Бараболька• 24 октября 2023
Ви щось встигаєте з дітьми після школи?
Уроки до 16:30, якщо залишається на провжений день , то забираю приблизно у 18, додому недалеко. Але поки прийшли, переодягнулися , зроблю вечерю, трохи домашнього завдання і вечір просто пролітає , дитині вже пора спати. Вам вдається проводити разом час?
Результат:
вже голосів:
24 (53.33%)
Так само
11 (24.44%)
Багато встигаю
10 (22.22%)
Результат
неДодекаэдр• 24 октября 2023
Тут аби уроки допомогти зробити. Я працюю. Всі розваги у нас лише на вихідних. На спорт і гуртки ходить сам після уроків
Маю сечі• 24 октября 2023
Учимся в двух школах и репетиторы, все успеваем. Но ходим только на плавание, отдах- выходные
Бараболька
• 24 октября 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Уроки багато часу не забирають , і ніби все час не стоїть вбирає, а він кудись зникає
когдадеЦкие• 24 октября 2023
Да, успеваем все. До обеда я работаю. Ребенок приходит со школы, домашки нет, поэтому делаем что хотим, на спорт ходим, фильмы смотрим, или каждый сам по себе, он сейчас Лего строит, я рядом лежу на диванчик
Бараболька
• 24 октября 2023
Ответ дляКороль дивана
мы делаем уроки до часу ночи, иногда до 02:00
Жесть , для чого таке робити?
Бараболька
• 24 октября 2023
Ответ длякогдадеЦкие
В нього уроки до 16:30, домашки не багато, 1 клас
неДодекаэдр• 24 октября 2023
Ответ дляБараболька
Ну тоді маєте все встигати ))
Бараболька
• 24 октября 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Ну тоді маєте все встигати ))
Напевно занадто швидко вечоріє
Король дивана• 24 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Це кошмар. Співчуваю і вам і дитині. Так не повинно бути
ничего, жизнь вам покажет как должно быть
Бараболька
• 24 октября 2023
Ответ дляКороль дивана
Це знущання, а не життя
когдадеЦкие• 24 октября 2023
Ответ дляБараболька
А почему так долго он учится? Мой в 6 классе, уроки с 9.00до 13.00, приходит в три, после типа ’продленки’ - школьный обед и прогулка
неДодекаэдр• 24 октября 2023
Ответ дляБараболька
Напевно занадто швидко вечоріє
А чим це заважає, якщо є вільний час?
Бараболька
• 24 октября 2023
Ответ длянеДодекаэдр
А чим це заважає, якщо є вільний час?
Його нема, після 20 дитина вже втомлена , починає готуватися до сну
Бараболька
• 24 октября 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Так побудований навчальний процес, в них великі перерви
Ромашкинная• 24 октября 2023
Да, каждый день, даже, когда последняя тренировка заканчивается в 8. Ужин чаще готов заранее
Ромашкинная• 24 октября 2023
Ответ дляБараболька
А чего слабенький такой?
Кинг-Конгша• 24 октября 2023
Школа на 7:45
Домой в 12:30, вернее гуляет после школы 1-1,5 часа
Потом кружки и секции до 17-18:00
Потом ужин. До 19 примерно
И свободное время.
Отбой в 22:00.
И на волонтерку успеваем сходить, и дома что-то сделать, и пообщаться, ФБ или кино посмотреть, или почитать вместе.
Я работаю дома до 18:00
3 класс
Потом кружки и секции до 17-18:00
Потом ужин. До 19 примерно
И свободное время.
Отбой в 22:00.
Я работаю дома до 18:00
3 класс
Король дивана• 24 октября 2023
Ответ дляБараболька
тем более, у вас только один ребенок, первоклашка, а вы тут еще пытаетесь других жизни учить. Вы вообще ничего не понимаете
Бараболька
• 24 октября 2023
Ответ дляРомашкинная
А чего слабенький такой?
Багато активностей за день
Бараболька
• 24 октября 2023
Ответ дляКороль дивана
В мене є старша дитина, але вона значно пізніше лягає , відповідно і часу більше
Царівна Жабка• 24 октября 2023
Домашнє завдання дитина робить в школі, вечері прості 20-30 хвилин і вона допомагає, тому це теж робимо разом. Далі по різному, в настолки граємо вже рідше, іноді разом щось дивимось, оьов´язково читає мені на ніч. Вважаю норм. Працюю до 18.00, дома в 18.40
Ромашкинная• 24 октября 2023
Ответ дляБараболька
Багато активностей за день
Каких? У моего школа до 17-18, одна или две тренировки в день, в 22 бодр и весел, так было и в 1 классе и сейчас в 4. Соседский первоклассник активен и до 23-00 с удовольствием. Может гемоглобин проверить или еще что-то?
Бараболька
• 24 октября 2023
Ответ дляРомашкинная
Багато часу ганяють на вулиці , ігри, спорт. Лягає завжди до 21 год.