Трейдер кріпти• 21 октября 2023
Мій чоловік і моя сестра. Назвіть мене дурепою і скажіть що мені здалось
Ми молоде подружжя. Йому 34, мені 27, їй майже 22. Втратила роботу , поки шукає нову, вже 3й місяць живе зі мною і моїм чоловіком в квартирі. Вони прямо дуже добре спілкуються, але дещо мене насторожило:
- вони постійно обімаються і не відлипають один від одного. Вона сидить у нього на руках, при зустрічі і прощанні обіймаються (коли вона до батьків їде, наприклад)
- колись шли втрьох до супермаркету, він помітив, що на неї дивиться хлопець. Він до неї підходить, бере під руку. Що це було - я не зрозуміла.
- вона його постійно цілує в щоку, він посміхається - отже йому подобається.
- він дає їй гроші, допомагає у всьому, виконує всі забаганки. Піти в супермаркет тому що вона захотіла маковий торт - запросто.
- постійно дивиться на неї, просто стоїть і витріщається у всі очі
Кожен раз коли я намагаюсь запитати типу що ви робите, вони піднімають мене на сміх і кажуть що я озабочена, чоловік навіть ображався. Мені здається у мене вже якісь відхилення. Я чітко бачу між ними почуття, а вони мені кажуть що я все вигадую (хоча серйозно цю тему я не піднімала). В чому проблема? Закохався - розлучайся, дітей немає. Що мені з цим робити і може мені правда здається те, чого немає?
Ніколи не збрешу• 21 октября 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Какой вариант предлагаете автору? Жить втроем одной большой семьей и дальше? И сестричке долго ’’искать’’ работу?
Головой вниз из окна сестру с мужем. При первых коленках!!!
Заела_пластинка• 21 октября 2023
Ви не повинні це терпіти.
Сестру виселити.
Погрворити з обома на одинці. Чітко проговорити вче, що вас не влаштовує
Сестру виселити.
мистерЛяпсус• 21 октября 2023
Когда-то уже была подобная тема и описание почти точь в точь. Неинтересно, тролль
ЭкстрасенсиХаЯ• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
це з чого ви взяли?
Для многих советчиц это очевидно
Ніколи не збрешу• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
це з чого ви взяли?
А думаете не уйдет)? Ещё как. Там киска вертуозней. Раз вашу променял
Трейдер кріпти
• 21 октября 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Для многих советчиц это очевидно
мені тут ще нічого не написали толкового
все-таки він старше на 13 років
можливо ставиться як до дитини
все-таки він старше на 13 років
можливо ставиться як до дитини
Бадабум• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
я не хочу в це вірити
вона зовсім не підла, як дитина
Ну навіть в 16 сидіти на колінах це прояв симпатії.Може вона в дитина в 22 але чоловік в 34 її бачить не дитиною ,а дівчиною.Дайте тиждень / два на пошуки і на вихід Так вона довго шукатиме ,її кормлять, ,поять ,он рукавички купили ,навіщо паритись.
Батькам можете озвучити це ?
ЭкстрасенсиХаЯ• 21 октября 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Это радикально. А культурно - с чемоданом на выход.
Трейдер кріпти
• 21 октября 2023
Ответ дляБадабум
Батькам можете озвучити це ?
скажу ще раз, що батькам немає сенсу жалітись, там при будь-якому розкладі винна буду я: що не довіряю, що погана дружина, раз він на неї клюнув і тд
ЭкстрасенсиХаЯ• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
все-таки він старше на 13 років
можливо ставиться як до дитини
все-таки він старше на 13 років
можливо ставиться як до дитини
На коленках и поцелуи?)))
Галя із Дарниці• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
бо вона шукає роботу, платити за квартиру немає їй чим, ми платити зі своєї кишені теж не будемо, ясна річ.
В гуртожиток не повернеться, бо на магістратуру не пішла. Роботу шукає.
Ну будьте реалістом. 90% знайдена робота не оплатить аренду квартири. Вона ж не шукає ставку начальника відділу в банку
Варена цибуля• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
дуже проблематично
вона ж у нас поки типу шукає роботу
у батьків вона улюблена донька, якщо я її вижену, там такі крики почнуться
вона ж у нас поки типу шукає роботу
Пока вы будете думать обо всех, кроме себя, ничего хорошего не будет. Попробуйте наплевать в этом случае на шлюху-сестру и на крики родителей и сделать так, как удобно ВАМ и вы почувствуете сразу, как вам хорошо стало и потом почувствуете, как глупо поступали до этого.
И этот мужчина, думаю, вряд ли вам будет нужен, когда вы начнёте любить себя и заботиться о СЕБЕ, а не о всех вокруг
Ніколи не збрешу• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
дівчата, як думаєте, він до неї щось відчуває??
Так вот в лоб и спросите.
ЭкстрасенсиХаЯ• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
все-таки він старше на 13 років
можливо ставиться як до дитини
все-таки він старше на 13 років
можливо ставиться як до дитини
У многих мужья на 13+ старше....
Бубль Гум)• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
все-таки він старше на 13 років
можливо ставиться як до дитини
все-таки він старше на 13 років
можливо ставиться як до дитини
Ага-ага, саме як до дитини. Немовляти)))
На ручках поносити, в попку поцьомати
Замулена ріка• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
А що думаєте Ви самі? Ви погана дружина? Готові втратити чоловіка? Надієтесь чи впевнені, що сестра на нього не вискочить (якщо ще не гоцає)?
Бадабум• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Взагалі то винні не ви ,а ВІН , тобіш не було б сестри ,була б колега / знайома і т.д.Якщо він ваш чоловік і вас кохає то сестра жінки це сестра .І ніяких обіймів,поцілунків і сидіння на руках.
Вище радили поставити прослушку чи камеру.Це дійсно вихід.
Natal_ka91• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
все-таки він старше на 13 років
можливо ставиться як до дитини
все-таки він старше на 13 років
можливо ставиться як до дитини
Ви його оправдуєте. Там молоде гаряче тіло, яке його хоче, і він поплив.
БоХатая• 21 октября 2023
Я людина досить наївна і ведусь на тролячі теми, але тут треба буди зовсім чарівною, що все це бачити і мати сумніви чи нормально це) і такий список шикарний, там все, не вистачає останнього - застукати на ньому без трусів))
Бадабум• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
все-таки він старше на 13 років
можливо ставиться як до дитини
все-таки він старше на 13 років
можливо ставиться як до дитини
Ви дуже наївна.Он шлюби в 20 років різниця є.
Natal_ka91• 21 октября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Хай шукає сусідку по квартирі, гуртожиток. Є купа варіантів.
Бритоножка• 21 октября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
+1 трольна тема, вже було таке - тільки про вас і чоловіка подруги) не цікаво і одноманітно
А ще була тема дивні відносини брата та чоловіка. Автор, яке у вас насичене життя, всі друг друга люблять
Бадабум• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Запитайте його прямо,коли її нема.
Трейдер кріпти
• 21 октября 2023
Ответ дляБадабум
Запитайте його прямо,коли її нема.
а ваша думка яка?
Біле пальто• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
все-таки він старше на 13 років
можливо ставиться як до дитини
все-таки він старше на 13 років
можливо ставиться як до дитини
Меня муж двоюродной сестры за попу трогал когда мне было 13 лет,ничего его не смутило