Обстановщица• 26 октября 2023
Потрібен дитячий дерматолог, КИЇВ
Дуже потрібен толковий, досвідчений і небайдужий дитячий дерматолог, який зможе розібратися у причині висипу у дитини. Київ
Обстановщица
• 26 октября 2023
Ответ дляSo_so
Раньше Остапенко принимал детей в Педиатр и Я. Я дочку ему показывала. Атопический дерматит. Но лечила у Гудзий и Щотки
О, у Щотки були. Як людина - прекрасна. Але призначення - дуже дивне, недоказове, ну зовсім не вгадала. Не наш лікар
Обстановщица
• 26 октября 2023
Ответ дляSo_so
Если хотите, могу поискать телефон Корф, подъедете к ней в стационар на Богатырскую.
Будь ласка, пошукайте. З радістю під´їду
Обстановщица
• 26 октября 2023
Ответ дляSo_so
Вот.
Мне Щотка намного больше понравилась. Но это такое, кому что.
Дякую
Тріль!• 26 октября 2023
Ірина Юнікова в Педіатрії з любов´ю. Діагностувала за шкірними проявами рідкісний стан, який взагалі має спостерігати гематолог.