Зайченя• 31 октября 2023
нащо ви робите таке зі своїми дітьми, мамці?
заганяння змалечку в рамки. коли дитина росте і пізніє світ. вчора їду в маршрутці мала грає в телефоні, проявляє емоції, мати відразу тут же "тШшшШШШшшш" мала тут же кам"яне обличчя.
Я коли була малою і задавала питання..от бачу що якась річ може і по іншому працювати, вона багатофункціональна, і питаю - а чому її використовують лише таким чином, коли можна і так, і так, і ось так зробити також - казали "бо так треба", або "не задавай питань і роби як сказано" таким чином відразу обрубуючи всіляку креативність, свіжий погляд і т.д. і нав"язуючи рамки в яких має себе тримати дитина. і потім із таких виростають як під копірку дорослі - працівники, орієнтовані на виконання обов"язків. а для лідерів і творчих людей такий підхід рівно каторзі...адже ти бачиш нові можливості, тобі кажуть заткнись і роби як всі...і що...ілонів масків в зародку замочують. те саме тепер на роботі. заткнись і роби як сказано, не задавай питань. мені особисто так сказав керівник. і взагалі - думати то справа власника бізнесу, а ми просто робимо так як він каже, і навіть якщо бачимо що він неправий, то все одно не кажемо йому про це, а мовчки робимо, бо наша справа проста. а от коли власний бізнес матимеш - тоді і будеш робити що хочеш. але ж це кар"єрний зріст - нові можливості, запропонувати нову ідею, модернізувати стару і т.д. А ні, заткнись і виконуй мінімальні функції, доки ти на найнижчій посаді, ніхто і слухати не буде ніц, а для того аби піднятись як раз і треба шукати нові рішення...ризикувати..а вони все по накатаній змушують іти. моя думка - дітей з лідерськими і творчими якостями треба по іншому вчити і по іншому ростити, а наша система заточена на простих дурних працівників. бісить це...
Татьяна_М5• 31 октября 2023
Ответ дляBejza
Это даже не смешно)) орущие дети вырастают здоровыми, а тех кому прививали этикет - псих.больные)))
Да, на тех, на кого цикали с рождения, которым запретили иметь и выражать эмоции, которые бояться стать неудобными для окружающих, потому что это не прилично и т.д - выпростают с расстройствами личности, угнетенными, слабыми, или наоборот, агрессивными маньяками, обиженными на весь мир
Червона рута• 31 октября 2023
Ответ дляBejza
З яких пір манери, правила поведінки- це опустіла мама в дитинстві? Пояснити дитині правила- це опущєніє? Ваш чоловік з неопущених, вам за несмачний обід підсрачника б*є, відригує за столом, чи все таки трохи манер має?
щось понаписували чорти що...а ви не думали що манери дорослої людини й дитини це різні речі
Червона рута• 31 октября 2023
Ответ дляBejza
вы из какой категории?
Червона рута• 31 октября 2023
Ответ дляBejza
Именно в крике он рассширяется, чем больше ты быдло- тем сильнее Илон
он о вас даже не догадывается,а вы его быдлом уже назвали
вот это уровень
Ждушечка• 31 октября 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Як добре, що я не користуються громадським транспортом
Из дома тоже не выходите?
Ждушечка• 31 октября 2023
Ответ дляЗайченя
багатьом айк’ю певно не дозволяє просто зрозуміти всю глибину думки
Зачем же вы тут пишете? Надо было на сайт академии наук
Свисток ля-минор• 31 октября 2023
Ответ дляBejza
Тетя тоже может громко говорить, когда уснет ребенок, она ведь Маском хочет бы и она тихо будет сидеть, ей плевать на остальных, тетя может и не встать, когда мать с ребенком зайдут в маршрутке, пусть стоя обучаются
Тетю недолюбили в детстве?
Ответ дляДідова баба
Да, пусть орут, но в рамках.
Люди в футбол играют только в специально отведенных местах, они ж на пешеходном переходе или в автобусе в футбол не играют. Это рамки. Танцуют дома в клубах на дискотеках, в офисе во время рабочего дня не танцуют же. Это рамки.
Хочется поорать тоже есть специальные места … можно в лесу можно в психушке. На улице стоять и орать нельзя. Это рамки.
