Вимагаю спілкування• 01 ноября 2023

Яке місто краще для життя Хмельницький,Віниця,Франківськ чи Луцьк?

Снегурочко• 01 ноября 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Тільки не Хмельницький. Село селом. + мер вислуговується перед Києвом і того року сиділи иайже без світла. Його відключали понаднормово постійно, більше ніж у інших містах. + близькість до атомної
Все так, але більше за все без світла того року сидів Ужгород!
Мер 2 рази їздив у Київ вирішувати проблему, бо люди такий хай на фейсбуці підняли(
Ми до 16 годин на добу сиділи без світла(
Як пригадаю...

Снегурочко• 01 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Ні не була,я написала ті міста в яких була.А що тас в Ужгороді реально гарно
БУЛО гарно.
Зараз понаїхали, місто переповнене(воно не розраховане на таку кількість народу), брудне, тротуари вузькі, паркуватися нам і до того майже не було де, а зараз це взагалі жах!
Та ще й вище писала, що ми більше часу сиділи без світла, ніж інші міста(
Котики-муркотики• 01 ноября 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
А чому Луцьк розглядаєте, а Рівне ні?
Напевно тому, що Рівному до Луцька далеко … в Рівному дуже якось сумно, все якесь занедбане, рядянщина якась . Луцьк розвивається в плані інфраструктури. Хоч не велике, але там гарно
ПрипоРошенная• 01 ноября 2023
Я з Франківска. Звичайно що логічно було би розказати про своє місто. Але натомість, я краще послухаю інших
ПрипоРошенная• 01 ноября 2023
Ответ дляБагиня
Ви ж не уточнюєте деталі: чи є діти (потрібні гарні школи, садки), чи є машина.
Я б жила в Микитинцях чи Угорниках (села- супутники Франківська). У своєму домі з присадибним участком.
Вам би було зручно в Микитинцях? Цікаво.
В мене враження, що хто в якому районі виріс, той тот район обирає для життя.
Мені важко, раніше жила на стометрівці
Пиши-пропало• 01 ноября 2023
Ну если вам тц нужны, то это Киев, Львов, Харьков. Я почти год прожила в Хмельницком, приятный комфортный город. Минусы это война, много военных объектов, атомная. После войны может и куплю там жилье, но не сейчас. Остальные города не рассматриваю. Ужгород отличный город, но это не про инфраструктуру и тц. Там и до войны было всё дорого даже в сравнении со Львовом, а сейчас даже не представляю.
Ранковий базар• 01 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Я там ніколи не була,але цікаво як вам місто
Хороше місто. Природа шикарна. Прожила там 8 місяців
Marynavladi• 01 ноября 2023
Люблю все вами перечисленные города, кроме Винницы
Не прижилось мне
Голова колгоспу• 01 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Горишнi Плавнi я б рекомендувала

Пупс• 01 ноября 2023
Я с прошлого года в Луцке. Маленький, но довольно уютный город.
Сільський ансамбль• 01 ноября 2023
Франик форевер
vikaS• 01 ноября 2023
Жили во Франковске.
Отличный город! Влюбилась в него. Чисто ,комфортно, шикарные парки ,скверы, торговые центры отличные, а новострои какие ! Для детей тоже очень много всего.
Ольга-f5e3• 01 ноября 2023
Ответ дляГолодаю
Тільки не Чернівці. Малесеньке місто з дуже поганими дорогами. Там добре провести вихідні, але далі робити нічого.
А типа в Луцке, Виннице есть шо роботи!!
Каяспер• 01 ноября 2023
Ответ дляСнегурочко
Як пригадаю...
Графік 16х8 був майже по всій Україні, Вінниця також сиділа без світла за таким графіком.
Пошаманю• 01 ноября 2023
Винница и только она из этих вариантов!!!!
неДоПриличий• 01 ноября 2023
Відмічусь, може знадобиться
Пошаманю• 01 ноября 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Горишнi Плавнi я б рекомендувала
Очень милый городок, уютно, красивая природа, люди приветливые. Жили там недолго, но очень понравилось.
Снегурочко• 01 ноября 2023
Ответ дляКаяспер
Ні, спочатку найбільш за все відключали Одесу
А потім нас почали кошмарити(
Давали світло менше ніж на 1,5 години(
Пральна машина, навіть6 не встигала 1 цикл зробити до кінця.
І це вночі.
За день я взагалі мовчу(
Конфиденциальность• 01 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Робота не цікавить
це зараз не цікавить, а завтра через рік, через 5?

Шумелка Мышь• 01 ноября 2023
Ответ дляСнегурочко
БУЛО гарно.
Ужгород гарний, і те що туди по переносили бізнеси багато людей і переїхали- це тільки плюс для міста. З світлом було так як і у всій Україні, все було за графіком, взагалі не відчула нічого страшного в цьому, багато новобудов, гарна набережна , те що рядом ЕС це великий плюс для міста , жила і у Львові і в Франківську- вибрала би Ужгород. Це обласний центр всієї області
Кили и Манджаро• 01 ноября 2023
Ответ дляБагиня
ми так живемо в Чернієві
Кили и Манджаро• 01 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Я там не була ,тому і не писала про нього
якщо не залежите від роботи, то Тернопіль - хороший варіант
Запароленое одеяло• 01 ноября 2023
Ответ дляСнегурочко
Як пригадаю...
А наш сам йшов на ліміти, аби висловитись. Бо планує вибиратися до ВРУ
Замороженная селедка• 01 ноября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Живу год в Виннице. Слышала взрыв аж один раз в отдалении.
А ми втекли в Вінницю і на моїх очах ракета впала на аеропорт чи аеродром, після того це місто для мене не є безпечним тиждень там жила, чомусь Київ спокійніший виявився
Не прохожу мимо• 01 ноября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
На початку війни?
Ми переїхали тільки минулої осені
Замороженная селедка• 01 ноября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
На початку війни?
Ми переїхали тільки минулої осені
Так перша весна
Не прохожу мимо• 01 ноября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Так перша весна
Тоді ніде безпечно не було(
Ми до жовтня жили у Запоріжжі, нікуди не виїзжали, а потім почалися обстріли з С-300 по будинках ...
ПрипоРошенная• 02 ноября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
ми так живемо в Чернієві
О! То майже поруч. Я біля Велмарта.
Як на мене, у вас і гарно і зручно
Кили и Манджаро• 02 ноября 2023
Ответ дляСнегурочко
БУЛО гарно.
якби не попередній пост, то подумала б, що пишете про мій Франік(( все один в один...
Кили и Манджаро• 02 ноября 2023
Ответ дляПрипоРошенная
О! То майже поруч. Я біля Велмарта.
Як на мене, у вас і гарно і зручно
а ми біля Велмарта продали свою квартиру літом на Сорохтея))