27 октября 2023

І кажете грошей в Украінців нема? жити тяжко... а карпати забиті до квітня!

Будиночок в карпатах за 5900 в сутки. вчора сторіз бачила в інста. вільні дати 6-9 листопада.
а потім аж на квітень є вільні!
5900!!!! за двох в сутки!!!! і все заброньовано!
автор Цирк на дроті 27 октября 2023
мабуть не та категорія. треба було в туризм
Люблю ХОЛОСТЯКА 27 октября 2023
Домик только на двоих?
Коплю на груди 27 октября 2023
Гроші є в Україні і багато.
48 6
автор Цирк на дроті 27 октября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Домик только на двоих?
да!
Гуру троллинга 27 октября 2023
Сколько мест в Карпатах и сколько жителей в Украине
Печальки.нет 27 октября 2023
Ніхто такого не каже. Завжди були ті,хто може собі дозволити,і ті, які копійки рахують.
74 4
Гуру троллинга 27 октября 2023
Ответ дляПечальки.нет
Ніхто такого не каже. Завжди були ті,хто може собі дозволити,і ті, які копійки рахують.
Да, средней прослойки очень мало
1 2 49
ЧукИГеки 27 октября 2023
Ответ дляКоплю на груди
Гроші є в Україні і багато.
В кого?
автор Цирк на дроті 27 октября 2023
Ответ дляПечальки.нет
Ніхто такого не каже. Завжди були ті,хто може собі дозволити,і ті, які копійки рахують.
згодна. але аж до квітня забито. навіть не на місяць/два
Альфред Шнитке 27 октября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
згодна. але аж до квітня забито. навіть не на місяць/два
Як Ви це визначили?
Тану на сонці 27 октября 2023
І з чого ви взяли що він до квітня вже зданий, а не що з квітня лише починається оренда?
Сиджу тихенько 27 октября 2023
Ответ дляПечальки.нет
Ніхто такого не каже. Завжди були ті,хто може собі дозволити,і ті, які копійки рахують.
І тих які можуть собі дозволити досить багато, але суттєво менше ніж інших.
АдеКВАтная 27 октября 2023
Ну я не смогу там отдыхать, у меня денег не будет на такой домик. Вам теперь легче от этой информации?
23 1
Клин_Кляйн 27 октября 2023
Заброньовано тими, хто раніше їздив на закордонні курорти. Даже якщо ці люди зараз стали заробляти менше, чим до війни - але на відпочинок без перельотів в них ще вистачає.
Свята 27 октября 2023
Ответ дляТану на сонці
І з чого ви взяли що він до квітня вже зданий, а не що з квітня лише починається оренда?
Это Карпаты, там всегда так. К ноябрю уже все оплачено до марта так точно
автор Цирк на дроті 27 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Як Ви це визначили?
дівчина написала мені, я запитувала.
Напланетянка 27 октября 2023
Були в відкриті кордони, ситуація була протилежною
Кили и Манджаро 27 октября 2023
Ну не все же домики там за такую цену
Кому-то хочется отдыхать с комфортом вот и платят
5 1
чир 27 октября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
згодна. але аж до квітня забито. навіть не на місяць/два
может он зимой не работает, вот и светится свободное с апреля.
Їжак в панчохах 27 октября 2023
Ответ дляЧукИГеки
В кого?
У окремих осіб
Альфред Шнитке 27 октября 2023
Ви не праві. Доходи від багатих людей теж зменшилися. В мене син працював літом в готельному заміському комплексі під Києвом, до війни та ресепшині було три постійних адміністратори , працювали нон стоп, повно персоналу, а цей сезон одна адмістратор справляється з усім гуляючи.
Дадосвидания 27 октября 2023
Заробили...от і можуть собі дозволити ))
10 2
автор Цирк на дроті 27 октября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Ну я не смогу там отдыхать, у меня денег не будет на такой домик. Вам теперь легче от этой информации?
не легше. я тож така. за три ночі 18000грн
за ці гроші на тиждень в Єгипет краще полечу
2 18 6
Альфред Шнитке 27 октября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
дівчина написала мені, я запитувала.
Скоріше за все там відповідний контингент, клубна карта треба тощо і зі сторони не приймають, тому така відповідь Вам, бо Ви чужі.
1 1
Альфред Шнитке 27 октября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
не легше. я тож така. за три ночі 18000грн
за ці гроші на тиждень в Єгипет краще полечу
18 тис зараз Єгипет не вартує. Ви ще Туреччину згадайте за 20 тис.
Вельми шановна 27 октября 2023
И?
Машин куча новых ездит, тц парковки битком в выходные как раньше.
Я работаю с техникой, заказы оптовые и совсем не дешевые.
Значит есть деньги, причем заказы в Харьков, Николаев и даже Запорожье.
12 1 5
автор Цирк на дроті 27 октября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Ну не все же домики там за такую цену
Кому-то хочется отдыхать с комфортом вот и платят
так) просто обурив саме цей) туди ще й машина не доіде треба 700грн в одну сторону заплатити щоб відвезли від села.
Потужна махіна 27 октября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
згодна. але аж до квітня забито. навіть не на місяць/два
а вам именно туда надо, именно в єти домики? альтернативы нет?

тем более, по 6 тыс за сутки
ЧукИГеки 27 октября 2023
Ответ дляДадосвидания
Заробили...от і можуть собі дозволити ))
Або хапнули...
Стетоскопуло 27 октября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
не легше. я тож така. за три ночі 18000грн
за ці гроші на тиждень в Єгипет краще полечу
ось це і є психологія бідності)
Люди, які мають змогу витрати за три ночі 18 тис грн, НЕ обирають або/або.
Вони можуть і те і те.
Ви ще подумайте, скільки гречки можна купити на 18 тис)