Регионщица• 01 ноября 2023

Що це за ціни такі?!

Завжди фарбують сама, фарба бюджетна, коштує біля 100 гривень. Тут, думаю, зайду в звичайну перукарню хай мене пофарбують моєю ж фарбою, бо самій лінь, -400 гривень!!! За що?
Сплюшка• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
400 гривень на годину за мою роботу ніхто не платить
Так і перукар 400 не отримає. Оренда приміщення, вода, електроенергія, податки в решті решт.
Дуб береза• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Коротше я зрозуміла, що тут усі ходять фарбуватись за тисячі півтори мінімум-це прекрасно, значить гроші у населення є😁
Не всі))) Я написала про попит і пропозицію, але фарбуюсь сама вдома. Купую таку фарбу і окисник, які мені потрібні, бо маю сухе хвилясте волося, яке псується навіть якщо на нього погано подивитися😀 Розумію, що в салоні мене фарбували б з такими нюансами більш ніж за 400 грн.
автор Регионщица • 01 ноября 2023
Ответ длябЭйбА
Удалено администрацией...
О, добрий день, пані перукарко!
Вообще не факт• 01 ноября 2023
10€, це не так дорого.
В нас взагалі ціни на послуги неспіврозмірні зарплаті середньостатистичної людини.
Наприклад, в Німеччині ви отримуєте 2500 євро, пофарбувати 30-35. З їхньою фарбою.
В Україні в середньому ви отримуєте 500€, тобто в 5 разів менше, а послуга тільки вдвічі дешевша( з фарбою салону буде 600-700) .
Простецкая• 01 ноября 2023
Ответ дляПацака-задирака
Вы серьезно считаете , что это стоит таких денег ? Там великие знания нужны соединить 2 компонента или умения ? Мы в Украине живем , где продавец стоя на ногах по 10-12 часов не намного больше зарабатывает , тягает ящики и материальную ответственность несёт
Ну соединить 2 компонента и тяп ляп нанести - то и результат соответственно такой же. А красивая колористика- это правильно сочетать оттенки краски, % окислителя на разные части волос, тогда и результат шикарный и видно что окрашивание профессиональное, а не краской за 100 грн тяп ляп
бЭйбА• 01 ноября 2023
Ответ дляСплюшка
Так она что об этом задумывается ? Парикмахер ей изначально Должна потому что ей самой себя день а 400 дорого. Л-логика!
Не за Будка• 01 ноября 2023
Цена ещё и ничего...если покрасят аккуратно и чисто
автор Регионщица • 01 ноября 2023
Ответ длябЭйбА
Удалено администрацией...
Як форум створений для обговорення різних питань, вам щось не подобається-йдіть працюйте
Из Виа-гры• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Только вы с пособия в Европе упали в реальность и вам дорого
Я не тону• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Які розходники?
тобто ви безкоштовно хотіли? тоді самі вдома
автор Регионщица • 01 ноября 2023
Ответ дляВообще не факт
10€, це не так дорого.
Ну, бачите, тут в нас всі пані багаті, можуть собі дозволити
бЭйбА• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Удалено администрацией...
автор Регионщица • 01 ноября 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Ваші фантазії нічого спільного з реальністю не мають
автор Регионщица • 01 ноября 2023
Ответ длябЭйбА
Удалено администрацией...
Тикать будете своїм клієнтам і реготати при цьому
Попихтю та й годі• 01 ноября 2023
За фарбування,за що ви дивна м´яко кажучи...
Фарбуйтесь самі вдома своїми ручками
Чупокабра• 01 ноября 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Понятно, что ненормальная ситуация, специалистам с в/о платят 40-50 грн в час, а парикмахер берет 400. Поэтому молодежь стала умнее и не идёт учиться на учителей, библиотекарей, инженеров, научных работников. А бездельничает в школе и потом просто курсы парикмахеров и маникюрщиц. И дело в шляпе. Умные ведь нам не нужны.
В зараз і тих з ВО не буде бо планують реорганізацію во . Тепер ВО буде доступно не розумним, а багатим
Попихтю та й годі• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Які розходники?
Полотенце ви своє будете приносити?
Рукавички?
Вода?
Дама-мадама• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Повторю втретє-фарбування коренів займає 30 хвилин по інструкції
ЧАС проведений клієнтом у салоні задля ПОВНОГО циклу окрашування коренів волосся , складає 1,5 -2 години. 30 хвилин - нанесення фарби, 30(40) хвилин тримають фарбу на волоссі, 15 хвилин змити фарбу + нанести маску або бальзам, 15-30 хвилин - висушити волоси.
Як всі ці процедури можна за 30 хвилин зробити?
Попихтю та й годі• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Так ідіть в перукарі
Попихтю та й годі• 01 ноября 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Це ще дуже приємна ціна.
Так,в салонах в центрі мабуть від 1500 і більше іде
Дама-мадама• 01 ноября 2023
Ответ дляУгадайс
Не враховуючи час нанесення
Взагалі нічого не враховуючи!
Попихтю та й годі• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Я фарбують за годину -це максимум
З мокрою головою потім підете?
Попихтю та й годі• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Хотіла 200
Їдітьие в село тоді ,там такі ціни
Нематрьошка• 01 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Я фарбують за годину -це максимум
То і далі фарбуйте. Салон - то не ваше🤷‍♀️
Ашотакоя• 01 ноября 2023
Ответ дляНаша взяла
За работу, воду, свет и за стоимость самой краски в полном объеме.
Я могу своим фонарём прийти
И воду свою принести
Все равно скажут 400!
Чупокабра• 01 ноября 2023
половина дописувачів не прочитала що фарба автора, так спішили образити автора.
Порадниці такі порадниці
Угадайс• 01 ноября 2023
Ответ дляАшотакоя
Я могу своим фонарём прийти
И воду свою принести
Все равно скажут 400!
Зачем фонарь?
Чупокабра• 01 ноября 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Мені корені, однотон, нещодавно з моєю фарбою підфарбували за 650. Це вже трохи занадто.Саме просте рішення змінити майстра. Однотон і 20 хв нанести мною куплену фарбу (400грн) стільки не коштує. Якби не хотілося більше, але треба адекватно оцінювати свою роботу.
Так само 600 за корені моєю фарбою , передмістя Києва.
Дама-мадама• 01 ноября 2023
Ответ дляАшотакоя
Я могу своим фонарём прийти
И воду свою принести
Все равно скажут 400!
До ресторану теж зі свєю чекушкою і квашеними огірочками в пакетику приходите?
Раз одела не бу• 01 ноября 2023
Ответ дляПростецкая
Значит вы не настолько хороший и востребованный специалист.
Ну це ви загнули. Ви ж знаєте, що деякі спеціальності оплачуватися ну ніяк не по вмінням, ось наприклад медсестра. Не буде вище тарифної ставки. Ну так, треба на дому робити уколи