Носки на подтяжках• 23 октября 2023

Бідні євреї.

Реально сьогодні подивилась сторіс єврейки, як їх хейтять. Навіть в Польщі всілякі паради проти євреїв зараз проводять. Я думала, ця тупість давно закінчилась, десь разом з гітлером. А ні. Нас жаль, але нас хоча б весь світ підтримував (хоч на початку). А їм і так не солодко, ще й хейт звідусіль.
Ирина-bbd0• 24 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
Отакі бувають несправедливості в житті. Ви чомусь, порівнюєте арабів з українцями, хоча по факту - то русня, яка розповзлася на 1/8 суші і живе гарно і по-домашньому. По факту, логічніше порівнювати, скажімо, євреїв момент 1947 з якутами, які на своїх же землях складають абсолютну меншість і не мають ніяких прав. І якщо в них прокинеться національна свідомість і вони поженуть звідти русню - всі їм тільки поаплодують. А викупати назад свої ж землі - то було ще дуже гуманно
В,смысле несправедливости?))))
Вы одних оккупантов оправдываете другими? )))
Ну это же песня)

Ирина-bbd0• 24 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
Подивіться крізь призму наших подій. Євреї жили на тих землях тисячі років, створили свою релігію, потім землі захопили араби, скопіювали релігію (якій на той момент було вже 2.5 тисячі років) , на місці зруйнованого храму Соломона збудували свою мечеть (за яку тепер і війна) і вирішили винищити тих, хто власне ту релігію і придумав, щоб не заважали.
Не нагадує ніяких мокш, які самовизначили себе нащадками Русі і тепер хочуть винищити нас? І дуже дуже свербить їм Київ з нашими соборами
Я как раз и дивлюсь на наші події.
З різних боків.
PinkyPink• 24 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
В,смысле несправедливости?))))
Ну это же песня)
Я не вважаю людей, яких роками утискали і які повернулися на свої історичні землі окупантами. Якщо кримські татари викуплять землі і заїдуть в Крим - в когось язик повернеться їх назвати окупантами, наприклад?
І так, тим, кому було по-домашньому, доведеться потіснитися.
darsi• 24 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А если сегодня украинскую землю выкупят? Вы имеете доступ к реестрам и влияете на решения по земле? Когда украинцев из Умани попросят? Какие еще территории в Украине уже можно от Вас колючкой огородить и на любое возмущение назвать Вас украинской террористкой?
Вот как раз нам и выгодно, чтобы этот конфликт погасился и евреи остались в своем государстве. Иначе Небесный Иерусалим прийдет к нам.
Ирина-bbd0• 24 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
Ага.я вот смотрю.как украинцам приходится потесниться шоб никого не ущемить из ущемленных и бедных))) еще лучше по европам развеиться штоб никому не мешать тут панувать
PinkyPink• 24 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
В,смысле несправедливости?))))
Ну это же песня)
Ви як думаєте, русні, в якої 1/8 суші, треба ще додатково самовизначатися в Криму? Чи можна буде їм пояснити, що то чуже вони колись загарбали і треба змиритися і потіснитися.
Ирина-bbd0• 24 октября 2023
Ответ дляdarsi
Он уходил отсюда?)) Вы историю Украины знаете?)

