Снідаю авокадо• 22 октября 2023

Як думаєте чому чоловіки використовують ігнор

Зі мною таке вперше, не сварились взагалі, але відносини в тупіку бо зараз далеко один від одного.
Це від образи, від обезцінюввння, від злості? Від чого?
любименькая• 22 октября 2023
Шоб нескушно, можно трахать других баб, пока вас игнорит и так по кругу. Удобненько.

vihola• 22 октября 2023
Не хоче просто спілкуватись, не треба копати глибоко.
Анонім Перший• 22 октября 2023
Від чого завгодно. Від бажання не спілкуватися і закінчити стосунки до маніпуляції. Якщо нема до вас запиту, то нема сенсу шукати від чого. В будь-якому випадку це не про вас.
vihola• 22 октября 2023
Жінки сидять собі історї з таємним сенсом вигадують, а йому просто байдуже, не ви то інша.
автор Снідаю авокадо • 22 октября 2023
Ответ для vihola
Так, але і ні
Я розумію про що ви, але рівень відносин до цього говорить про те, що не байдуже це 100%
из_под_тишка• 22 октября 2023
Це модель поведінки від його мами, самий сильний психологічний трюк(((
vihola• 22 октября 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Так, але і ні
Запитайте в нього що вас непокоїть, не відповідає, хай гуляє. Навіщо такі стосунки.
vihola• 22 октября 2023
А якщо спамятається, то хай він потім бігає за вами і переживає чому ігнор.
автор Снідаю авокадо • 22 октября 2023
Ответ для vihola
Запитала, не відповів(
Чесно хвилююсь, хотілось би закінчувати стосунки по нормальному, знаючи що кожен більш меньш себе нормально почуває.

пьЯНА• 22 октября 2023
Запам´ятайте, якщо чоловік не дзвонить і не пише,то він просто не хоче це робити. Не шукайте причин
vihola• 22 октября 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Запитала, не відповів(
Вам боляче бо вами знехтували, а як він себе почуває то вже таке.
Він себе почуває нормально, будьте певні.
Tivoli• 22 октября 2023
не хочет разборок и выноса мозга
Tivoli• 22 октября 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Запитала, не відповів(
он закончил, ему нормально
автор Снідаю авокадо • 22 октября 2023
Ответ дляTivoli
не хочет разборок и выноса мозга
Та я не по цим справам, я ж кажу не сварились
Да будет так• 22 октября 2023
Ответ для vihola
А если нет?
Тумба-юмба• 22 октября 2023
А что вы хотели автор, расстояние, обида, злость. Что тут непонятного - обида! Или он должен вам кричать или Caps Lock включить и писать- мне обидно?
Сейчас у каждого пятого мужчины Украины такое.
Фиг его знает, я так это вижу.

Да и что гадать , по двум вашим предложениям ...
Tivoli• 22 октября 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
как это ’не по цим справам’?
вы уже начали с ним разборки, он слился, вы выспрашиваете что не так.
он вас игнорит
вы открыли тему
он уже закончил с вами отношения, но не отстаете от него
Кукусик• 22 октября 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Так, але і ні
Він вільний чи у стосунках з іншою?
vihola• 22 октября 2023
Ответ дляДа будет так
А если нет?
Може бути, звісно, виключення, якщо в лікарні без памʼяті, в тюрмі, або в морзі.
А кожна нормальна, просто ввічлива людина, необовʼязково близька, відповідає коли до неї звертаються.

Да будет так• 22 октября 2023
Ответ для vihola
Причиной того, что мужчина не отвечает, может быть еще и то, что он зол на эту женщину
vihola• 22 октября 2023
Ответ дляДа будет так
То хай скаже ротом що не подобається.
Кукусик• 22 октября 2023
Ответ дляДа будет так
Настолько что не общается с той что ему дорога во время войны?
автор Снідаю авокадо • 22 октября 2023
Ответ дляКукусик
Він вільний чи у стосунках з іншою?
Він був в стосунках зі мною, іншої дівчини не було
Да будет так• 22 октября 2023
Ответ дляКукусик
Да
Кукусик• 22 октября 2023
Ответ дляДа будет так
Да
Такого не бывает.
Замріяна• 22 октября 2023
Ответ дляДа будет так
Значит ему его злость важнее этой женщины. Пока они не общаются, он ее игнорит, она может найти другого, но почему-то ему не эта мысль в голову приходит, а как он зол. Это самолюбие и ничего общего с чувствами к этой женщине
Зліпок ступні• 22 октября 2023
Ігнор - дуже потужний інструмент впливу і обесцінювання. Можливо, він маніпулятор і робить це умисно, чекаючи, щоб Ви почали до нього перші звертатись. Тим самим Ви почнете бути в ролі ’прохаючої’, а це позиція нижча.
Або йому просто пофік, що теж не радує.
Або в нього типу біполярочки, то хоче і пише, то враз мовчить. Ці гойдалки зведуть з розуму
Да будет так• 22 октября 2023
Ответ для vihola
То хай скаже ротом що не подобається.
Ну вот мой бывший муж, когда был зол, уходил в себя. Сбрасывал звонки. На смски либо не отвечал, либо отвечал грубо. Отвечать на звонки и смски начинал только когда его отпускало
vihola• 22 октября 2023
Ответ дляДа будет так
Чому колишній?
Да будет так• 22 октября 2023
Ответ дляЗамріяна
Неправда. Мой бывший муж так себя вел еще до брака. И у него ко мне были чувства