Вимагаю спілкування• 01 ноября 2023
Яке місто краще для життя Хмельницький,Віниця,Франківськ чи Луцьк?
Вимагаю спілкування
• 01 ноября 2023
Ответ дляМексиканочка
Почему именно эти города рассматриваете?
А яке можете ви порадити
Замороженная селедка• 01 ноября 2023
Вінниця і Хмельницький здається там часто вибухи, тривоги, мені сподобався Франківськ
Вимагаю спілкування
• 01 ноября 2023
Ответ дляНе против
Там де роботу знайдете з нормальною зп
Робота не цікавить
МеняАЖтрусит• 01 ноября 2023
Якщо є можливість жити заможно, то без різниці. Якщо бідно, то теж
Булькаю• 01 ноября 2023
Якщо робота - не критерій вибору, можна Луцьк. А з Вашого списку скоріше б всього обрала б Франківськ.
Вимагаю спілкування
• 01 ноября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Ну різниця між містами є.Вони всі різні,я була у всіх як турист ,жила по неділі в кожному,
Не прохожу мимо• 01 ноября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Живу год в Виннице. Слышала взрыв аж один раз в отдалении.
Вимагаю спілкування
• 01 ноября 2023
Ответ дляАлесс
Одесса)
Вимагаю спілкування
• 01 ноября 2023
Ответ дляБулькаю
Робота не цікавить
Голодаю• 01 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Чернівці також розглядала
Тільки не Чернівці. Малесеньке місто з дуже поганими дорогами. Там добре провести вихідні, але далі робити нічого.
Вимагаю спілкування
• 01 ноября 2023
Ответ дляГолодаю
Хмельницький і Луцьк також маленькі,
Бурундучиха• 01 ноября 2023
Ответ дляГолодаю
Але тут навіть тривог немає. Дороги - так, тому можна розглянути Вінницю
Вимагаю спілкування
• 01 ноября 2023
Ответ дляБурундучиха
Мені Вінниця дуже сподобалася,комфортне місто,гарні дороги,купа парків тц є
Асталависта бэйби• 01 ноября 2023
Кременчук хотіла порекомендувати. От буквально нещодавно передумала...
Скрізь небезпечно.
Вимагаю спілкування
• 01 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Скрізь небезпечно.
Я там ніколи не була,але цікаво як вам місто
Голодаю• 01 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Хмельницький і Луцьк також маленькі,
Можливо. В цих містах я була тільки проїздом.
Прожила в Чернівцях 2,5 місяці. З першого дня не сподобалось. Є гарні місця, але загалом не доглянуте і мало розваг. Навіть ностальгії немає.
Я за Франківськ. Туди поверталася 3 рази і ще хочу поїхати.
Запароленое одеяло• 01 ноября 2023
Тільки не Хмельницький. Село селом. + мер вислуговується перед Києвом і того року сиділи иайже без світла. Його відключали понаднормово постійно, більше ніж у інших містах. + близькість до атомної
Асталависта бэйби• 01 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Дуже гарне, невелике, але все є. Люблю його.
Багиня• 01 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Ви ж не уточнюєте деталі: чи є діти (потрібні гарні школи, садки), чи є машина.
Я б жила в Микитинцях чи Угорниках (села- супутники Франківська). У своєму домі з присадибним участком.
Вимагаю спілкування
• 01 ноября 2023
Ответ дляГолодаю
Франківськ також сподобався ,місто хоч і невелике але гарно розвинуте