darsi• 24 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Про евреев в Украине, кроме Бабиного Яра , по истории другого не помню. А что вы имеете ввиду?
Ирина-bbd0• 24 октября 2023
Ответ дляdarsi
Имею ввиду.что много всего в интернете.можно читать.много.разного и составлять свое субьективное мнение
darsi• 24 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Понятно, напустить тумана, ваше кредо.
Ирина-bbd0• 24 октября 2023
Ответ дляdarsi
Понятно, напустить тумана, ваше кредо.
Какого тумана? Вместо Вас.взрослого человека кто-то должен читать или заголовки интересны и чужое лишь мнение?
darsi• 24 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Мы тут все обмениваемся своими мнениями. Зачем тогда Советчица, если можно все нагуглить. Вы сами упомянули про евреев в Украине, а на уточняющий мой вопрос отправляете в Интернет. Нелогично, с вашей стороны.
krasotalisa• 24 октября 2023
Ответ дляGipo-po
Слушайте, ну уделите полчасика образованию 🙂
ви така смішна, одразу видно історію ніколи не читали, в школі мабуть 2 було)) або ви по методіцчі тут пишите, або за рублі, вам видніше. Почитайте справжню історію Ізраіля, не на рузький сайтах тільки.
maggymys• 24 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
Самовизначення арабів. Цікаво, звісно, але от Ви логічно можете пояснити, чому ж араби абсолютно ідентичні культурно і історично мають самовизначитися на десятки країн, а в той же час курди, яких було в рази більше, ніж жителів 5 арабських самовизначення країн разом взятих, не отримали такого права?
І чим араби Палестини відрізнялися від арабів іорданіі і Лівану, що їм було потрібно окремо самовизначатися? Доречі, і самі араби так не вважали і хотіли ту територію просто між собою поділити
А ви теж почитайте, що араби Палестини хотіли одну державу з Сирією. І про те, що араби воювали проти Османської імперії на боці британців за те, щоб була незалежна арабська держава або держави. А британці одночасно дали їм обіцянку що буде така держава, та євреям, що відведуть їм місце у Палестині. І після завершення Першої мирової війни поставили арабів перед фактом, що мандат на сучасну Сирію буде у французів, а мандат на Палестану та Іорданію у британців, та ставали на бік євреїв до 1939 року, коли навпаки заборонили їм мігрувати туди та рятуватися від знищення.
І так регіонально там є відмінности між різними групами арабів як у культурі так і генетично. Палестинські араби генетично близькі до арабів свого регіону та євреїв, та їх предками були не тільки араби з Аравії, але й місцев жителі з часів Ханаану.
Ви знаєте що будь-який народ Європи та Азії має багатьох предків, та з´явився у тому числі внаслідок завоювань? до речі слов´яни розселялися по Європі у приблизно ті ж століття що й араби.
постою_послушаю• 24 октября 2023
Ответ дляAllize_di
иудаизм не признает никакого религиозного значения Иисуса в их религии. Типа был, но просто человек
И? От этого евреи стали плохой нацией, которую нужно наказывать за смерть Иисуса?
Кисюшка• 24 октября 2023
Ответ для-Инга-
их оформляют и проводят свои же. И меня очень пугает, что их количество за последние 10 лет в Европе (и за счет миграции и за счет рождаемости, самый плодовитый этнос) растет в геометрической прогрессии. В итоге мы видим этот шабаш в Европе
Там конечно одна фраза ужасней другой
Лидер ХАМАСа - Матка арабской женщины — мое самое сильное оружие
LudaSHS• 24 октября 2023
Новости читаю
Чето все метушатся.

‼️Президент США Джо Байден был вынужден прервать свое выступление относительно экономики, чтобы принять участие в срочном заседании в “Ситуационной комнате”. Одна из вероятных причин — очередная атака иранских беспилотников по американским базам в Ираке и Сирии. Ранее эти же базы были атакованы проиранскими террористами с использованием крылатых ракет и дронов на прошлой неделе. Ответственность взяла на себя одна из террористических организаций, финансируемых иранцами — “Исламское сопротивление в Ираке”. Американские базы стоят на пути иранских контрабандистов, перебрасывающих оружие из Ирана в Сирию и Ливан «Хизбалле».

