Летюча помилка• 26 октября 2023

Школа в Германии, можно ли не ходить

Знаю, что школы тут обязательные. Но может кто-то решил этот вопрос, как вам это удалось? Вроде бы есть положение, что выпускникам разрешено учиться только онлайн в украинской, но на практике такое не встречала.
Еще читала как-то, что у кого-то в международной школе учится ребенок, может о таком опыте кто-то расскажет.
9 класс, протирает штаны, ищем варианты
Птица Говоруша• 26 октября 2023
Возвращайтесь в Украину и ходите в украинскую школу.

автор Летюча помилка • 26 октября 2023
Буду благодарна за ответы по сути
ЛижТолько• 26 октября 2023
Вы приезжаете в чужую страну и вас не устраивает обучение там?
В украинскую школу возвращайтесь.
Перша скрипка• 26 октября 2023
можно если не поймают
Куколка-мяуколка• 26 октября 2023
Знакомая искала пути знаю
Но ребенок в школу таки ходит немецкую, видимо, не нашли решения
Домашня Зюзя• 26 октября 2023
Нет , нельзя. У знакомой сын тут поступил в техникум и там вынужден в школу ходить.
Khmelnichanka• 26 октября 2023
Можна.
Якщо школа відсторонить від навчання )))))
В танке• 26 октября 2023
Знайомі довели екзаменом, що дитина 16 років знає німецьку на В2, дали довідку з дист.школи і їм дозволили не ходити до нім. школи. Але було вже повних 16 років + нім.В2.
автор Летюча помилка • 26 октября 2023
Ответ дляЛижТолько
В украинскую школу возвращайтесь.
Слушайте. Украинскую школу никто и не бросал, чтобы возвращаться. И не вам мне рассказывать, что мне делать. Дома распоряжайтесь, если нечего ответить по теме

КАПСЛОЧНИЦА• 26 октября 2023
Можу лише поспівчувати бо зі школами в Німеччині зараз реально аврал, сама не бачу смислу для дитини туди ходити. Але є Schulpflicht, в принципі є варіант брати лікарняний для дитини (простуда, мігрень) і частину часу пересиджувати так вдома. Або почати прогулювати уроки, начебто через 10 прогулів його самого зі школи виженуть. Десь от так. Ну поки сюди-туди, трохи часу виграєте поки будете робити вигляд, що шукаєте для нього нову школу. Але факт, що дистанційки тут немає і в школу ходити таки обов´язково.
Sonnig• 26 октября 2023
У вас только 9 класс, какой выпускник. Ему еще учиться и учиться.
Детей, которые закончили 11 классов в Украине теперь в Германии в школу не отправляют, даже если 16-17 лет, дают направление на курсы немецкого. В остальных случаях-нужно учиться в немецкой школе пока. Вам везде нужны будут справки из школы для получения денег, если не будете получать пособие, то может как -то и останетесь незамеченными. Но все за свой счет тогда вплоть до проездного без скидки.
VivaForever• 26 октября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Знакомая искала пути знаю
єто у нас можна все решить за деньги и рассказівать за коррупцию и не соблюдение законов, а там надо соблюдать
Бриджит_Фрикандо• 26 октября 2023
Вчера была на собрании, и учительница рассказывала в прошлом году выписали родителям штраф более 500 евро родителям, чья девочка не посещала школу 20 дней, выбор за вами
Птица Говоруша• 26 октября 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
10 прогулов? К Вам полиция раньше придёт и устроит разборки.
КАПСЛОЧНИЦА• 26 октября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Ну ну, розказуйте казки комусь іншому))))) Так наче не в Німеччині живете і не знаєте тут ситуацію, особливо в школах де багато дітей мігрантів вчиться. Ніяка поліція додому не приходить в таких випадках, ви що думаєте їм зайнятися нічим більше аніж ходити і виловлювати дітей прогульщиків? Тут так само діти прогулюють школу як і в інших країнах, просто да, за прогул можуть відрахувати зі школи, а можуть і ні.
КАПСЛОЧНИЦА• 26 октября 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ссилочку на німецький закон скинете?:))))
КАПСЛОЧНИЦА• 26 октября 2023
Ответ дляSonnig
Соррі, але після 10 класу більшість дітей крім тих що вчаться в гімназії, школу тут закінчують, навіть ті що екзамени провалили (бо вчителям в облом їх ще на один рік залишати). А там робіть що хочете, просто щоб кіндергельд далі отримувати треба щоб дитина десь числилася - в школі, на аусбільдунзі чи на курсах.
Плакулька• 26 октября 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Буду благодарна за ответы по сути
По сути Нет, нельзя не ходить в школу
Плакулька• 26 октября 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А за прогулы в некоторых землях штраф, а так же Югендамт заинтересуется

