Вимагаю спілкування• 01 ноября 2023

Яке місто краще для життя Хмельницький,Віниця,Франківськ чи Луцьк?

автор Вимагаю спілкування • 01 ноября 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Тільки не Хмельницький. Село селом. + мер вислуговується перед Києвом і того року сиділи иайже без світла. Його відключали понаднормово постійно, більше ніж у інших містах. + близькість до атомної
Хмельницький стоїть останій в цьому списку.Там реально сумно,ніби 90 роки.Тротуари жах ,ні одного нормального тц немає,заїхала в оазис їх і розчарувалася.Парки також привіт 90

Алесс• 01 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
О ,це любовь навіки ,але боюся ,поки війна
В умовах вибору це не було вказано)
Куколка-мяуколка• 01 ноября 2023
Вінниця, Івано-Франківськ.
Вмію заміряти найкраще• 01 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Чернівці також розглядала
А чому Луцьк розглядаєте, а Рівне ні?
Ответ дляАлесс
В умовах вибору це не було вказано)
Ні я ж не писала що їду ,я написала що люблю її .Ми з батьками кожен рік приїзжали на море саме в Одесу,знімали багато років квартиру в бабулі старенької на Маразліївській ,ходили і на море,і в зоопарк,і в кіно і по кафе
Пукимончиг• 01 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Что за бред вы пишете. Вы не были в Хмельницком, потому что все что вы написали это вранье. И про тц, и про тротуары, и про парки.
Зоркая Зорро• 01 ноября 2023
Ответ дляБурундучиха
Наразі Чернівці та Ужгород. З ваших варіантів - Вінниця
Я за Черновцы, мы из Днепра, первое время жили в Виннице, но после прилета летом уехали за границу. Сестра с семьей сейчас в Черновцах, пока это один из безопасных областных центров Украины.
Ответ дляПукимончиг
Ні була ,і райони знаю .І стометровку вашу,і філарманію,і в магазині на філармонії пиріжки продають,і базар ранковий там
Ответ дляПукимончиг
І віницькі пиріжки на зупинці темп купляла,там де сільпо .Навіть в св заходила.

Мексиканочка• 01 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
А яке можете ви порадити
Люблю Киев.
Кузякин• 01 ноября 2023
Харьков
Ответ дляМексиканочка
Люблю Киев.
Київ поки не розглядаю
Мексиканочка• 01 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Київ поки не розглядаю
Тогда Черновцы, Ужгород.
Ответ дляМексиканочка
Тогда Черновцы, Ужгород.
Мені Франківськ сподобався
Мексиканочка• 01 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Мені Франківськ сподобався
Езжайте во Франковск тогда, лишь бы вам было комфортно
Кавуся• 01 ноября 2023
Якщо ви були у всіх цих містах, то складіть список з плюсів і мінусів, які вам важливі. Це допоможе.
Передивіться орел і решка ’дома лучше’. Воно, правда, 4-річнох давності, та все ж. Може дозволить побачити міста з іншої сторони.
Ответ дляКавуся
На першому місті Франківськ,На другому Вінниця,3 Луцьк 4 Хмельницький.Особисто мій рейтинг
luredy• 01 ноября 2023
Нам Тернопіль сподобався 👍🏻
Шумелка Мышь• 01 ноября 2023
Так а ви були в Ужгороді? Чому його нема в цьому списку? Я влюбилася в нього, дуже гарне місто

Ответ дляluredy
Нам Тернопіль сподобався 👍🏻
Я там не була ,тому і не писала про нього
Ответ дляШумелка Мышь
Ні не була,я написала ті міста в яких була.А що тас в Ужгороді реально гарно
Шумелка Мышь• 01 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Тоді вам треба його розглянути, ще й територіально в ЕС розташовано так, що можете на вихідних кататися в різні міста ЕС, гарна набережна, місто студентів, а як цвітуть сакури навесні 😊М-м-м
Шумелка Мышь• 01 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Кавуся• 01 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Я живу в Франківську, але не була у інших, перелічених вами містами, думаю, вони також чудові.
Ответ дляШумелка Мышь
Потрібно поїхати подивитися ,може сподобається
ФФФФристайла• 01 ноября 2023
Я б Луцьк вибрала
Пекельнi Борошна• 01 ноября 2023
Чернігів
Найщасливіша• 01 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Хмельницький і Луцьк також маленькі,
Хмельницький досить компактне і комфортне для проживання місто.
МЕСТО_Встречи• 01 ноября 2023
Винница.Есть все для жизни .Но цены на недвижимость
ЯниЯ• 01 ноября 2023
Тільки Луцьк, туди не долітають шахеди.