Кили и Манджаро• 27 октября 2023

Київ, хто шукає роботу зараз, ви вже довго в пошуках?

Шукаю майже 2 місяці
Може вже треба знижувати планку, не знаю.
Те що пропонують мені - не підходить по умовах ( мізерна зп, без оформлення, неоплачувані перепрацювання, робота 3 вакансії в 1 людині і т.д.)
А те що наче б підійшло - то або чогось в досвіді не вистачає, або просто не перезвонюють.
Я вже в апатії якійсь. Цілими днями на сайтах пошуку роботи, лінкедін - і нічого..
Може вже треба погоджуватися на абищо?
Криниця щастя• 27 октября 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Администратор клиники, медицинского центра, офис менеджер
Ну в 40 это очень странная профессия...я не видела секретарей 40 летних...честно...

автор Кили и Манджаро • 27 октября 2023
Ответ дляКриниця щастя
Якщо опит є, знайдете, планку не поніжайте, моя думка.
Є, по кілька співбесід на тиждень, але все не те по умовам. В вакансії пишуть одне, а в розмові з рекрутером з´являються деталі, що мене не влаштовують.
Було кілька непоганих варіантів, але там не підійшов мій досвід.
Тобто 80 % не підходить мені, 20% - не релевантний мій досвід.
А поговорить?• 27 октября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Маркетолог ( трейд, бренд, не діджитал) .
Самое востребованное сейчас.
автор Кили и Манджаро • 27 октября 2023
Ответ дляIsa Dora
Зачем?
Пенсия ?
Ну на пенсію я не дуже сподіваюся.
Але розумію, якщо компанія навіть податки не може заплатити, то буде економія на всьому.
+ стикалася з тим, що при звільнені свою ’сіру ’ зп треба майже вибивати, не нараховують нормально ні відпускні, ні, лікарняні.
До того ж, можливо, через кілька років захочу піти в декрет, теж хотілося б отримати нормальні зароблені виплати ( але це так, поки без планів, гіпотетично).
Я не бачу для себе ні одного ’+’ сірої зп.
Криниця щастя• 27 октября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Поки шукаєте, потрібно щось нове опановувати самостійно (те що було потрібно роботадавцю), а там знайдеться робота яка вас вслаштує автор..
автор Кили и Манджаро • 27 октября 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Автор, вы прям мой вопрос озвучили. Только хотела тему создать. Я активно ищу месяц, административную работу, что сказать...мне 40, многие после просмотра резюме не перезванивают, где мне предлагали, мне не понравилось, где мне нравится, я не подхожу, тут была тема что очень активно начали брать на работу тем кому 40+, ну я б не сказала.
Розумію. Не здавайтеся. Подушка фінансова або підтримка чоловіка є на час пошуку?
побольшомусекретику• 27 октября 2023
Ответ дляКриниця щастя
При чем тут секретарь?
Вы в 90-х ’застряли’?
Вы когда приходите на прием в клинику видите секретаря?

