-5 яєць, півсклянки молока,сіль,перець.гарно розмішати. Форму скляну змазати олією/вершковим маслом,вилити масу і випікати годину в духовці(180-200 градусів)
Киця-бриця• 20 октября 2023
Картопля і борщ
Бабайко• 20 октября 2023
Криза кажете,ага...
Я от їм вуглеводів по мінімуму, але при цьому не готова готувати окремо собі.
Тому готую все те що й всі, але з похибкою на свій раціон

Ну, наприклад, в голубці замість рису-гриби
Борщ і будь який суп без картоплі
автор Королева спама • 20 октября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Дуже дякую!