‼️CNN: США мають у своєму розпорядженні оперативну інформацію про те, що воєнізовані угруповання, що підтримуються Іраном, планують активізувати напади на американські війська на Близькому Сході, повідомляють численні американські чиновники.
LudaSHS• 24 октября 2023
Вчера Нй таймс письмо выложила что ошибка было выложить информацию от Хамас по поводу больницы, все побежали за хамасовсктми новостями,

Тут вспомнилось
’У світі, в якому ми опинилися сьогодні, велика частина людства довіряє радше емоціям. Наші нові читачі і глядачі більше не бажають чути про факти. Вони шукають інформацію, яка відповідає їхньому баченню світу. Саме тому вже сьогодні переважна більшість українців довіряє соціальним мережам, а не солідним виданням чи новинам з телеканалів. А серед цих соціальних мереж найбільшою популярністю користуються телеграм-канали. А серед цих телеграм-каналів найбільшою популярністю користуються анонімні телеграм-канали. Бо саме безвідповідальність дозволяє створювати найяскравіші новини, які сподобаються споживачеві, й тиражувати найогидніші фейки.

І так, безвідповідальна непідтверджена інформація – це хвороба, яка є значно небезпечнішою за коронавірус. Тому що ця хвороба абсолютно спокійно може довести нас до третьої світової війни і до зникнення людства. Ось простий доказ останніх днів: інформація про удар по лікарні Аль-Ахлі у Газі, нібито ізраїльський. Десятки видань і телеканалів послалися на фейкову інформацію, розповсюджену так званим ’міністерством охорони здоровʼя у Газі’ – тобто медичним департаментом терористичної організації ХАМАС, бо у Газі немає ніякого легітимного уряду й ніяких міністерств, але інформація з назвою ’міністерство’ виглядає серйозною і солідною, чи не так? У світі почалися масові демонстрації, арабські лідери скасували саміт із президентом Джозефом Байденом, натовпи штурмували посольства Ізраїлю. Все це було ввечері 18 жовтня. Вранці 19 жовтня про лікарню й сотні жертв уже навіть не згадують: стало очевидним, що ми мали справу з фальсифікацією, на яку «повелися» провідні світові медіа й навіть лідери країн цивілізованого світу. А чому? А тому, що, по-перше, світ соціальних мереж згубно впливає на наше ставлення до достовірності джерел, а по-друге, ми намагаємося вірити в те, що нам вигідно. Удар по лікарні «врівноважував» злочини ХАМАСу в Ізраїлі з жахливим прорахунком ізраїльської армії – й тому з таким ентузіазмом був сприйнятий не тільки в арабському світі, а й там, де хотіли б звинуватити єврейську державу, але не мають для цього обґрунтованих підстав згідно із власними цінностями. А тут такі підстави нарешті зʼявилися!’
(С)
LudaSHS• 24 октября 2023
Ответ дляКисюшка
Там конечно одна фраза ужасней другой
Это не лидер Хамас
А Ясир арафат. Лидер палестинских автономий. В 1994 г в Осло Израиль и палестина подписали соглашение, границы труляля.
Ясир получил нобелевскую премию мира, с евреем Рабином -думали там мир будет уже.

Его кстати любили в Ссср.
А хамас пошел с египта. Тоже все спонсировала раша.

Татьяна_М5• 24 октября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Бля… до 20 років минулого століття там османська імперія була. Які палестинці?
Хочаб щось, окрім мацковських методичок почитайте.
Верно, мусульмане. Никаких евреев там не было
Seehund• 24 октября 2023
Ответ дляnezhinka
Натрапила недавно на дослідження по Україні. Опитувалися представники нацменшин щодо ставлення до них українців та українців щодо ставлення їх до нацменшин. Так от, десь 40% євреїв заявили, що українці ставляться до них негативно, і біля 5% українців сказали, що негативно ставляться до євреїв. Цікаво, як самі євреї пояснюють для себе, чому їх усі і завжди недолюблюють? Хтось знає?
Это их национальная фишка.
Чашечка кофе• 24 октября 2023
Ответ дляКисюшка
Там конечно одна фраза ужасней другой
Це лідер руху за вільну Палестини теж терорист, але масштаби інші. Щодо фрази дуже і дуже великі сумніви, бо в основному її цитують у російському інтернеті
LudaSHS• 24 октября 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Были
И давно

В XI веке до н. э. эта территория вошла в состав объединённого Израильского царства, столицей которого вначале был город Хеврон, а затем стал Иерусалим.
После распада объединённого Израильского царства в X веке до н. э. на его бывшей территории были созданы два царства — Иудея и Израиль.

