Прибираю щодня• 21 октября 2023
Бутилка для води і спорт сумка порадьте на подарунок
Дівчата, хочу зробити подарунок знайомій. Спорт сумка +бутилка для води. Яку краще обрати? Вона любить все фірмове. Я не хожу в спорт зал тому взагалі не розуміюсь на цьому. Я б зі звичайною моршинською ходила. Вона ж хоче саме в бутилку наливати.
Прибираю щодня
• 22 октября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Сумка коштує дорожче ніж 1000 грн
Можливо. А на що потрібно звернути увагу при виборі?
Прибираю щодня
• 22 октября 2023
Ответ дляГага Газу
Пляшки Тапервер гляньте
Дякую. А Contigo? Щойно згадала що чоловіку термочашку купувала цієї фірми, але така фігня. Тепло не тримає взагалі. Але від бутилки цього не потрібно.
Сірничок• 22 октября 2023
Рюкзак Арена для ребенка стоит около 4-5тыс. За 1000 только пляшку наверное и выйдет. Можете ещё полотенце спортивное глянуть
Прибираю щодня
• 22 октября 2023
Ответ дляСекретница
Бюджет замалий для якісної пляшки.
Порадьте фірму пляшки
Секретница• 22 октября 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Порадьте фірму пляшки
Були різні, але найкращі то Klean Kanteen Insulated. Саме Insulated, а не просто класичну, якщо хочете термо. Наприклад, як на фото.
Полонянка SexShop-а!• 22 октября 2023
Ответ дляСекретница
Бюджет замалий для якісної пляшки.
Почему так дорого? Что в ней особенного?
Секретница• 22 октября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Покупка на годы. Кипяток спустя сутки после открытия. Это реально нельзя сравнить с бюджетнымы Contigo и т.п.
Полонянка SexShop-а!• 22 октября 2023
Ответ дляСекретница
Для спортивной бутылки не нужен термо эффект
Секретница• 22 октября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Я влітку обираю прохолодний напій, а взимку - навпаки (якщо пішки йти до залу то також вода встигає стати холодною, як для мене).
Майданщица• 22 октября 2023
Я сьогодні дивилась сумку спортивну чоловіку і можна жіночу купити і пляшку Adidas ,на оф.сайті.
Прибираю щодня
• 22 октября 2023
Ответ дляСекретница
Дякую
Прибираю щодня
• 22 октября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
дуже класна пляшка, а головне без пластика, безпечна
Дякую
Гага Газу• 22 октября 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Не пробувала