Регионщица• 01 ноября 2023
Що це за ціни такі?!
Завжди фарбують сама, фарба бюджетна, коштує біля 100 гривень. Тут, думаю, зайду в звичайну перукарню хай мене пофарбують моєю ж фарбою, бо самій лінь, -400 гривень!!! За що?
Ряженка• 01 ноября 2023
Ответ дляПростецкая
Значит вы не настолько хороший и востребованный специалист.
А вам сколько в час платят?
Colombina.• 01 ноября 2023
Ответ дляТень льва
Та це ще реально бюджетно. Я вчора теж у перукаря була, стриглась,розговорились про покраску(у мене з´явилось трохи сивини, відсотків 5-7,але в такому місці що її видно). Майстер запропонувала затонувати волосся. Мов,менш травматично за звичайну покраску,хоча як на мене,ті ж яйця тільки в профіль). Волосся у мене три пера в ряд, довжина по шию, ціна -1700. Фарба-Baco. Блін,я в ахєре просто.це ж навіть не складне якесь фарбування..іфарба не люкс сегменту
Вот тут согласна полностью, тоже не понимаю цены на однотонное тонирование, да еще если и не топовыми красками.
Харчовий тріль• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Коротше я зрозуміла, що тут усі ходять фарбуватись за тисячі півтори мінімум-це прекрасно, значить гроші у населення є😁
Ні. Просто ті, в кого грошей мало, фарбуються самі.
Як, наприклад, я.
Начальник Анонимов• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
400 гривень на годину за мою роботу ніхто не платить
а перукар до чого що вам не платять?
Дама-мадама• 01 ноября 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Ну це ви загнули. Ви ж знаєте, що деякі спеціальності оплачуватися ну ніяк не по вмінням, ось наприклад медсестра. Не буде вище тарифної ставки. Ну так, треба на дому робити уколи
От тут я з Вами погоджуюся .
Але ж життя людини в її руках.
Можна змінити професію і місце роботи, а не обгажувати з заздрості інших.
Я сама з дитячого садочка у б´юті сферу мігрувала. Попередню свою працю згадую з жахом, а комусь подобається і людина там розвивається і підвищує доходи свої. І я водила дитину до репетитора і платила гроші і була їй вдячна за її труд (хоч я і маю освіту, мені нервів на своїх не вистачало) Все в наших руках.
Але ж життя людини в її руках.
Дама-мадама• 01 ноября 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
а перукар до чого що вам не платять?
🐸 в неї
Безсовісна кума• 01 ноября 2023
Ответ дляРекламама
400 это дофига, эта работа на 30 мин, 200 грн потолок. Люди за 400 грн день рабочий работают.
За четыреста без налогов. Отнимите половину налогов, и плюс ещё расходы.
Заюшка_хозяюшка• 01 ноября 2023
Ответ дляПацака-задирака
Вы серьезно считаете , что это стоит таких денег ? Там великие знания нужны соединить 2 компонента или умения ? Мы в Украине живем , где продавец стоя на ногах по 10-12 часов не намного больше зарабатывает , тягает ящики и материальную ответственность несёт
Золота орда• 01 ноября 2023
Ответ дляПростецкая
За работу
За расходники
За воду
За свет
За расходники
За воду
За свет
+ за аренду )
Регионщица
• 01 ноября 2023
О, я тепер бачу звідки гроші у всіх на покраску-вони дітям на куртках економлять😀, в сусідній темі розкололись
Вумна, аж страшно• 01 ноября 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Так,в салонах в центрі мабуть від 1500 і більше іде
Да, десь так. Я ще минулого літа фарбувалась по такій ціні, а потім чоловіка навчила. Мені в один тон і темний колір, то не важко. Я б і сама могла, просто затилок самій важко
Дама-мадама• 01 ноября 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Вони не зажерлися. Вони обрали собі іншу сферу діяльності.
Регионщица
• 01 ноября 2023
Рєснічкі і нігті-це святе, а діти можуть в секонді походити, всіх як одну з цієї теми в ту здуло😀, реально смішно вийшло
Спілий баклажан• 01 ноября 2023
автор, парикмахерские - то не ваше...
красьтесь дома и дальше
Да_Я_ТакаЯ_• 01 ноября 2023
Нормально ещё, я считаю. Меня мама постоянно просила ее покрасить, а мне это не интересно, нудно, грязно, время тратить на то что мне не нравится- не хочу, поэтому сказала, что я ей лучше денег дам пусть идёт и в салоне красится
Я також зайшла тільки пофарбувати волосся своєю фарбою,взяла целофановий пакет, рушник і шапочку щоб тільки пофарбували і все,і я так раніше додому йшла,бо близько. 100 грн було. А зараз 400 грн за 10 хвилин фарбування. То я відмовилась, прекрасно сама фарбуюсь( хоч і довге волосся маю
Дуняша• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Ну ей от этой суммы самый максимум достанется - это 50% (200 грн). А работа тяжелая, на ногах целый день и дышала этой краской((( А остальное уйдет в кассу хозяину салона на: оплату аренды помещения, оплату ком.услуг, зарплату уборщице салона. Я думаю , что сейчас хозяева салонов с трудом в ноль выходят. Клиентов мало во многих салонах даже в Киеве, а помешение надо арендовать, отапливать, подавать воду, убирать, вывозить мусор.
Регионщица
• 01 ноября 2023
Ответ дляДуняша
До неї запис на тиждень вперед, нема там простоїв, звичайний майстер в спальному районі
Дуняша• 01 ноября 2023
Ответ дляЗамулена ріка
А к стоматологам давно заходили?
Сейчас цены на все ого го
Блин... Я собираюсь... Даже страшно((( от цен. Ещё не знаю, что и по чем сейчас.
Дуняша• 01 ноября 2023
Ответ дляТракторні війська
Автору не треба змивати і мити, а лише пофарбувати
А смывать краску дома?
Дуняша• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Я фарбують за годину -це максимум
А потом же она наверное сушила Ваши волосы, расчёсывала. Это - время и трата э/э.
Поэтому я дома. Умею сама это делать. Сзади чуток муж докрашивает.
Дуняша• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
І що з того? цей перукар теж не супер
Не ходите к ней больше. Пройдите в другой салон.
Дуняша• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Хотіла 200
А Вы бы сразу у нее спросили - сколько будет стоить покраска волос моей краской.
Регионщица
• 01 ноября 2023
Ответ дляДуняша
Так я так і спитала)
Дуняша• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Ого! Значит - мастер таки хороший. Это какой город?
Вумна, аж страшно• 01 ноября 2023
Ответ дляЧупокабра
половина дописувачів не прочитала що фарба автора, так спішили образити автора.
Порадниці такі порадниці
Я дочитала, і нікого не ображала. 400грн зі своєю фарбою це зараз не висока ціна, а нормальна, нажаль.
Регионщица
• 01 ноября 2023
Ответ дляДуняша
Київ
Замулена ріка• 01 ноября 2023
Ответ дляДуняша
Сходите в несколько чтоб сравнить что они предлагают по работе и ценам. Но цены треш, 400 грн за покраску вообще грош на их фоне
Чупокабра• 01 ноября 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Значить ви були в іншій половині.
Я плачу 600 за ту саму послугу що у автора і також вважаю що дорого.