В течение последующих 18 веков эта территория поочерёдно входила в состав Римской империи, Византийской империи, Арабского халифата, Иерусалимского королевства, Мамлюкского султаната, Османской империи и британского мандата

В 1517 году территория Израиля была завоёвана турками-османами под предводительством султана Селима I. В течение 400 лет она оставалась частью Османской империи

В Османской империи иудеи, имея статус «зимми», пользовались относительной гражданской и религиозной свободой.

К 1880 году в население тех поселений входили 24 тысячи евреев, в основном проживавших в Иерусалиме .
С 1880 идут Алии
Большие переселение евреев с российской империи. Их было 3 кажется
Начали укрупнятся деревни.
LudaSHS• 24 октября 2023
Прошло время и Сми раздупляются
До этого- Израиль проигрывал иформ войну
⚡️Wall Street Journal представил обширное расследование с помощью камер наблюдения и однозначно заявляет: что больницу в Газе поразила ракета террористов из Газы.
_______________
LudaSHS• 24 октября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Евреі мали аж 2 держави і саме на місці Ізраїлю, тоді, коли арабів там ще і близько не було.
Арабы пришли в 600 гг - напали на Византийскую империю, эти поселения
анна 1986• 24 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
Т.е. если евреи к нам вернуться, не так ,набегами,как на Умань... Вы готовы поделиться с ними? Или поляки выкупят Львов к примеру?
Seehund• 24 октября 2023
Ответ для vihola
Ну якщо тутешні кокошники сповненні емпатії до хамасівців, то можна передбачити, що їхні союзники парашенці навіть в блокаді будуть клепати ракети, їхні діти будуть вмирати від голоду і хвороб, бо сенс життя терориста не створювати, а вбивати та руйнувати.
Я не давно заглянула на один ресурс, на котором сидела до войны, глянуть настроения русских матерей. Там обсуждали запрет на поставку каких-то навороченных спиц с Латвии, ржали, что все им Китай обеспечит. Да они идут по этому пути.
LidiyaZi• 24 октября 2023
Ответ дляLudaSHS

Тут вспомнилось

(С)
Така простиня , яку через пару вступних речень немає бажання. Бо фундаментом цього допису є брехня. Українці перестали довіряти ’солідним виданням чи новинам телеканалів’ не через те що вони якісь тупні, які у гонитві за емоціями надають перевагу фейкам від ноуннймів, а тому що ті самі видання і новинні телеканали прагнуть маніпулювати українцями та вводити в оману з метою, яку обере власник. І вже так як вони на емоціях людей більше ніхто не грає. Через недовіру до вищенаведених джерел інформації, українці змушені самостійно шукати та аналізувати інформацію, цим і користуються всі кому це необхідно .
анна 1986• 24 октября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Україна, як держава існує не одну сотню років. А скількі років існує держава Палестина?
’Україна’ як держава 1991р. народження,до цього була усср
LudaSHS• 24 октября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Хамаз виграв інформаційну війну. Про 500-800 загиблих в лікарні всі чули і всі написала. А от спростування - майже ніхто. І подібного багато.
Створюється спеціальна картинка для ЗМІ.
Кстати мы ту в теме сразу унюхали - не то или много вопросов.
Все так , почерк был знаком
Я прошлась по арабским сми и удивило тогда момент и сразу цифры. Есть тема- там видно, что задавались вопросами. Как ? Сколько цифр?
А на утро уже были фото и видео.
Вое Нй таймс вчера выкручивался, что навалял Израилю.
Тут все таки солидная Уол стрит джернал выявилась.