Чем старше становится человек тем больше рамок. Это и есть жизнь в социуме. Безопасная. По правилам
Орущий человек не представляет опасности. Танцующие на улице не представляют опасности.
Играющие в футбол представляют опасность.
мистерЛяпсус• 31 октября 2023
Згадала. Коли на зборах батьків перед відкриттям садочка вихователі розповідали що дітей треба підготувати швидко від початку тревоги збиратися до укриття, 5 хв на все дається. Одна мамця висловила обурення якщо її дочку відірвуть від гри, чи тарілки, бо в них так не прийнято. От що ти скажеш
Ответ дляШпондєр
Я в цьому не впевнена, це такий небезпечний вік, коли дуже легко потрапити під вплив. Навдяд чи ви б себе спокійно і добре почували, аби не знали де і з ким ваша неповнолітня дитина. Її і не тримає ніхто.
Если вам поможет. Я могла все рассказать старшей сестре. Она не ставила рамок, не ругала. Понимала, советовала. Я ее слушала. Родителям я ничего не могла рассказать. У вашей дитини (дочери?) обязательно есть Советчик, Гуру, образец поведения и личность к которую она копирует. Узнайте кто это. Узнайте все об этом человеке. Тогда узнаете что хочет ваш ребенок и стоит ли переживать.
Шпондєр• 31 октября 2023
Ответ дляOlga_72
Мене це не обійшло. я 15 років жила у гуртожитку. Я ж з маленького містечка. Треба було вчитись.
Я мала на увазі,вас обійшли реальні проблеми із старшою дитиною в підлітковому віці. Я теж жила в гуртожитку, то були найкращі роки, особливо після проживання з батьками
Шпондєр• 31 октября 2023
Ответ дляOlga_72
Доненавна не було в неї нікого, вона ніколи нікого не ставила собі за приклад. Почалося цього літа, коли почала зустрічатися з хлопцем,який її кинув, та після двух неділь табору. Влітку з´явилася і подруга зі своєю компанією,якої я не знала. До цього дитина, хоч і з дуже складним характером, не йшла з дому без попередження, в неї була купа занять, які вона сама обирала і в яких їх не обмежували. Ви мене погано читали, вона не ділиться нічим і ні з ким. Мені їх як у гістапо допитувати? В тому і справа, що я переживаю, бо я взагалі не знаю з ким і де вона вештається цілими днями. Вона покинула спорт,якому присвятила все своє життя, вона покинула вивчати мови, читати книжки і малювати
Инфотуфелька• 31 октября 2023
О, відразу видно - ви з лідерів! Та й дитя своє теж лідером вважаєте?! Елементарна культура відсутня.
Їздіть на авто, громадський транспорт не для таких лідерів, як ви
Первоклашка Я• 31 октября 2023
У автора немає дітей) Є такі діти,автор,у яких рот весь день не закривається і іноді просто хочеться тиші. Якщо не робити зауваження то і вдома страждатимеш. А з приводу того що відповідали вам ваші батьки,то часто від своєї дитини втомлюєшся так,що хочеться просто помовчати,а не відповідати на 101ше питання і просто полежати,а не носитися по хаті з машинками і м´ячами.У дорослих багато обов´язків. Ви ж не запам´ятали мабуть як батьки вас годували,купали,вдягали,вчили всьому,а запам´ятали погане.
Ответ дляШпондєр
Покинула все, бо інші цього не робили. Їй потрібен час на зустрічі з друзями, а спорт та інше заважало, відбирало час. Ваша дитина зараз напевно дуже щаслива з друзями. Але вона знає що завдае вам болю, бо кинула все що вам так подобалось. Відчуття вини перед вами заважае вашим відносинам. Змінити ви вже нічого не можете. Можете тільки прийняти, та пояснити це дитині. Ви її любите, щоб вона не зробила. Не хочешь розповідати - добре. Але пообіцяй мені, якщо в тебе будуть проблеми, чи попадешь у біду, що тоді ти мені про це розкажешь. Я тобі допоможу, навіть якщо мені буде потрібно переступити через себе. Знайти зручний момент для обіймашок. спочатку мовчки, але кожен день. А потім коли ви обидві будете готові поговорити.
