Трейдер кріпти• 21 октября 2023

Мій чоловік і моя сестра. Назвіть мене дурепою і скажіть що мені здалось

Ми молоде подружжя. Йому 34, мені 27, їй майже 22. Втратила роботу , поки шукає нову, вже 3й місяць живе зі мною і моїм чоловіком в квартирі. Вони прямо дуже добре спілкуються, але дещо мене насторожило:
- вони постійно обімаються і не відлипають один від одного. Вона сидить у нього на руках, при зустрічі і прощанні обіймаються (коли вона до батьків їде, наприклад)
- колись шли втрьох до супермаркету, він помітив, що на неї дивиться хлопець. Він до неї підходить, бере під руку. Що це було - я не зрозуміла.
- вона його постійно цілує в щоку, він посміхається - отже йому подобається.
- він дає їй гроші, допомагає у всьому, виконує всі забаганки. Піти в супермаркет тому що вона захотіла маковий торт - запросто.
- постійно дивиться на неї, просто стоїть і витріщається у всі очі
Кожен раз коли я намагаюсь запитати типу що ви робите, вони піднімають мене на сміх і кажуть що я озабочена, чоловік навіть ображався. Мені здається у мене вже якісь відхилення. Я чітко бачу між ними почуття, а вони мені кажуть що я все вигадую (хоча серйозно цю тему я не піднімала). В чому проблема? Закохався - розлучайся, дітей немає. Що мені з цим робити і може мені правда здається те, чого немає?
Анонім Завгосп• 22 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
мені тут ще нічого не написали толкового
все-таки він старше на 13 років
можливо ставиться як до дитини
Мій чоловік старший мене на 11
Любовь Калистратовна• 22 октября 2023
Знов здалось?? То вітчим витріщається та яйця чеше, тепер на руках сестра сидить..🤣що за збочення? ))) Трілоло
nonno4ka• 22 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
вона не хоче їхати з Києва
А я не хочу їхати з Маямі. То що? Мені зайти в якусь хату і сісти мужику на коліна зі словами « мені так холодно, купи мені рукавиці і маковий пиріг!»?????
Пописанная парта• 22 октября 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Он ее трахнул уже, это ж очевидно.
И мне кажется если бы это было на глазах у автора,она бы и не поняла ничего
Пописанная парта• 22 октября 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Автор, різниця у віці, то фігня.
Чому ви зараз на сайті, а не в ліжку з чоловіком?
Бо черга до ліжка,треба вистояти ще свою
Бабулька• 22 октября 2023
У мужа брат есть? Хай приезжает тоже к вам жить, будете об него греться, раз муж сестрой занят))
На привозе• 22 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
вона не хоче їхати з Києва
та й з мужа вашаго вона мабудь слізає неохоче ))))
Nerses• 22 октября 2023
Это ненормально, даже из уважения к вам так себя вести обоим.
Карамелька• 22 октября 2023
К вам только один вопрос - что вы там рядом ними вообще делаете?
автор Трейдер кріпти • 22 октября 2023
Ответ дляКарамелька
Живу зі своїм чоловіком
Аноним_• 22 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
дівчата, як думаєте, він до неї щось відчуває??
нє,просто так рукавички купує... піклуватися-чомусь же не за дружину згадав, а за оцю ’дитину’.ну не можна ж бути такою наївною.
виганяте.
Баба на горошині• 23 октября 2023
Автор, как у вас ситуация? Ничего не изменилось?
Позитивна• 26 октября 2023
Щось автор мовчить...
Баба на горошині• 26 октября 2023
Ответ дляПозитивна
Щось автор мовчить...
Автор немножко троллик. Это тоже её тема)

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3422331-5
автор Трейдер кріпти • 26 октября 2023
Ответ дляБаба на горошині

Сама ви тролик
То не моя тема
автор Трейдер кріпти • 26 октября 2023
Ответ дляБаба на горошині
А що мало змінитись? Я її не вижену
Баба на горошині• 26 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Сама ви тролик
То не моя тема
Ваша
Баба на горошині• 27 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Сама ви тролик
То не моя тема
И ещё одна)

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3425379
автор Трейдер кріпти • 27 октября 2023
Ответ дляБаба на горошині
Ваша
Ви мені будете доказувати? 😂
Баба на горошині• 27 октября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Ви мені будете доказувати? 😂
Нет конечно. Зачем? Вы лучше подумайте на чём вы палитесь и тренируйтесь лучше, раз уж выбрали путь троллизма.