автор Кили и Манджаро • 27 октября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Це так само ,як із особистим життям)))
А нащо зараз живете?
На зп чоловіка, яка зараз теж не радує. Тому і нервую, сижу в нього на шиї, з фінансами туговато, але не голодні.
Криниця щастя• 27 октября 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
При чем тут секретарь?
Вы в 90-х ’застряли’?
Ну ок, офис менеджер, переименование секретаря на офис менеджера или администратора не меняет суть этой работы...
автор Кили и Манджаро • 27 октября 2023
Ответ дляА поговорить?
Самое востребованное сейчас.
Так, але більше все ж таки хочуть умінь працювати з діджитал каналами. Планую на курси, але спочатку треба роботу знайти, щоб за них платити.
побольшомусекретику• 27 октября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Так, подушка і підтримка є. Але не можу сидіти без діла, дні одноманітні, я люблю спілкування, люблю коли мене оточують люди, для мене не проблема, роз´яснити, щось можливо декілька разів проговорити, люди різні, особливо хто в віці, для них потрібно більше часу щоб вони зрозуміли що до чого.
побольшомусекретику• 27 октября 2023
Ответ дляКриниця щастя
Для меня лично не важно возраст человека который выполняет эту работу. Для меня важно как он это делает.
А как для соискателя, для меня важна атмосфера на рабочем месте и ЗП
автор Кили и Манджаро • 27 октября 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
В рекрутингу не хочете себе спробувати? Нещодавно натикалася на вакансію в окко, на мас. підбір. ЗП невелика,але медичне страхування та повний соц. пакет.
Готові взяти без досвіду , головне хороші комунікативні навички.
Криниця щастя• 27 октября 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Это для вас не важен возраст, а для работодателя важен, в Украине процветает эйджизм к сожалению...
автор Кили и Манджаро • 27 октября 2023
Блін, вибачаюсь, подивилася, закрили вже ту вакансію
Вам телефонограмма• 27 октября 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
При чем тут секретарь?
Вы в 90-х ’застряли’?
Да, вижу.
Девочек и мальчиков до 30 лет.
Я Головна• 27 октября 2023
Я в 2017 майже рік шукала те що підійшло. А зараз ситуація ще складніша.
Якщо напряг з грошима йдіть на +- прийнятне і продовжуйте пошуки
А поговорить?• 27 октября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
в смыссле диджитал каналы? интернет?
так без интернета маркетологов не существует, это основной канал маркетинга сейчас
Кудесница_с_пургеном• 27 октября 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
При чем тут секретарь?
Вы в 90-х ’застряли’?
В стоматологию хожу , там сидит стильная женщина 65+лет ,это отлично

А поговорить?• 27 октября 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
В клиниках серьезных всегда не сосульки, а серьезные опытные женщины. Это статус
АдеКВАтная• 27 октября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
А дитина є?
Ms. Android• 27 октября 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Да, вижу.
Девочек и мальчиков до 30 лет.
Вас засудить легко за такие слова) сейчас время другое. Даже стюардессы работают после 45 в премиальных авиалиниях.
Вам телефонограмма• 27 октября 2023
Ответ дляMs. Android
Где угодно, только не в Украине. В Украине практически 100% енженговое не равенство.
Если что, мне 50 и я это знаю не по наслышке.
автор Кили и Манджаро • 27 октября 2023
Ответ дляА поговорить?
в смыссле диджитал каналы? интернет?
Ви трошки не в темі. Це абсолютно різні речі.
автор Кили и Манджаро • 27 октября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
А дитина є?
Ні, тільки кіт
Подвійна веселка• 27 октября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Ні, тільки кіт
Какая ЗП считается релевантной в вашей сфере?
Я Головна• 27 октября 2023
Ответ дляАнчо Ус
Подруга топ менеджер. На роботі врізали зп. Дуже швидко знайшла. Ще й вибирала.зп 70 -80 плюс преміальні.Задоволена
Топ менеджер в якій сфері? Продажі? Що пррдає?
Я теж продажник, але зп вдвісі меньші, хоч план ставлять 8 млн
побольшомусекретику• 27 октября 2023
Ответ дляКриниця щастя
Та вы думаете я это не понимаю или не вижу? Прекрасно все вижу.
Я Головна• 27 октября 2023
Ответ дляКриниця щастя
Це не обовязково секретар (тутка) директора, а може бути секретар фірми чи відділу продажів, вх, вих дні дзвінки, листи, скан, ксерокс, видав, прийняв, документи віднести на підпис, ведення архіву тощо.
На колишній роботі жіночки 40+ та 50+ років були. І молодші дівчата з ВО, юридичним, маркетинг але з дітьми, одинокі і трималися за роботу
Анчо Ус• 27 октября 2023
Ответ дляЯ Головна
Побутова хімія. Топ менеджер однієї з найпопулярнішої мережі магазинів, що продає побут.хімію і косметику.