Пліснявілий сир• 31 октября 2023
Так дома пусть этот ребенок хоть на голове стоит . Не очень приятно ехать и слушать вопли чужих детей . Рамки приличия тоже должны быть . Вы ж не поете в транспорте или не танцуете и не выражаете свои лидерские качества .
Ответ дляПліснявілий сир
Не поверите, в транспорте так здорово петь песни, особенно когда компания это поддерживает.
Чай не пью, только кофе• 31 октября 2023
Ответ дляфрау Гітта
А вы знаете, что до года малыш на коляске или в слинге должен быть повернут к маме, потому что он понимает жизнь через эмоции мамы?
Но читать им не интересно, зачем….
В мене і після року була коляска повернута до мене, поки не купили каталку по типу велосипеда, тому що весь час розмовляла з сином, можливо через це і він почав рано розмовляти.
Шпондєр• 31 октября 2023
Ответ дляOlga_72
Причому тут інші? До 16ти років робила, бо то їй подобалися, а в16 вирішила не робити бо інші не роблять? Ви серйозно? До речі, я ходжу до спортзалу і маю хоббі, а також працюю, молодший син теж займається спортом, це до того, що інші начеб то щось не роблять. Причому тут те, що подобалося мені? Вона робила виключно те, що саме їй подобалося, я лише підтримувала їх бажання, оплачувала тренування, платила за змагання, купувала книги які вона просила. Вона не обіймається років з 12ьи взагалі! Навіть з молодшим братом, який попри всю її зневагу до нього, любить її. Я готова завжди і до обіймів і до розмов, їй це не потрібно. Ви он виховали зручну дитину,вам не зрозуміти,як воно оте все
Свисток ля-минор• 31 октября 2023
Ответ дляBejza
Тете в детстве разрешали громко говорить в маршрутках
Более вероятно, что не разрешали.
vinogradova1611• 31 октября 2023
В ребенка нужно заложить 2 истины:
1. Развивайся, проявлялся, радуйся, играй НО,
2. Что бы пункт 1 никак не влиял на свободу и права окружающих людей.
Ответ дляШпондєр
В мене дві дитини. Другу виховувала не зручну. До того ж він мовчун. І мій молодший брат теж мовчун. Практичні поради які подіяли, може вам згодяться. Не згодяться то хоч споба була допомогти.
Коли писала про інших. то зовсім не про вас, а про компанію де вона до когось прикипіла. Компанія не оцінила оті кружки.
Шпондєр• 31 октября 2023
Ответ дляOlga_72
Так друга ще не підліток, тому зарано говорити. Всі ваші поради я ц так практикувала, але з 14ти вони майже перестали діяти, а в 15-26 храмів втратився контакт. Біда у тому, що вона від природи не може байдикувати, і мене дуже турбує те, що вона покинула всі свої заняття і поринула виключно в гуляння з невідомими мені друзями. Саме тому я і стурбована, бо вона по життю дуже активна, аби її заняття не були замінені чимось дуже поганим.В неї були періоди апатії, коли вона на час переставали чимось займатися, але довго нудьгувати не могла, а тут вже занадто все затягнулося. Я не вмішуюся, не критикую, не акцентую на цьому уваги. Вплинути на це я ніяк не можу. Поговорити взагалі не вдається. З відкритою дитиною´ хоч поговорити можна.
Поміркована думка• 31 октября 2023
Як я радію, що в моєму житті немає маршруток, де п´яний мужик дихає в лице і це ок. А прояв ємоцій або розмова дитини а не дай боже дітей між собою то жах (навіть негучна, спокійна розмова, бо це бесперечно заважає 100%). Бо п´яний може і в лоба дати. Цей мерзенний цинізм про громадське місто, де всі мають мовчати, а кончені неадеквати можуть зіпсувати комусь життя і не факт, що тихі виховані люди допоможуть одне одному в біді.
Проня_Прокоповна• 31 октября 2023
Авторе, лідерів та власників бізнесу не в маршрутках зрощують. Це - аксіома.
Проня_Прокоповна• 31 октября 2023
Ответ дляOlga_72
Не согласна. Лидер или нет зависит не от родительского кошелька. это скорее врожденное, чем приобретенное.
Це вкрай малий %
Особливо у наш час.