Регионщица• 01 ноября 2023
Що це за ціни такі?!
Завжди фарбують сама, фарба бюджетна, коштує біля 100 гривень. Тут, думаю, зайду в звичайну перукарню хай мене пофарбують моєю ж фарбою, бо самій лінь, -400 гривень!!! За що?
Регионщица
• 01 ноября 2023
Ответ дляСметчица
ха. вам лінь саму себе фарбувати безкоштовно, а за 200 грн в час ви б фарбували когось?
Так
Я такая - жду трамвая• 01 ноября 2023
Вы знаете я возможно раньше тоже так считала, пока не столкнулась с этим сама, когда тебе надо заплатить каждый месяц аренду, налоги, пенсионный, электричество, охрану и т.д.и никто тебя не спросит - есть у тебя клиенты или нет, а платить надо даже если не работал, так что кому дорого идут в другой салон или делают сами
Замулена ріка• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Мені не розжували, що по чому, а намагаються послати…за кордон.
Удалено администрацией...
Несу добро людям• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
400 гривень на годину за мою роботу ніхто не платить
Хто на що вчився.
Регионщица
• 01 ноября 2023
Ответ дляТрактор Віка
Я ж кажу, Вам то не треба!)
Ваша думка ніяк не впливає на моє рішення, що б ви не казали
Трактор Віка• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Мені, так би мовити, пофіг
Регионщица
• 01 ноября 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Удалено администрацией...
Хто б казав
Из Виа-гры• 01 ноября 2023
Ответ дляТракторні війська
Автору не треба змивати і мити, а лише пофарбувати
Помазали и дома смоет.
Гола з конопель• 01 ноября 2023
Ответ дляФлюорография гуся
ее время. или сами красьтесь. Я зареклась после пятен
Дитина (сама) вдома фарбувала. Рази 3, а потім повернулась до природнього - і не заморочується)
Я ще зрозумію меліровку у 4 кольори - а решта - фігня (суб´єктивно)
Регионщица
• 01 ноября 2023
Ответ дляТрактор Віка
Мені, так би мовити, пофіг
І мені пофіг, що вам пофіг😉
Пффф 100%• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Які розходники?
Кода, свет, защита одноразовые штуки
Гола з конопель• 01 ноября 2023
Ответ дляДуб береза
Автор, перукар оцінила годину своєї роботи в певну суму. Ви ж не знаєте скільки вона вклала коштів в курси, в досвід, в своє здоров´я. Ви самі написали, що не пішли б на таку працю бо здоров´я не те. Перукар теж людина і вона вирішила, що її здоров´я та досвід коштують стільки скільки вам було озвучено. І ще одне, якщо є попит, буде і пропозиція. Якби в неї не було б клієнтів, мабуть, розцінки були б інші.
На рахунок попит - пропозиція - повністю згідна, не зважаючи на свою критику, тут.
Раздражевская• 01 ноября 2023
Вы не написали какие у вас волосы, может у вас ниже талии, я когда прихожу к своей у нее аж глаз дергается, у меня очень густые
Регионщица
• 01 ноября 2023
Коротше я зрозуміла, що тут усі ходять фарбуватись за тисячі півтори мінімум-це прекрасно, значить гроші у населення є😁
Домашня Зюзя• 01 ноября 2023
Автор, ну то фарбуйтесь вдома сама) якщо 400 грн за роботу то є для вас дорого, та й все
Ви ж не розказуєте десь у Сільпо, чому м´ясо коштує стільки? а сметана стільки? не ок вам, то не купуйте. Все ж просто
Дама-мадама• 01 ноября 2023
Ответ дляРекламама
Ну ладно 1 час, 100 грн амортизация салона, и 100 грн работа мастера.
1,5 години триває звичайне окрашування коренів. І , так, 400 це середня ціна . Перукар отримає 200(+ -). Вважаю що це нормально.
Борщичок• 01 ноября 2023
Щастить
Мені у салоні однотон моєю фарбою темного кольору назвали 1300, а перукар, що приймає вдома - 600
Попрохала маму пофарбувати та й все.. а далі сама колір оновлюю та корінці підфарбовую
Регионщица
• 01 ноября 2023
Ответ дляРаздражевская
По плечі, не густі
Трактор Віка• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Ні. Тут переважно дорослі люди і не скиглять. Мають гроші- йдуть в салон, не мають- роблять самі. А нитиків секти ’мені винні’ тут все менше, хвала Богу) Ви, так би мовити, вимираючий вид,))))
бЭйбА• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Удалено администрацией...
Дама-мадама• 01 ноября 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Мені корені, однотон, нещодавно з моєю фарбою підфарбували за 650. Це вже трохи занадто.Саме просте рішення змінити майстра. Однотон і 20 хв нанести мною куплену фарбу (400грн) стільки не коштує. Якби не хотілося більше, але треба адекватно оцінювати свою роботу.
Вам нанесли фарбу і Ви пішли додому?
Регионщица
• 01 ноября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Сумніваюсь, що ви ніколи не обговорюєте ціни з чоловіком чи іншими знайомими
Угадайс• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Я не фарбуюсь, але регулярно підстригаю кінчики в маленькій перукарні на базарі - 250 грн за 10 хвилин роботи. Спокійно плачу і не випрошую підстригти мене дешевше
Простецкая• 01 ноября 2023
Ответ дляhrystia
Ви серйозно?) Фарба ваша чи ні? Якщо ні, то ціна за фарбу, за воду, за роботу. Це ще і недорого.
Она написала в стартпосте что краска ее!!! Как вы читаете?
Регионщица
• 01 ноября 2023
Ответ дляДама-мадама
Повторю втретє-фарбування коренів займає 30 хвилин по інструкції
Надежда наш компас• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
То йдіть у перукарі
Угадайс• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Не враховуючи час нанесення
бЭйбА• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Удалено администрацией...