Бізешка• 30 октября 2023

Бачили статтю Time? Як враження?

Як думаєте хто цей найближчий помічник, Єрмак?

Видання цитує слова якогось "одного з найближчих помічників" президента: "Він обманює себе. Ми не перемагаємо. Але спробуй сказати йому це"

За словами одного з давніх членів команди президента, "тепер він приходить, отримує новини, віддає накази та йде".

Попри відсутність прориву на фронті та спроби Росії перехопити стратегічну ініціативу перед зимою, віра Зеленського в успіх Сил оборони "непохитна" і "межує з месіанством", зазначив автор.
Mrs.Ochmonek• 31 октября 2023
Ответ дляБізешка
Можливо і так, я не кажу, що я мега багато роблю, просто втомилася від цього всього, ви ні? Те що зараз робиться в закупівлі і т.д багато кого виводить з себе , хіба не так? Лачен також пише про корупцію, його читають більше ніж тут на порадниці, він це робить, щоб люди не донатили?
Мова не про те, щоб не писати про корупцію. Навпаки, кожен факт, про клумби і барабани - оприлюднювати. А про більш ефективний тиск. А замість цього йде розгон зради.
Mrs.Ochmonek• 31 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Тихою сапою заходят с нужными лозунгами - побороть коррупцию ( я за) , всем миру ( миру хочу тоже) , власть зажралась ( когда начнут сажать) , все пропало. Надо чтото дедать, купола, золото, вешалки.

И пару страниц и вскрываются. Итого вылазит ’зе ненавидят все, больше, чем Путина’ Путин то цветочки, ромашечки, медок оказывается.

Вот так идет замещение с ’ раша убивает украинцев’,
На ’ власть убивает украинцев’, тоже своя технология.
Потом ’ Америка убивает украинцев’ у всего один базис🌱
Так це і працює.
Mrs.Ochmonek• 31 октября 2023
Ответ дляБізешка
Не думаю, що ви б такого хотіли, сидіти в новинах день і ніч, щоб розуміти, чи твого чоловіка ще не взяли в оточенні, чекати відбили вони атаку чи ні, ну знаєте, таке собі задоволення
Може у вас почуття провини?
Mrs.Ochmonek• 31 октября 2023
Ответ дляok1904
Перший раз чую за омон. Десь Ви загубилися в часі
В просторі, скоріше
автор Бізешка • 31 октября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Може у вас почуття провини?
Тобто?
ok1904• 31 октября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ну хто не розуміється, то для тих, так зрада
sukeviciene• 31 октября 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Ага ага кто пошли добровольцами сейчас или после ранения опять кинули их на ноль или в сырой земле.
Даже самые яркие патриоты, волонтеры опустили руки - из-за наших властей, из-за дерибана бюджета и помощи.
Та девочки о чем вы пишите? Зайдите на любой ТГ канал и почитайте, что люди про власть думают.
Это только тут модератор трёт все, что в разрез с политикой Зеленского идёт.
’кинули’?
Не кинули, а пошли исполнять боевое задание
Вы так активно пытаетесь убедить всех в том, что всё пропало 🤔
И зачем идти в тг каналы? Только таким образом можно составить своё мнение? Тг или Советчица?
Mrs.Ochmonek• 31 октября 2023
Ответ дляБізешка
Тобто?
Чоловік на нулі, ви отримуєте його Зп (припустимо), дитина вже не немовля і тільки одна - тобто нагрузка материнства не так щоб велика, але при цьому ви не ходите на протести проти корупції, не плетете сітки чи не робите свічок тощо. А лише переживаєте без толку - от і приховане почуття провини. А заміщаєте його просто обуреннями (справедливими!) щодо тих, хто краде під час війни. І вас це з´їдає.
sukeviciene• 31 октября 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Ну правильно, давайте будем всю войну вывозить на плечах волонтеров и на донатах простых людей? А что? Удобненько. Власти будут красть уже все, что не приколочено.
Нет, удобненько это Вам сидеть и нифига не делать
LudaSHS• 31 октября 2023
Когда на вас и вашу семью нападает бешеная собака - вы не раздумываете о том, ’что считать победой’ -
суметь убежать?
прогнать ее?
убить животное?
гарантировать, что бешеные собаки на вас никогда не нападут’?

Вы просто деретесь.

