Luchia-c1bf• 25 октября 2023

Порадьте досвідченого лікаря/клініку для ЕКО у Києві

Вже є невдалий досвід. Розчарувалась у клініці, в якій проходила дану процедуру. Шукаю іншу. В інтернеті мало реальних відгуків людей, а клінік багато. Поділіться своїм досвідом
Гладиолус• 25 октября 2023
Искать отзывы лучше на профильных форумах

Поросенка• 25 октября 2023
Рекоменду Уланову Вероніку, раніше працювала в клініці Родинне Джерело (ivf.med сайт), зараз можливо теж там. Вона дуже досвідчена і у клініки хороше обладнання. Я у неї вели 3 вагітності і чула дуже хороші відзиви від її пацієнток.
Сплюшка• 25 октября 2023
Раньше лучшим был Зинченко Виктор Михайлович в Исиде, но ушел куда-то, погуглите.
БЦАшка• 25 октября 2023
Владикіна
Fabiola• 25 октября 2023
Моїм дівчаткам майже 11 років. Три спроби ЕКО. Клініка «Мать и дитя».
Lisa_ua• 25 октября 2023
Ми робили в Ілая,вона зараз по іншому називається якось.Дорошенко Венера
4 рочки двійнятам)
автор Luchia-c1bf • 25 октября 2023
Ответ дляСплюшка
Знайшла його у AMC, подзвонила. Клініка по вихідним (у суботу) не працює((( Я із своєї іду через це, після того як пропустила забір яйцеклітини у природньому циклі через те, що пункція мала бути у суботу, а вони не працюють(((

автор Luchia-c1bf • 25 октября 2023
Ответ дляFabiola
Дякую, у вас усі 3 спроби були у одного лікаря?
Послушная• 25 октября 2023
Спробуйте, клініка ім. Грищенка, лікар Хажеленко
Цветов Мне срочно• 25 октября 2023
Спитаю у подруги. У неї син з першої спроби в Ісіді. Прізвище лікаря не знаю.
Підсажували двох, залишився один. Їй тоді було 44 роки, це єдина вдала вагітність (було декілька завмерлих і викиднів від природних вагітностей).
автор Luchia-c1bf • 25 октября 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
дякую!
автор Luchia-c1bf • 25 октября 2023
Ответ дляПослушная
Дякую. Почитала, лікар з великим досвідом!
автор Luchia-c1bf • 25 октября 2023
Ответ дляБЦАшка
Владикіна
Сподобався опис, лікар із гарним досвідом. Клініка LITA, подзвонила, також не працюють по вихідним((((
БЦАшка• 25 октября 2023
Ответ дляLuchia-c1bf
Ну по вихідним мабудь Мать і Дитина, Надія.
Але з ЕКО то ж не тільки вихідні
Fabiola• 25 октября 2023
Ответ дляLuchia-c1bf
Так. Памʼятаю, що до неї їздили навіть з Білорусії жінки. В мене була одна пункція. За першим протоколом підсадили 1 ембріон. За другим (з заморожених) 2, за третім з заморожених 3. Прижилось 2.
автор Luchia-c1bf • 25 октября 2023
Ответ дляFabiola
а хто цей лікар?
Fabiola• 25 октября 2023
Ответ дляLuchia-c1bf
а хто цей лікар?
Абляєва Ельміра Шамкатівна
автор Luchia-c1bf • 25 октября 2023
Ответ дляFabiola
Так добре що у вас вийшло стільки ембріонів отримати . У мене низький оваріальний резерв, при стимуляціі високими дозами отримали лише одну яйцеклітину і один ембріон, не прижився. Потім вирішили спробувати у природньому циклі отримати яйцеклітину, але сталася ось така халепа із цією суботою((( Не страшно було підсаджувати 3 ембріона (якби усі прижилися?)
автор Luchia-c1bf • 25 октября 2023
Ответ дляFabiola
Абляєва Ельміра Шамкатівна
нажаль, вже давно не працює у ’Мати та дитина’, так сказали у клініці. Погуглила, схоже, що зараз у Москві працює у цій же клініці

Fabiola• 25 октября 2023
Ответ дляLuchia-c1bf
Страшно, звичайно.) Тому за першою спробою я і попросила підсадити 1, а, зазвичай, підсажують 2. Зі мною в палаті лежала дівчина перший раз, то їй в один день зі мною підсадили 2 і прижився 1. Але, мене попередили перед третім протоколом, що з трьох один дуже слабенький. От і прижилось 2.
Fabiola• 25 октября 2023
Ответ дляLuchia-c1bf
Ага. Я памʼятаю, наче, що вона один час у Москві працювала. Тоді в неї стажувався, чи як правильно назвати, молодий лікар Тарас. Прізвище не памʼятаю. Здібний. Може, він там зараз працює…
автор Luchia-c1bf • 25 октября 2023
Ответ дляLisa_ua
4 рочки двійнятам)
Дякую, гарні відгуки, зараз працює в Оксфорд Медікал, наберу їх
Смешнюча• 25 октября 2023
Клініка Дахно, врач- Сиренко Віра Юріївна. Завдяки їй моїм двійнятам-дівчинкам по 9 років).
Вона досі працює)
автор Luchia-c1bf • 25 октября 2023
Ответ дляСмешнюча
Вона досі працює)
Дякую! так, працює) Почитала, дуже досвідчений спеціаліст! і клініка у вихідні працює, вже набирала їх раніше