Козяка-маляка• Изменено 27 октября 2023

Люди з села, завжди змушуйте дітей отримувати вищу освіту, без виключень.

Нікого не хочу образити, наперед вибачаюсь, проте я зробила певні висновки, виходячи із досвіду своєї дитини.
Ми - сама звичайна, бідна сім´я. Я працюю вихователем в дитсадку, чоловік охоронцем в магазині, але крім цього він безбожно п´є. У моєї доньки не було взірця нормального батька, чоловіка. Я боялась, що вийде заміж за такого ж.
Село у нас населеністю 5 тис людей.
Народивши доньку я хотіла, щоб вона стала багатшою за нас, але згодом зрозуміла, що у мене абсолютно звичайна дитина, звичайного розуму. Вона хотіла вчитись, закінчила муз школу по класу фортепіано, в школі до медалі не дотягнула. Після школи захотіла поїхати навчатись до Києва. Вступила. Ми зняли їй кімнату , щоб жила з жінкою, бо я не хотіла, щоб донька пила в гуртожитку і вела розпусне життя. За час навчання в університеті, вона працювала консультантом по торгових марках різних компаній, доволі відомих. Згодом влаштувалась секретаркою у відому компанію, престижний бізнес-центр. І це будучи абсолютно без досвіду. Закінчила вже вуз, зараз закінчує магістратуру. Не курить, не п´є. Світогляд зовсім інший, ніж у людей з нашого села. Манери інші. Звички інші. Займається спортом, слідкує за харуванням, ходить по виставках, в театри, читає. Я вже мовчу про те, що серед шанувальників були нормальні люди, власники бізнесу чи просто ті , хто займав нормальні посади.
Дивлячись на дітей моїх однолітків і знайомих я відверто тішусь: більшість принесли в подолі у 17 років, зараз вагітні вже другою дитиною. Хлопці максимум повиїзджали в районний центр, там працюють фізично. Хто з дівчат поїхав навчатись, то лише у обласні центри, зараз працюють продавцями. Хоча більшість або нікуди не вступили, або вагітні вже вдруге\втретє від різних чоловіків.
До чого я веду: завжди відправляйте дітей навчатись у великі міста. Побачите самі, там оточення зовсім інше. Ніхто не говорить про те, що всі будуть мільйонерами, але хоча б людьми іншого рівня будуть. Якби я свою не відправила, вона б зараз теж була вагітною третім або закінчила пту максимум. Не слухайте їх, відправляйте навчатись хоч куди, нехай не сидять вдома. Ми звичайні прості люди, ледь вивчили доньку, чоловік пту закінчив, я заочно навчалась в університеті, вважай теж без освіти.
Незламна Україна• 27 октября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
так, а що вас дивує?
Якось дуже сумніваюся, що населення села дійсно 5 тыс.

Quietude• 27 октября 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Ви так радите відправляти дітей в великі міста ,а не подумали чим на життя в великих містах часто заробляють молоді дівчата?
Проституцією!
Сидит бабка возле подъезда. Мимо идёт молодёжь. Бабка кричит:
- Наркоманы! Проститутки! Возьмите меня с собой!

Ну вы тоже не перегибайте))
Губки-уточкой• 27 октября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
ну а моя не хоче тримати теплиці, і що далі?
До чого тут ваша, ви писали про молодь в селі яка ні на що не здатна. Я написала, що це не так і навела приклад
Quietude• 27 октября 2023
Ответ дляБойцовская
Щоб вирощувати хліб і корів потрібно мати
- хорошу освіту. Вона дасть і вміння шукати і аналізувати інформацію і вналізувати ринки.
- бізнес -навички
Это покруче, чем учиться на обычного менеджера, между прочим.
руки_Крюги• 27 октября 2023
)
Забрызжу ядом• 27 октября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
бо вона вступила у нормальний вуз
кнеу
Смешно) моя туда прошла по балам на бюджет
автор Козяка-маляка • 27 октября 2023
Ответ дляГубки-уточкой
в нашому селі я таких випадків не бачила . заможних людей можна на пальцях однієї руки порахувати
вся моя тема про те , що вона потрапила у нормальне місце працювати і це її змінило.
автор Козяка-маляка • 27 октября 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
вітаю. а моя ні. і що далі?
Ленивица-красавица• 27 октября 2023
Ответ дляСтебель березы
я наприклад працювала на канікулах в магазині одягу))) одногрупниці - в макдональдсі.
Ну і досвід у вас) таке ж не всі потягнуть))
Значить не симпатичні,сорі)

