Леопардові панчохи• 29 октября 2023
Наше контрнаступление может быть похоже на наземную операцию в Газе?
Или все же только точечное уничтожение
KrupinkaSs• 29 октября 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Ні .я їх б відправила до росії .там їх ніхто не буде ’ущємляти’.
Яка ви гуманна,але вам би прийшлось відправити більшу половину населення України,якраз приблизно десь по Хмельницьку область.
Ирина-bbd0• 29 октября 2023
Ответ дляcactus_
А яке право Ви маєте відправляти людей кудись, якщо вони народились тут і все своє життя знаходяться?
Понаехавших русских от чеченских войн сюда и качающих права теперь тут можно?
Ирина-bbd0• 29 октября 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Не нужно путать и манипулировать русскоязычными и ватноголовыми
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ для_Alekssandra_
Так. І я не розумію хто зачіпає україномовних українців. А от вони російськомовних в 99% намагаються принизити і до чогось змусити.
Хто зачіпає?таксист ,який відмовився спілкуватися державною,булінг через зауваження вчительці.мовний скандал у 126 школі Дніпра,проректор відмовився переходити на українську ..
І це маленька частинка ...То хто зачіпає ?
KrupinkaSs• 29 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А як ви їх розрізняєте?
От наприклад той таксіст вата чи нє?
Ответ дляИрина-bbd0
Нет.не считаю . Вишиванка тут была пока пионеры не поналазили сюда и во все бывшие республики со своими галстуками.
Что за сравнение и обесценивание?
Те, кто был наверху, сменили галстуки (партбилеты, как хотите назовите) на вышиванки и остались там же и продолжают доить народ и учить, как нам жить и за что умирать
Ответ дляMira29-c3c3
Такі конфлікти мають місце, бо всередині є протиріччя, часом просто нав´язані.
Але вибачте, ляпнути що таксиста треба утилізувати.
Чим ми тоді кращі за кацапів?
_Alekssandra_• 29 октября 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Ну тут якраз то і навпаки: україномовні навязували свою позицію російськомовним. І не просто нав´язували, а робили це на публіку для розголосу.
Ответ дляlilu1990
Фаріон дає привід кацапам і далі вважати що вони ведуть ’священну війну на захист російськомовних в Україні’. Краще б вона мовчала
Ой, логіка і кацапи то 2 паралелі, що не перетинаються. Якщо не дивилися, спробуйте, повний набір всіх руснявих методичок в одному флаконі і мова там взагалі не має значення
Ответ дляcactus_
Простите. Если я захочу жить в америке, я не буду кричать ’Байден введи войска’, а соберу чемоданы и буду искать возможность туда выехать. Почему те, кто хочет жить в россии, делает по-другому?
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Про зачистку империей украиномовных что-нибудь есть в,ваших страданиях?
А в українців ’пам´ять коротка’.Такі моменти вони не пам´ятають.чи не хочуть пам´ятати ....
Ответ дляcactus_
Фаріон сама ніби із совєтів вийшла, і в партії була. Її клмнить то в один бік, то в інший
По теме:
The Times:
Это были хорошие три недели для президента Путина в Украине и плохие для Киева. Кремль приказал усилить атаки, он надеется вернуть инициативу в свои руки до наступления зимы. Более того, на прошлой неделе Москва, судя по всему, начала тратить запасы ракет, которые она создавала. Похоже, что зимнее воздушное наступление России идет полным ходом и уже второй год подряд нацелено на гражданскую инфраструктуру.
▪️Авдеевка становится еще одним Бахмутом. Вот только Бахмут не имел реального стратегического значения, а Авдеевка – да. Она находится на ключевой трассе, ведущей в Донецк, рядом с аэропортом и северными пригородами города. Система дорог делает Авдеевку воротами в южный Донбасс. Это путь Киева к победе в этом секторе. Если они сейчас потеряют Авдеевку, то окажутся заблокированными на юге, и большая часть того, чего они добились в Донбассе на севере, обесценится.
Ожесточенные бои идут за контроль над коксохимическим заводом на северном фланге Авдеевки и песчаным карьером у поселка Опытное на южном фланге. Эти два промышленных объекта имеют большое значение.
The Times:
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Та ви що.офіційні дані ,будь ,ласка.
Ответ дляKrupinkaSs
Ви плутаєте російськомовних і тих, хто вважає, що їх ущемляють, і в мене половина родини російськомовна і жодного ущємльонного
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляKrupinkaSs
А як ви їх розрізняєте?
От наприклад той таксіст вата чи нє?
А чого ж він так ’яро’відреагував на звичайнісіньке прохання?
Ответ дляVinland
А к чему это? Разве все русскоязычные зовут путина сюда? Или вы считаете, что каждый, кто говорит у нас на русском, это враг Украины? Вы всю ветку прочитали или только выборочно?
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ для_Alekssandra_
В Україні? Це відбувалося не вдома,а в публічній сфері .
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляlilu1990
І що ?Зеленський Україну ’хвойдою’величав
.А зараз он як.
Ирина-bbd0• 29 октября 2023
Ответ дляKrupinkaSs
А як ви їх розрізняєте?
От наприклад той таксіст вата чи нє?
Если той таксист прожив в,Украине типа всю свою жизнь не может произнести державною или принципиально воротит от ’бажаю доброого дня!’ .то да.вата.
Ему сколько лет? В школе.училище .институте не учили мову ? Или он не в Украине жил? Или что случилось с мужчиной?
Уже ж элемеентарные фразы все давно выучили .
Даже мимикрия)))
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляlilu1990
У нього якісь свої причини, день невдалий. Психанув. Людина не в настрої була. Вирішив що краще розійтись полюбовно
За це його утилізувати?
Як мило
психанув .цікаво на спілкування рос він теж би психанув ?
Ирина-bbd0• 29 октября 2023
Ответ дляcactus_
А кто это отрицает и какое отношение это имеет к унижению украинского и продолжению истерик про ущемление скрепночелюстных?
Кстати.у зели был партбилет?)))
Што на это нам ответят 73% президентов?)))
Кстати.у зели был партбилет?)))
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Ну то що, його утилізувати?
За таку зневагу до державної мови у нас мало б бути суворе покарання .Але ....найближчим часом цього не буде .На жаль.
Ответ дляИрина-bbd0
Кстати.у зели был партбилет?)))
Давайте дам номер мого російськомовного знайомого в штурмовій бригаді
Розкажете йому як ви його ненавидите, поки він на базі відпочиває після чергового штурму і утримання позицій
Ирина-bbd0• 29 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
Обычные манипуляции
Такое впечатление.что люди только при таксисте узнали про ватноголовых и манкуртов в Украине))))
Snake_dreams• 29 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Але ж не утилізовувати його? Бо це вже трохи ніби нацизм.
Це не трохи, це і є нацизм. Боюсь, что мифы русских о нацистских зверях и последователях СС Украины оправдались
Ответ для_Alekssandra_
У Вас в профілі стоїть Київ, ми з Вами з одного міста. До 24.02 я розмовляла російською і ні разу мене ніхто не утискав, після 24.02 перейшла на українську за власним бажанням через відразу до агресора, не зважаючи на те, що «радной язик» був російський, в школу я ходила з російською мовою навчання і тд.
І всю цю лабуду типу важко, вони не знають української і тд вважаю маніпуляцією і провокаторством, бо прекрасно знаю, що у російських школах було більш ніж достатньо годин української мови і літератури, що не втрачати свідомість і не ущємлятися від того, що в Україні тобі в магазині скажуть «доброго дня» і меню в самокасах МакДональдс буде українською