Доктор Варвар• 31 октября 2023
Что обычно готовите на Рождество?
Как проводите праздник, гадали когда-нибудь?
Доктор Варвар
• 01 ноября 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Різдво і гадання🙈
И в тоже время многие гадают, да)) Особенно молодые девочки на суженого. Тот же сапог через забор кидают или бумажки под подушки кладут. А что, очень даже весело, если воспринимать как игру, не более. Не делайте вид, что незнаете)
Аристократка-тунеядка• 01 ноября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
А у моей бабушки обязательные рождественские блюда на столе котлеты, шуба, оливье и пирожочки.
Классно, коли є бабусі)
На циголках• 01 ноября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
В нас таке на Андрія ( 13 грудня)
Сердючка• 01 ноября 2023
Ответ дляНа циголках
звичайна українська мова
Вперше читаю деякі слова - рампухи, полядвина вуджена, деякі чула, але не уявляю як та страва виглядає - пляцок?
Доктор Варвар
• 01 ноября 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Классно, коли є бабусі)
Ага))
Доктор Варвар
• 01 ноября 2023
Ответ дляНа циголках
В нас таке на Андрія ( 13 грудня)
Я ж так понимаю вы с западной? А как у вас гадают молодые девчата в основном, тоже сапоги через забор кидают?))
На циголках• 01 ноября 2023
Ответ дляСердючка
Пампухи
телефон виправив
просто ви з такого регіону, де цих слів не вживають.
телефон виправив просто ви з такого регіону, де цих слів не вживають.
Доктор Варвар
• 01 ноября 2023
Ответ дляСердючка
Я погуглила, что-то вроде торта эти пляцки
На циголках• 01 ноября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Поняття не маю як це відбувається і чи відбувається взагалі в сучасної молоді
Доктор Варвар
• 01 ноября 2023
Ответ дляНа циголках
Ну а вы гадали хоть раз до замужества? Только не говорите, что нет, не поверю)
На циголках• 01 ноября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
А мене в сина одногрупників з Запоріжжя , Миколаєва теж половини слів не розуміли але вже на 5 курсі і самі вживають в розмові слова.
Сердючка• 01 ноября 2023
Ответ дляНа циголках
Пампухи
телефон виправив
Пампухи чула, але не бачила. А в якому ви регіоні?
На циголках• 01 ноября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Звичайно що ні. Які гадання))
Сердючка• 01 ноября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
А може пиріг, я так і не зрозуміла.
Доктор Варвар
• 01 ноября 2023
Ответ дляНа циголках
Звичайно що ні. Які гадання))
Ой, не скромничайте)
Доктор Варвар
• 01 ноября 2023
Ответ дляСердючка
А може пиріг, я так і не зрозуміла.
Ну да, что-то типа того
На циголках• 01 ноября 2023
Ответ дляСердючка
А може пиріг, я так і не зрозуміла.
Пляцок — залежно від контексту це може бути або солодкий пиріг, або дерун. Пляцком взагалі можна назвати будь-що, що є плоске/невисоке, ніби хтось кинув з висоти й це щось розтеклося в пляцок.
Пляцок — слово, яке є поширене на території Галичини, як східної української, так і західної польської частин. Саме тут це слово вживається часто й у повсякденному житті. Називати це слово калькою з польської — недоречно.
Сердючка• 01 ноября 2023
Ответ дляНа циголках
Звичайно що ні. Які гадання))
Тю, а я гадала, мені бабуся багато гадань розповіла,,але це так - більше розваги для молоді були.
На циголках• 01 ноября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Ой, не скромничайте)
Мені таке не цікаво) та і в моєму оточенні ніхто ніколи не ворожив.
Доктор Варвар
• 01 ноября 2023
Ответ дляНа циголках
А вот оно как, а я поначалу и подумала польское...
Доктор Варвар
• 01 ноября 2023
Ответ дляСердючка
И как, сбывалось потом?)
Доктор Варвар
• 01 ноября 2023
Ответ дляНа циголках
Ну не хотите рассказывать, не надо)
На циголках• 01 ноября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
І чеське.
Сердючка• 01 ноября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
И как, сбывалось потом?)
Погадала і забула, це було в школі і в універі - 25 років + тому.
Доктор Варвар
• 01 ноября 2023
Ответ дляСердючка
И я вот так гадала. Это больше для смеха было, развлечения) Особенно когда вместе с подругами. Это ппц.
Сердючка• 01 ноября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
И как, сбывалось потом?)
Це чисто розваги, провести час разом, жартували, веселилися. В гуртожитку весело було.
Стигла полуниця• 01 ноября 2023
Ответ дляНа циголках
Можна безкоштовно але три колядки з вас
ой я теж колядки знаю