Медсестричка• 22 октября 2023
Plus siza і вага
Побачила сьогодні інформацію про модель в плюс сайзі
Зріст 177 см
Вага 91 кг
Груди 107 см
Талія 76 см
Стегна 117 см
От її параметри. Що мене здивувало. Це те, що в мене вага більша трохи, я розміри стегон і грудей менші. Ріст теж трохи менший
Ну і розміри в неї вказано 48 (це, думаю, европейський). а в мене 44-46
чому ж вага в мене більша?
Зріст 177 см
Вага 91 кг
Груди 107 см
Талія 76 см
Стегна 117 см
чому ж вага в мене більша?
Фляшунька• 22 октября 2023
Ответ дляКонфиденциальность
ось і у мене подібне питання...при майже подібному зрості і вазі у мене набагато менші параметри ...але це Радниця, що хочеш понаписують)
Для вас новость, что объемы у всех по-разному смотрятся и вес также? Может у вас грудь от 2ки и больше, у меня около единички
Получается весь вес попа и бедра)
Конфиденциальность• 22 октября 2023
Ответ дляФляшунька
Получается весь вес попа и бедра)
та ні, не новина...я, як колишня спорстменка, знаю, як можуть змінюватись параметри фігури, вага та зовнішній вигляд в залежності від структури, м´язової маси тощо. Набряки можуть об´ємів додавати..
груди у мене повний другий...а ось стегна майже на 20 см менші за Ваші..у мене подруга з Вашими параметрами важить 84 кг...
Фляшунька• 22 октября 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Параметры то может и такие, но тип фигуры другой, отсюда и вес тоже.
Кіна не буде• 23 октября 2023
У меня рост 174, вес 73, параметры: 106/78/103, ноги стройные, на животе есть лишнее. Ношу европейский 42-ой размер