Zorinn• 22 октября 2023

Доглядова косметика Rosabella

Вперше про них дізналась і хочу замовити сироватку для росту волосся. Деякі коментарі виглядають ну дуже підозріло накрученими. Чи був у вас досвід у користуванні цією косметикою? Які враження та чи допомогла вона вам? Посилання на сироватку залишаю :
https://rosabella.ua/sirovatka-dlya-rostu-volossya...
inysik1986• 22 октября 2023
Я вперше про таку чую,ціна доступна спробуйте)напишите нам потім

автор Zorinn • 22 октября 2023
Ответ дляinysik1986
Ціна то одне)) а потрачений дарма час - зовсім інше…
inysik1986• 22 октября 2023
Ответ дляZorinn
Ну ви маєте розуміти,що одна сироватка вам чуда не зробить)
Невидимка• 22 октября 2023
Ви Yuka не дивилися?
Удальонка• 22 октября 2023
Почитала склад і дію. Показово. Вже краще до трихолога, якщо проблеми