Дама_с_караваем• 30 октября 2023
спорола фігню на роботі...корю себе
ну писати яка я розумна і близько не дурна - не буду.
Але маю проблему, завжди живу тим, що роблю. Я працбвала на високопосадових роботах останні 15 років, була ТОП менеджером з великими успіхами.
Але місто не мільйонник, тому прямо багато не заробляла. 2-3К був мій рівень. Для мого міста це вище середнього.
На початку війни компанія закрилася, я виіхала до польші. Повернулася за пару місяців і вирішила, що потрібно перепрофілюватися. Почала підтягувати мови, пішлана курси. Знайшла роботу у класній міжнродній команії, але роботу звичайним менеджером з розвитку. ( у мене три директори)
і от що сталося....
Я в міру свого керівного характеру, хочу оплиміхувати процеси, оптимізувати витрати...
Але мене тут не чують... Я почала злитися, але мене директор присадила і каже. що з такими темпами ми всі залишимося без роботи,,,,,
Так ось, я заспокоїлася і оптимізувала свій робочий день. Працюю вранці 2 години і ввечері 2-3 години.
АЛЕ Є МІНУС Я ДУЖЕ ПРИВЯЗАНА ДО КОМПЬТЕРА.
так ось я у пятницю. не знаю. що на мене найшло, виговорилася директору ( вона дуже хороша), але їй це не сподобалося.....
І я тепер відчуваю напружені відносини з нею.
Вона так і каже, що крім мене ця оптимізація нікому не сподобається, що я скорочу 50% людей, і я мушу просто робити свою роботу.
ДО чого я це все веду: шкодую що підняла це питання і тепер оця напружена обстановка мене їсть(((
і от що сталося....
Дама_с_караваем
• 30 октября 2023
Ответ дляЗалізна пані
Вы хотите передать обязанности отдела продаж на колл-центр?
ні. специфіка у іншому.
Хата на мати• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
впевнена, тому що керівники відділузалишаться для точок котролю.
т е вы с ними не работали?
Простецкая• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
ще раз.... це моя робота- розвивати компанію з мінімальними витратитами.
То вам навіть ваша керівник каже, що ви не туди зі своїми пропозиціями.
Я думаю, що у вас вже не буде нормальних стосунків ні щ ком на цій роботі. У наш час залишити без роботи половину людей,це ви звичайно круто запропонували.
Хочете- пишіть вищому керівництву .
ЯниЯ• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
прибуток= оптимізація витрат) не знали?
Це капец.... вы чим там у себе в селі керували? Курятником чи свинарником на 5 голів чи шо?( бо на більше я б вам не довірила). Прибуток за рахунок скорочення операційних затрат,— одноразова акція і дорога внікуди. Прибуток— це збільшення виручки за рахунок пошуку нових ринків збуту. Тож сідайте на телефон і пропонуйте свою продукцію, якщо в цьому ваша задача. А не працювати лінитесь і задвигаєте якусь дічь
Дама_с_караваем
• 30 октября 2023
Ответ дляПростецкая
Хочете- пишіть вищому керівництву .
у який наш час?
КоКоКоКоКоКо...• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
ех.... закрила б рота і мовчала...але цей характер...
за дурною головою....?
Дама_с_караваем
• 30 октября 2023
Ответ дляЯниЯ
ми з однієї ферми))
Директор Пляжу• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
прибуток= оптимізація витрат) не знали?
автор, так ви ж компанію розвивати зібрались?
Розвиток рано чи пізно потребує розширення штату, то може не варто звільняти людей, а навпаки підвищувати їхню лояльність і перепрофільовувати?
Дивний ви менеджер з розвитку))
Хата на мати• 30 октября 2023
Автор , реально жесть и создали конфликт интересов . и расхералили весь комплаенс
Первая ласточка инфляции• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
ми з однієї ферми))
Автор, займите себя поиском новой работы. Уверена ваш руководитель (вместе со всем отделом, который Вы решили ’оптимизировать’) уже ищет возможности вас уволить.
Булку Дай• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Развивать это как? Вместо развития Вы полезли в сокращение затрат? Вам собственник ставил такую задачу или за счет увольнения персонала решили выполнить то.что Вам не по силам в развитии?
План увеличения доходов есть? Или пошли по пути наименьшего сопротивления?
З горіха зерня• 30 октября 2023
Теж така, присадили мене пару разів, я замовкла, обурює це мене, но мовчу. Співробітниця прийшла справжнім менеджером, була керівником більш 10 років, вона змовчати не захотіла, пішла шукати іншу роботу. Не знаю як краще, але демократію не люблять керівництво.
