Трейдер кріпти• 21 октября 2023
Мій чоловік і моя сестра. Назвіть мене дурепою і скажіть що мені здалось
Ми молоде подружжя. Йому 34, мені 27, їй майже 22. Втратила роботу , поки шукає нову, вже 3й місяць живе зі мною і моїм чоловіком в квартирі. Вони прямо дуже добре спілкуються, але дещо мене насторожило:
- вони постійно обімаються і не відлипають один від одного. Вона сидить у нього на руках, при зустрічі і прощанні обіймаються (коли вона до батьків їде, наприклад)
- колись шли втрьох до супермаркету, він помітив, що на неї дивиться хлопець. Він до неї підходить, бере під руку. Що це було - я не зрозуміла.
- вона його постійно цілує в щоку, він посміхається - отже йому подобається.
- він дає їй гроші, допомагає у всьому, виконує всі забаганки. Піти в супермаркет тому що вона захотіла маковий торт - запросто.
- постійно дивиться на неї, просто стоїть і витріщається у всі очі
Кожен раз коли я намагаюсь запитати типу що ви робите, вони піднімають мене на сміх і кажуть що я озабочена, чоловік навіть ображався. Мені здається у мене вже якісь відхилення. Я чітко бачу між ними почуття, а вони мені кажуть що я все вигадую (хоча серйозно цю тему я не піднімала). В чому проблема? Закохався - розлучайся, дітей немає. Що мені з цим робити і може мені правда здається те, чого немає?
Добра всем!• 21 октября 2023
У мужика интересная жизнь дома.. А почему сестра у вас живёт? Где ее дом?
Марфа Українівна• 21 октября 2023
+1 трольна тема, вже було таке - тільки про вас і чоловіка подруги) не цікаво і одноманітно
МЧСница• 21 октября 2023
У чоловіка гарем, звичайно він не відпустить ні її ні його.
Поставте прослушки, хоча і так зрозуміло.
Нафіга ви сестру до хати приперли. Тепер патли видирать прийдеться
Тантрический кекс• 21 октября 2023
Я бы на всё закрыла глаза кроме того, что она сидит у него на коленях. Вот это уже слишком близкие отношения
Трейдер кріпти
• 21 октября 2023
Ответ дляжижифреймут
Зачем сестру пустили в свой дом?
бо вона шукає роботу, платити за квартиру немає їй чим, ми платити зі своєї кишені теж не будемо, ясна річ.
В гуртожиток не повернеться, бо на магістратуру не пішла. Роботу шукає.
Кринжова баба• 21 октября 2023
она еще не спит с вами потому что ей страшно или лапки замерзли?
Курочка• 21 октября 2023
Троляшко, сидіння на руках то перебор для цієї історії і маркер. Треба було трохи потягнути))
жижифреймут• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Вона не маленька. Живучи у вас, вона дооовго шукатиме роботу.
Трейдер кріпти
• 21 октября 2023
Ответ дляКринжова баба
ви не повірите, він вчора їй рукавиці подарив ще і з такою ніжністю сказав ’щоб не замерзла’
МЧСница• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Ну роботу шукає, а знайшла чоловіка. Сказочніца. Здається вам треба житло шукать
фрау Гітта• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
К родителям билет сможете оплатить?
Коко На Страже• 21 октября 2023
Ошибка - изначально поселить сестру в вашей квартире, третий в отношениях всегда лишний.Сейчас поторопить сестру с поиском работы и на выход, а там дальше с мужем разберетесь
Трейдер кріпти
• 21 октября 2023
Ответ дляфрау Гітта
К родителям билет сможете оплатить?
вона не хоче їхати з Києва
Трусиковед• 21 октября 2023
Ответ дляМЧСница
а то ніби чмо гуляще не знайшло би собі якусь на стороні
Коко На Страже• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
вона не хоче їхати з Києва
Это её проблемы, а вы больше не хотите её няньчить
Natal_ka91• 21 октября 2023
А квартира в якій живете- ваша, чоловіка чи знімаєте? Переселяйте сестру, бо скоро вас переселять.
Трейдер кріпти
• 21 октября 2023
Ответ дляNatal_ka91
ми знімаємо
фрау Гітта• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
вона не хоче їхати з Києва
Вам главное, что вы хотите, а не малая пириживала
МЧСница• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
ми знімаємо
Шукайте собі житло, там нова хазяйка давалка
Natal_ka91• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
ми знімаємо
Норм так... сіла на шию і вилізла на голову
фрау Гітта• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
А вам що останій раз подарував? Та коли
Трейдер кріпти
• 21 октября 2023
Ответ дляфрау Гітта
А вам що останій раз подарував? Та коли
мені дарував на 8 березня букет
Замулена ріка• 21 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
вона не хоче їхати з Києва
А... Ну тобто не ніде жити, а не хоче. Ну скоро Ви, автор, поїдете сама до батьків.