Плакулька• 26 октября 2023
Идите в училище профессию приобретать рабочую. По моему самые простые доступны и после 9 класса
КАПСЛОЧНИЦА• 26 октября 2023
Ответ дляПлакулька
У страха очі великі. Югендамту в основному до дупи підлітки, хіба вони добровільно туди підуть і попросять про допомогу.
КАПСЛОЧНИЦА• 26 октября 2023
Ответ дляПлакулька
Для чого? Йому треба просто в школі поздавати екзамени, а там уже дивитися на що оцінок вистачить, може і на хороший аусбільдунг візьмуть. Зараз тут школи є, де вчителі в клас бояться заходити і кожен день поліція приїжджає (не за прогули, не переживайте, причини від торгівлі наркотиками до завдання тілесних пошкоджень різного ступеню важкості), тому мало хто в таких умовах може вчитися.
Sonnig• 26 октября 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Какой Аусбильдунг после 9 украинского класса?
Даже 11 классов признается в Германии как реальабшлюсс.
Обязательный шульпфлихт до 18 лет в Германии.
КАПСЛОЧНИЦА• 26 октября 2023
Ответ дляSonnig
Він в 9 німецькому класі.
Автору раджу почитати (перекласти через гугл) інформацію з даного посилання
https://www.anwalt.de/rechtstipps/schulpflicht
Заодно дізнається, чи є насправді штраф коли дитина не ходить в школу з поважної причини і в яких випадках обов´язок відвідувати школу можна поставити на паузу.
автор Летюча помилка • 26 октября 2023
Я не прошу подсказки в решении вопроса за взятку, если кто так понял. Поэтому не надо острить.
Я спрашиваю официально возможные способы. Я их не придумала, что касается выпускников, такая возможность точно рассматривалась, прикрепила скрин.
Относятся ли сюда 9 классы, я на самом деле не знаю.
Ну и то, что кто-то оформлял детей в международную онлайн-школу и тем самым получил право не учиться очно в немецкой, читала тут, но тогда неактуально было, поэтому детали у автора не уточняла
КАПСЛОЧНИЦА• 26 октября 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Так там все написано, якщо ви у землі БВ і ваша дитина готується до іспитів в укр онлайн школі, то ви можете піти до директора школи і написати заяву про звільнення від уроків (вказавши параграф у тому вашому документі). А якщо він складе екзамени в укр школі, але йому ще не буде 18, то його також можуть звільнити від відвідування обов´язкових курсів від BAMF. Але вам потрібно для цього йти до директора школи і подавати там відповідну заяву.
автор Летюча помилка • 26 октября 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Це я розумію. Але по-перше, чи стосується це 9 класів (все життя це були випускні, а зараз?), по-друге, хотіла взнати, чи є реальні випадки, що дійсно дозволили
Василина Семеніч• 26 октября 2023
Їхати в іншу країну, де ходити в місцеву школу не обов´язково .
Зрозумійте , варіантів не має. Такі правила країни.
автор Летюча помилка • 26 октября 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Дочитайте відповіді до кінця. Бо так люблять у нас повчати..
Василина Семеніч• 26 октября 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Ви в Німеччині. Зрозумійте тут шукати варіант не проходить