долой_лама• 22 октября 2023
Маска для обличчя
Напишіть ваші найулюбленіші маски для обличчя, як довго користуєтесь, який ефект) бо всі свої вже набридли, якщо чесно) хочеться чогось нового)
Можна будь-які, від домашніх до професійних)
Мої фаворити на даний момент: Laneige корейська нічна (в блакитній тарі), Too Cool For School Pumpkin Sleeping Pack (гарбузова нічна, теж корейська), A´pieu тканеві (зелений час, бананова), маски від Ziaja, теж заходять останнім часом (особливо медова).
Мелочунь• 22 октября 2023
Кристина оптимал гидрейшн, виш, меджирей аргалан, дермалоджика термо да много чего. Очень уважаю биеленду и заю именно маски
Natal_ka91• 22 октября 2023
Shiseido waso satocane, дорога, зараза, але класно очищає і звужує пори.
долой_лама
• 22 октября 2023
Ответ дляМелочунь
От заи какие маски пробовали?
Сама вумна тутички• 22 октября 2023
Origins Drink Up, але ціна на мейк ап, щось зависока, я за 13€ взимку в дюті фрі купувала,і крем в таку ж ціну був.... Дивно, але з бюджетних ось ця сподобалася, в мене комбінована і обезводжена шкіра,я цю маску кинула в корзину, не вистачало до безкоштовної доставки, шкіра після неї гарно зволожена, напитана
Мелочунь• 22 октября 2023
Ответ длядолой_лама
От заи какие маски пробовали?
Манука, козье молоко, еще какая-то малиновая кажется жасмин, олива зеленая, раньше брала их на сдачу в космо. Вообще польский сегмент у меня в фаворе. Есть еще лирен тоже неплохая
Доктор Хаос• 22 октября 2023
Полюбляю корейські тканеві маски.Ае не всі. Дешеві відрізняються жорсткою основрю, нерідко нульовим ефектим. Мені подобаються маски від Mediheal, CosRX,Cocostar.
scorpionxnk• 22 октября 2023
Ответ длядолой_лама
От заи какие маски пробовали?
Из проф.Доктор Шпиллер.Для меня самые лучшие.