Дама_с_караваем
• 30 октября 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
виженуть-найду. взагалі не хвилююся з цьгго приводу
Дайте подуться• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
от от, якраз в цбому і заключаєься питання. Я знайла аутс компанію. яка може спокійно робити роботу за весь наш відділ((
ахаха))) от ви дурна)))) зараз разом зі своїм відділом і підете з роботи.
чи ви думаєте вас не зачепить?
дорогенька, оптимізація витрат це не те, що ви думаєте.
Аутсорс це може і дешевше, але набагато менш ефективне, ніж робота своїх працівників. Працювала з аутсорсом, їх весь час треба перевіряти, виправляти, усувати недоліки.
Ахаха))) це хиба що ви в тому аутсорсі на проценті))) давно такої дурні не читала)))) ви зробили мій день!!!
чи ви думаєте вас не зачепить?
Залізна пані• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
А это не вы создавали темы, что крутой ТОП специалист и не можете найти работу?
Дама_с_караваем
• 30 октября 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
тому і я мовчала весь цей час. Але жблінг навіщо тоді нам платити за роботу, яку ми хочемо але не можемо зробити?
думаю варіант такий- мене зваільнять а мою ідею просунуть.
Сусідка зверху• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Нет, просто вы ненастолько умны как сами себе вообразили
Если вы решили что она это не знает и не понимает , всунули нос , куда вас не просят, то вы точно что недалекая
Хата на мати• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
уже пора
Директор Пляжу• 30 октября 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
перевести на новую должность в ту аутсорсинговую компанию, которую нашла автор))
Дама_с_караваем
• 30 октября 2023
Ответ дляДайте подуться
чи ви думаєте вас не зачепить?
добре що зробила ваш день. але будьте уважніші коли щось пишете- перечитайте тему, зрозумієте суть.
Не зациклюйтеся на одій моій відповіді
К нам на работу тоже однажды такой оптимизатор пришел))
«Вы слишком дорого возите, можно найти намного дешевле». Ага, можно. Только эта компания занимается в комплексе всем, начиная от погрузки, заканчивая растаможкой, а если брать отдельных специалистов в штат или услуги в разнобой, получится примерно в ту же стоимость, плюс всеобщий геморрой.
Иногда на вещи нужно смотреть ширше и глубше))
Лукава Кішка• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
як це не просили???? це моя робота
Це дивлячись як ви розумієте ефективність і оптимізацію. Ефективність/оптимізація як ’той же обсяг роботи меншою кількістю персоналу’ або ’більший обсяг роботи тою ж кількістю персоналу’. Цілі формулюйте чіткіше, то і слова потрібні знайдуться.
Сусідка зверху• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
поведінка була нормальною. я не кричала. не сперечалася, просто сказала що можу зекономити близкь 40К м місяць компанії...і пішло поіїхало....
Ну ещё бы)) выскочка )) бывший топ😂создайте свою компанию , хотя в таких компаниях люди ненавидят работать
Барабан для дорослих• 30 октября 2023
Если Ваша работа - оптимизировать, то почему это было в форме ’выговорилась’ директору, а не в форме предложений, доклада или отчета? Шота Вы такое нагородили в теме, шо на голову не налазит. Главный посыл:
Булку Дай• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
прибуток= оптимізація витрат) не знали?
Нет.не знали. При постоянных затратах при новых направлениях появляется увеличение доходов. Не знали?
Менеджер продает пяти клиентам и это один доход. Найдите менеджеру еще 5 и при постоянных затратах .доход увеличится
А не людей резать
Профессионал великий
А не людей резать
Профессионал великий
Дама_с_караваем
• 30 октября 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Снова вы ноете.
ану покажіть моє ДО?
Дама_с_караваем
• 30 октября 2023
Ответ дляБулку Дай
А не людей резать
Профессионал великий
А не людей резать
Профессионал великий
ну не у всіх продажі і торговля)) не всі торгують у тікток носками і трусами)
Сусідка зверху• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
упорота робить свою роботу) але крім мене ніхто не допетрав до цього- тому кіпіш почався. якщо я сама піду, то я впевненна, що це зробить моя директор і вона своїми руками звільнить людей. Моя робота і заключається у оптимізацї. А якщо хтось више за мене це зробить. то мене звільнять через те, що я не побачила цбого...палка з двох кніців.
Ой блин.. недопетрав ніхто крім мене. Корону знімний не суй свій пятак
Дама_с_караваем
• 30 октября 2023
Ответ дляСусідка зверху
вже всунула