Placid• 27 октября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
як це її зміінило?
автор Козяка-маляка • 27 октября 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Значить не симпатичні,сорі)
Боже, ви ще й хизуєтесь, що повією працювали?
Клин_Кляйн• 27 октября 2023
авторе, ви все вірно пишите, культурне середовище робить людину
Губки-уточкой• 27 октября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Це не від місця залежить, а від людини
Фрекен бок• 27 октября 2023
Ответ дляQuietude
Ага, Можно подумать, кроме Киева нет жизни нигде. Это на московии так говорят последние 20 лет. А мы то тут причём?)
бо на їхніх болотах життя є тільки у мацкві та ще трохи у пітері, а більше ніде
Телячі ніжноСті• 27 октября 2023
Ответ дляlisa2101
Ой, автор. Больно-то не умничайте. Через пару лет высшее образование единицам будет доступно.
чeго это?
Quietude• 27 октября 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
А Наивность как в 20)
Вы в слове глупость. Сделали 6 ошибок🌺
Забрызжу ядом• 27 октября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
вітаю. а моя ні. і що далі?
Дальше непонятно зачем человеку с достаточно низким интеллектом ВО
Quietude• 27 октября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Можливо у вашої доньки просто проблеми з фертильністю?
Подождите. Это следующая тема)
Фрекен бок• 27 октября 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Моя сестра, Киев, в 18 уже родила 🙈

У автора хвали мене моя губонька, хвали...
я в 19 народила в Києві))) щоправда не в подолі принесла й м’яко кажучі, живу не бідно, діти давно повиростали вже, але прив’язка у автора дивна

Снідаю авокадо• 27 октября 2023
Ответ дляБойцовская
- бізнес -навички
Звичайно
А хіба я казала щось протилежне?
Quietude• 27 октября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
з яких мотивів ви вперто намагаєтесь мене переконати, що вона обере якогось ідіота в чоловіки ? вам стане легше? ок, вона вийде за п´яницю, видихайте
Мне вообще все равно. А вы переживайте, мало ли шо)
Quietude• 27 октября 2023
Ответ дляНезламна Україна
В селе с населением 5 тыс. была музыкальная школа?
Почему нет?
БолеИменее• 27 октября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
ніхто її не змушує виходити заміж за мільйонера чи алкоголіка, хай обирає сама. але враховуючи її погляди, маю великі сумніви, що вона вибере аби-що.
Но у нее пример вашей семьи. Вы ей показываете что это правильно и нормально быть замужем за алкоголиком.
Незламна Україна• 27 октября 2023
Ответ дляQuietude
Почему нет?
Потому что маленькое село. В таком хорошо если общеобрвзовательная школа будет.
Снідаю авокадо• 27 октября 2023
Ответ дляПарасюха
На этом тоже можнл сделать бизнес и заработать на дом машину и безбедную жизнь
І бути всебічно розвиненою людиною
ЧукИГеки• 27 октября 2023
Правильно автор все робить. Я з маленького села на Донеччині. І якщо порівнювати якість освіти у моїй школі та у міських, ти це небо і земля. Вчителька англійської мови у нас змінювалася кожні два роки, а то і рік. Знань у дітей нуль на виході якщо не вчити самим. Роботи нема, люди їздять на заробітки та тримають городи.
Фрекен бок• 27 октября 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
А в чем проблема была на бюджет поступить?
ще й з сільским коефіцієнтом, моя київська у медвуз вступила на бюджет без коєфіцієнту
Quietude• 27 октября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Так шо вы хотите?) Гордиться, что дочь с села вырвалась в Киев чи шо?
Вы мне напоминаете одну знакомую. Родилась и выросла в Крыму, уехала учиться в Харьков и начала петь песни- только в Харькове нормальные школы, только там можно стать человеком. У меня вопрос один- а как же ты в Крыму стала человеком, ну вот как? И это все было задолго до 14 года.
автор Козяка-маляка • 27 октября 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
у неї середній 170
Quietude• 27 октября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
вітаю. а моя ні. і що далі?
У меня для вас грустные новости.