Трейдер кріпти• 21 октября 2023
Мій чоловік і моя сестра. Назвіть мене дурепою і скажіть що мені здалось
Ми молоде подружжя. Йому 34, мені 27, їй майже 22. Втратила роботу , поки шукає нову, вже 3й місяць живе зі мною і моїм чоловіком в квартирі. Вони прямо дуже добре спілкуються, але дещо мене насторожило:
- вони постійно обімаються і не відлипають один від одного. Вона сидить у нього на руках, при зустрічі і прощанні обіймаються (коли вона до батьків їде, наприклад)
- колись шли втрьох до супермаркету, він помітив, що на неї дивиться хлопець. Він до неї підходить, бере під руку. Що це було - я не зрозуміла.
- вона його постійно цілує в щоку, він посміхається - отже йому подобається.
- він дає їй гроші, допомагає у всьому, виконує всі забаганки. Піти в супермаркет тому що вона захотіла маковий торт - запросто.
- постійно дивиться на неї, просто стоїть і витріщається у всі очі
Кожен раз коли я намагаюсь запитати типу що ви робите, вони піднімають мене на сміх і кажуть що я озабочена, чоловік навіть ображався. Мені здається у мене вже якісь відхилення. Я чітко бачу між ними почуття, а вони мені кажуть що я все вигадую (хоча серйозно цю тему я не піднімала). В чому проблема? Закохався - розлучайся, дітей немає. Що мені з цим робити і може мені правда здається те, чого немає?
МЧСница• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
мені дарував на 8 березня букет
Блін, автор, як ви це розрулювати збираєтесь?
Ліньки гуглить• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
вона не хоче їхати з Києва
Тогда вы уезжайте
Трейдер кріпти
• 21 октября 2023
Ответ дляМЧСница
оце ж і питаю тут. подругам не розповім - з сорому спалюсь, батькам - ясно шо ні.
Natal_ka91• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
ви не повірите, він вчора їй рукавиці подарив ще і з такою ніжністю сказав ’щоб не замерзла’
Ну дивіться на це далі, склавши лапки
Щось тут не чисто. Сестру є можливість відправити додому чи переселити?
Ніколи не збрешу• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
бо вона шукає роботу, платити за квартиру немає їй чим, ми платити зі своєї кишені теж не будемо, ясна річ.
В гуртожиток не повернеться, бо на магістратуру не пішла. Роботу шукає.
К маме вернуть
энциклопУдия• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Най уже уже в сраку
Трейдер кріпти
• 21 октября 2023
Ответ дляNatal_ka91
Ну дивіться на це далі, склавши лапки
дуже проблематично
вона ж у нас поки типу шукає роботу
у батьків вона улюблена донька, якщо я її вижену, там такі крики почнуться
вона ж у нас поки типу шукає роботу
фрау Гітта• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
мені дарував на 8 березня букет
Ну зрозуміло. По ходу їхати до батьків то вам треба буде. А щоб не їхати- спати на кухні.
Деметра-c3d4• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Вони так ще довго буде її шукати.
Сижу_и_плачу• 21 октября 2023
Уже все было у них, так что вы уже не молоде подружжя, а семья на гране развода
МЧСница• 21 октября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Най уже уже в сраку
Прям сьогодні. Як взагалі можна спокійно спати знаючи що таке робиться.
Ніколи не збрешу• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
вона не хоче їхати з Києва
Конечно ее трахают содержат и в попу дуют
Замулена ріка• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
мені дарував на 8 березня букет
Скоро білети до батьків подарує в один кінець, чекайте.
Natal_ka91• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
дуже проблематично
вона ж у нас поки типу шукає роботу
А як вона платить за квартиру, за їжу?
Трейдер кріпти
• 21 октября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
я не хочу в це вірити
вона зовсім не підла, як дитина
фрау Гітта• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
А чому батькам -ні?
Трейдер кріпти
• 21 октября 2023
Ответ дляфрау Гітта
А чому батькам -ні?
бо скажуть що я придумала, а їх улюблена Софійка янголятко
Natal_ka91• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
я не хочу в це вірити
вона зовсім не підла, як дитина
Вона потім скаже - вибач, я закохалася і не можу нічого з собою зробити
Оч@ров@Шк@• 21 октября 2023
Не верю, уже по ’сидить у нього на руках’.
Ну а если такое может быть правдой, что маловероятно, то ставьте камеры/прослушку дома.
Я_и_моя_собака• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
почему? расскажите, что сестричка у него на ручках уже сидит. пусть родители знают
Сижу_и_плачу• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
я не хочу в це вірити
вона зовсім не підла, як дитина
Ага наивная дурочка у мужа сестры на члене елозит) пардон что грубо но правда
Ніколи не збрешу• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
мені дарував на 8 березня букет
Делайте вывод у них конфетное букетный период. Гнать в шею
ИНЬэтовамниЯНЬ• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Ну значит Софийка может и янголятко, а мужика повело в гареме) вариантов много - уйти самой, выгнать сестру, выгнать мужа.
Позитивна• 21 октября 2023
Ответ дляМЧСница
У чоловіка гарем, звичайно він не відпустить ні її ні його.
Поставте прослушки, хоча і так зрозуміло.
Нафіга ви сестру до хати приперли. Тепер патли видирать прийдеться
А потім пилососити... лишнє прибирання...
Natal_ka91• 21 октября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Оце реально хороший варіант. Ставте камери. Раптом будете мати докази - будете попереду, не давши себе загнати в глухий кут.
Замулена ріка• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
дуже проблематично
вона ж у нас поки типу шукає роботу
Як би у чоловіка крики не почались)
Ніколи не збрешу• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
дуже проблематично
вона ж у нас поки типу шукає роботу
Ну тут или крик или развод и вы домой валите!!! Так что нахер ее
Сижу_и_плачу• 21 октября 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Сестра уже там)))