Продаю витрішки• 23 октября 2023
Поганий сон 3 роки
Доброго ранку! Сину 2.10, просинається серед ночі і істерить, потрібно тільки приводити до тями, щоб заснув. І так може бути по два рази на ніч. Плаче, щось лепече незрозуміле. Вже сил немає. Може в когось таке було, що робили?
Продаю витрішки
• 23 октября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Мультики перед сном дивиться, активні ігри?
Ні, читаємо книги, малюємо. Стараюсь, щоб вечора були спокійними
Кукусикиииииии• 23 октября 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Собі серіал фоном не вмикаєте? Можливо, забагато активностей і вражень протягом дня?
Продаю витрішки
• 23 октября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Він у нас просто емоційний сам по собі, тому стараємось, все можливе робити, щоб була спокійна атмосфера
Кукусикиииииии• 23 октября 2023
Ответ дляПродаю витрішки
То треба розрядитись перед сном, комусь допомагає масаж, комусь проридатися)
буреЛОМКА• 23 октября 2023
Нам допомогла тільки повна відмова від гаджетів та телевізору. Теж в доньки легкозбудима нервова система. Потім переросла.
Продаю витрішки
• 23 октября 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Ну у нас вже повна відмова від 2 років і 4 місяців. Але змін ніяких. Мабуть, треба час. Буває іноді спить всю ніч, але дуже рідко. А так просинається серед ночі і плаче, істерить…
Блондинка в Шоколаде• 23 октября 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Вам надо наоборот активные занятия в течении дня , чтобы он смог выплеснуть энергию