Працівниця року• 28 октября 2023
Треба віддати кота
Тимчасово на перетримці був. Привязалась. Сумно. Як заспокоїтись?
Інші тварини є (кішки).
Працівниця року
• 28 октября 2023
Ответ дляInno4ka-ya
А чоловік? Невже не прикипів до котика? Він дійсно здатен викинути тваринку на вулицю?
Не знаю. Колись в мою відсутність зникла кішка, яку чоловік не любив.
Загубилась.
Inno4ka-ya• 28 октября 2023
Ответ дляПрацівниця року
Загубилась.
Козел
Продавчиня кіз• 28 октября 2023
Ответ дляПрацівниця року
Кіт спокійний, тихий, з кішками дружить.
Який черствий ваш чоловік, придумуйте щось, не віддавайте, тим більш попереду зима, краще шукайте сімʼю для котика, тільки не притулок. Після домашнього проживання це жах для тварини.
Працівниця року
• 29 октября 2023
Ответ дляАгнэшка
Дівчата, чоловік не черствий, він з головою дружить, ми жінки іноді - ні. Заради спасіння братів найменших готові на все.
В мене їх декілька було на перетримці. Але привязалась найбільше до цього. Якщо б не чоловік, залишила б себе четвертою тваринкою.
Для драки• 29 октября 2023
Дуже Вас розумію,в мене схожа ситуація була . Третю кішку випрошувала місяці два, можна сказати наревіла. Вона біля парадного сиділа до ночі ,чекала мене з роботи в будь-яку погоду...Напівбританка...Нікому не потрібна була...Поки вмовила...Забрала її з важким запаленням легень перед самим Новим роком, три тижні антибіотиків...Така красуня зараз...Але дихальна недостатність залишилася....Добре ,що дома в теплі тепер...Я пообіцяла ,що це остання кішка... Але через рік знов кошеня під парадним...взяла тимчасово на перетримку...віддати не змогли... Дуже прикіпіли... Чоловік каже,що я не стримала обіцянку ,але мені не соромно якось зовсім і він не сердиться вже...Ніхто не вірить , що в нас 4 котика...Навіть свекруха дивується, що як так , їх не видно і запаху навіть немає....
Не знаю,що Вам порадити. Ви краще знаєте свого чоловіка.... Можливо краще пошукати котику родину ...Мій чоловік, наприклад , може сердитись на мене і сваритись ,але вже не викине ніколи тваринку на вулицю і не образить, якщо вона у нас...