Дуболом• 25 октября 2023

Що можна приготувати із цих продуктів?

Вчора в сільпо по акції купила, вермішель(фунчозу), не рисову, а з крохмалю зеленого горошку, і ще суміш за роженх овочів, що можна приготувати смачненьке, ще є в дома трохи курячого м´яса.
Шкідлива молекула• 25 октября 2023
Тортик или кексики

Виправлялочка• 25 октября 2023
Фунчозу с овощами в сковороде смешать с соевым соусом. Добавить курицу и готово
Та никада в жизни• 25 октября 2023
А как готовить эту рисовую вермишель? Научите пожалуйста
Потребую апгрейду• 25 октября 2023
Стушить овощи и к ним лапшу
Виправлялочка• 25 октября 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Запарить в горячей воде минут 8
Оскорбляю всячески• 25 октября 2023
ну так і робіть фунчозу, підсмажити вовочі до стану альденте з куркою з додаванням соєвого соусута імберю і додати фунчозу
Та никада в жизни• 25 октября 2023
Ответ дляВиправлялочка
Запарить в горячей воде минут 8
Кипяток или просто горячей? Хочу попробовать...
Виправлялочка• 25 октября 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Кипяток
дама_из_декрета• 25 октября 2023
У людей есть деньги на такую фигню
Но в холодильнике при этом пусто
Та я б на эти деньги капусты натушила
Супа сварила и 4 котлеты пожарила

Крошка Енот• 25 октября 2023
Вермішель запарить,м´ясо обсмажити зі спеціями/цибуля,часник,гострий перець,імбир якщо є,додати овочі - швидко готувати помішуючи на великій температурі. Змішати з вермішелькою і їсти. Можна петрушкою посипати.
автор Дуболом • 25 октября 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Дякую, приготую.
автор Дуболом • 25 октября 2023
Ответ длядама_из_декрета
У людей есть деньги на такую фигню
Но в холодильнике при этом пусто
Та я б на эти деньги капусты натушила
Супа сварила и 4 котлеты пожарила
Капуста і суп приївся, захотілося чогось екзотичного.
Вермішель 63 грн.
Суміш 56 грн., не так і дорого.
автор Дуболом • 25 октября 2023
Ответ дляКрошка Енот
Дуже дякую, так я собі і представляла приготування)
Свідок Перемоги• 25 октября 2023
Ответ длядама_из_декрета
У людей есть деньги на такую фигню
Но в холодильнике при этом пусто
Та я б на эти деньги капусты натушила
Супа сварила и 4 котлеты пожарила
А з чого ви азяли, що пусто?))
Кидстаффовка• 25 октября 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Тортик или кексики
я зайшла ’борщ’ написати)))
Добра, коли сита!• 25 октября 2023
я таку рисову вермішель додаю в суп. варю бульон з форелью чи лосесем (можно хребет ) + морква і цибуля. додаю плавлений сир, зелень і фунчозу. дуже смачно.Діти люблять. А картоплю в такому супі не їдять і вона смак псує.
_Астрея_• 25 октября 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Подскажите, а после добавления плавленного сыра и фунчозы вы ещё провариваете суп, или добавили и сразу выключили огонь под кастрюлей?
Добра, коли сита!• 25 октября 2023
Ответ для_Астрея_
щоб сир розтанув швидше, то його тру на терці. але закипіти і прокіпіти до повного розчинення він ще повинен. так що проварюю декілька хвилин.
_Астрея_• 25 октября 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Дякую

Girly_girl• 25 октября 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Кипяток
Только она без заправки не вкусная. Я делаю так - в сковородке обжарить лук и перец соломкой, обжарить тонко порезанную курочку или свинину, смешать, заправить соевый соус + устричный (можно и без него) и смешать с лапшой . Очень вкусно и быстро
Добро с Кулаками• 25 октября 2023
Ответ дляДуболом
Вермішель 63 грн.
Суміш 56 грн., не так і дорого.
Не не дорого,кило вермишели 630 грн,ваще шара.
автор Дуболом • 25 октября 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Мені і не треба 1 кг такої вермішелі ), а упаковки на 1 раз приготувати вистачить.