Просто Фіфа• 22 октября 2023

Дівчата 35+ в активному пошуку, зайдіть поговорити

Де ви знайомитеся? Особливо цікаво якщо є діти молодшого шкільного віку чи садочок, у вас немає авто і фрілансер/ працюєте віддалено.
Чарівне зіллячко• 22 октября 2023
Автор з якого міста?

Молчунья• 22 октября 2023
На сайте знакомств
Пупс• 22 октября 2023
Сз , мое авто причем ))?
Чтооооооооооо?• 22 октября 2023
З цим складно зараз)
Особливо викликає посмішку, що 55+ мужчини вільно знайомляться на вулиці))
Пупс• 22 октября 2023
Девочки на сз поп .. я вышла кофе попить , понимаю что меня бесит что-то .. запах похорон (
Ну хоть бы написал
Мне 33, ему 34
Патика-мотика• 22 октября 2023
Дитині 12, мені 35 в січні. Є авто, але ніде не знайомлюсь. Мені краще зараз бути на самоті. На сайті знайомств ніколи не була і не піду, це вже нижня межа, особисто для мене.
автор Просто Фіфа • 22 октября 2023
Опишу де я. Правда, хочеться нормальні постійні відносини, а не чисто секс. Тому поки не дуже успіху
- сз. Певний час знайомилася там. Ходила на побачення. 6 з 10 попадалися одружені. Частина ’ живу з мамою’ ( а в моєму віці то вже є питання до чоловіка) . Діти 20-25 - ’ у мене великий і я виносливий’ ( хоча може треба було брати? )
- фб . Тут трішки цікавіше. Навіть відносини були. Але останнім часом теж щось або 60+, або 18-19( може мамку шукають.)
автор Просто Фіфа • 22 октября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Автор з якого міста?
Київ
автор Просто Фіфа • 22 октября 2023
Ответ дляПупс
Сз , мое авто причем ))?
Одна з рекомендацій - на сто, в автомвгазині

автор Просто Фіфа • 22 октября 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
З цим складно зараз)
Ні, ну зі мною теж іноді знайомляться. Але сміливі, як правило, дорослі і не дуже ок мужики
Патика-мотика• 22 октября 2023
Ответ дляПросто Фіфа
З ким? З механіком)
автор Просто Фіфа • 22 октября 2023
Ответ дляПатика-мотика
З ким? З механіком)
А я не знаю). В мене немає авто
Элька-Карамелька• 22 октября 2023
На сайте знакомств в первую очередь, но на работе смотрю по сторонам, хожу в зал, знакомые все время кого-то предлагают. Ну сложно конечно и очень. Много женатых, много скучных нищебродов ищет на 10 лет моложе а ты как запасной вариант, про жлобов, мамсиков, нервных разведенных уже молчу
спальное место• 22 октября 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Ну на сто чоловіки майже всі зайняті, це я кажу бо знаю, на сз теж одружених чоловіків багато, стикалася.. майже всі хочуть тільки сексу 😏
Чтооооооооооо?• 22 октября 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Так)
Саме так) мужчинчики 35-50 якось не такі сміливі))
Не цілуюсь з бодуна• 22 октября 2023
На сз знайшла обох чоловіків. Мені 36. Вийшла заміж місяць назад другий раз. Київ. Одружених на сайті майже не зустрічала. Ну по ним же одразу видно і я з такими навіть на каву не бачила сенсу. Розглядала лише вільних.
Пупс• 22 октября 2023
Ответ дляПросто Фіфа
То да… но немножко не те . Я мечта грузинов и т д грушка с задней кормой
Пупс• 22 октября 2023
Ответ дляспальное место
В радиусе 100 км весь мой Кавказ (
Пригощаю кашею• 22 октября 2023
Мужчины любят красивых.

спальное место• 22 октября 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Мужчины любят красивых.
И сисястых
Пригощаю кашею• 22 октября 2023
Ответ дляспальное место
И сисястых
Не обязательно, если красивое сложена девушка, размер не имеет значение.
спальное место• 22 октября 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Если полюбит, то ничего не имеет значения, но не долго длится все, все равно смотрит на других с формами
Пригощаю кашею• 22 октября 2023
Ответ дляспальное место
У каждого мужчины свои предпочтения.
спальное место• 22 октября 2023
Ответ дляПригощаю кашею
У каждого мужчины свои предпочтения.
Ну так то да
автор Просто Фіфа • 22 октября 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Мужчины любят красивых.
До чого тут це?
Вчителька з мікрорайону• 22 октября 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Київ
Спорт клуби
автор Просто Фіфа • 22 октября 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Мужчины любят красивых.
А сплять з тими, хто дасть
пьЯНА• 22 октября 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Мужчины любят красивых.
Живу возле ЗАГСа. Не знаю, кого они там любят, но женятся на всех.
Майструю крила• 22 октября 2023
Ответ дляспальное место
И сисястых
Забезпечених з будь якими сіськами вони люблять)
спальное место• 22 октября 2023
Ответ дляМайструю крила
Ой, ну це точно 😅