Раздумывать о вечном можно только после того, как отбились.шор.
Оленёнок• 31 октября 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Я сказала, что украинцы одинаково ненавидят Путина и Зеленского.
Нечего перекручивать мои посты!
Кто вам дал право говорить за всех украинцев? Сепаратисты уже совсем охренели…
sukeviciene• 31 октября 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Повезло, что ОМОН не подвезли и не начали лупить дубинками и слезоточивым поливать.
Вы ж мать и должны понимать, что может тихо все пройти, а могут и бить и в бобик скрутить запихнуть.
Точно из Рассеи
ОМОН)))) бобик... Скрутить
В нашей Украине немного всё иначе
Kira2022• 31 октября 2023
Ответ дляsukeviciene
Точно из Рассеи
ОМОН)))) бобик... Скрутить
В нашей Украине немного всё иначе
Ну вообще это все и у нас было до 14-15 года, а сейчас этого и в рашке нет
sukeviciene• 31 октября 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Мой бывший муж, отец моего ребенка, тоже сейчас на 0. Все очень там плохо. Пошел добровольцем. Ранение, кома, гепатит занесли при переливании крови. Еле вычухался. Опять на ноль кинули.
Вы гулять уходили
автор Бізешка • 31 октября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
ви думаєте я пишу тут все, що я роблю для хлопців, я переживаю не без толку, а тому що знаю які там втрати, розумію, як йому тяжко. До чого тут зарплата чоловіка, я не ходжу на протести, бо у нас в райцентрі їх просто немає. Мене з´їдає те, що ротацій немає, що якщо пішов на війну, то повернешся або інвалідом або 200. Але відчуття провини у мене немає, мені просто страшно поховати свого чоловіка і залишитись самій з дитиною 4 років в країні, де люди у війну дозволяють собі забути про неї, особливо ті, від кого залежить забезпечення необхідного тим, на кому це все зараз тримається
Filomena• 31 октября 2023
Ответ дляsukeviciene
Вы гулять уходили
Не змогла🤣
Mrs.Ochmonek• 31 октября 2023
Ответ дляБізешка
Я зрозуміла. Просто мені виглядає не логічним при цьому вишуковувати маніпулятивні тексти сумнівних осіб і цитувати їх як істину, ще й з спотвореним перекладом. Або про Боріса Джонсона вирвана цитата - з натяком, що уже і він проти нас. От який сенс? Особливо для людини, яка переживає за Україну і має рідних на нулі.
bella-mafia• 31 октября 2023
Автор, а Ви там у своєму райцентрі політологом підробляєте?
Виключно ВСІ Ваші теми про політику, але ж з яким підтекстом.
У Вас немає сімї, роботи?
Але ж ні, я думаю Вам просто за ці статейки платять.
Piracanta• 31 октября 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Омоновцами всю жизнь называли тех, кто митинги охранял. А не беркутовцами
Очень много смотрите рашен пропаганден. Это чревато тяжёлыми последствиями для деятельности головного мозга и функционирования нервной системы. Человек после многократного просмотра этого телепродукта превращается в Шарикова. Берегитесь)
Piracanta• 31 октября 2023
Ответ дляKira2022
Чего в рашке нет?омона? А куда он делся?
автор Бізешка • 31 октября 2023
Ответ дляbella-mafia
У Вас немає сімї, роботи?
Просто це теми, які не можна створювати анонімно😉 з яким підтекстом?
Alen_Ka• 31 октября 2023
Ответ дляОленёнок
Наши уже на левом берегу Херсона . Готовят плацдарм. Официальной информации нет и пока не будет. Но уже даже русня это подтверждает.
Даже если отодвинут дальше русню на левом, это повлиет только на уменьшение артобстрелов. Уже сейчас обстреливают Херсонщину все чаще с авиации и вон сегодня опять баллистика прилетела в Херсон из Крыма...
Kira2022• 31 октября 2023
Ответ дляPiracanta
В смысле куда? Туда же куда и у нас, после переименования милиции в полицию
автор Бізешка • 31 октября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я не думала, що Time, це сумнівна преса, чесно, просто тут на їх статті інколи спираються, та й взагалі я принесла її з обуренням, хто це за людина біля президента, що таке говорить ( тому і запитала про враження від статті) Знаєте, я й зараз не вважаю, що нормально захоплюватися російською цивілізацією. Не там ви шукаєте зраду
Piracanta• 31 октября 2023
Ответ дляKira2022
Какой милиции в полицию? В Украине никогда не было омона. А в рашке он и сейчас есть.
Piracanta• 31 октября 2023
Ответ дляБізешка
Йолки ж ты палки
автор Бізешка • 31 октября 2023
Ответ дляPiracanta
Йолки ж ты палки
Це різні видання, не то ви принесли. Time і New York times
Piracanta• 31 октября 2023
Ответ дляБізешка
Зрозуміло
автор Бізешка • 31 октября 2023
Ответ дляPiracanta
Зрозуміло
От вам і йолки ти ж палки
Piracanta• 31 октября 2023
Ответ дляБізешка
От вам і йолки ти ж палки
Та да