Кофр для ноги• 01 ноября 2023

Meest USA у всіх така хрень з додатковими документами ?

Посилки собі нормально пливуть 2- 3 тижні.
Сьогодні появилось таке.
При цьому на митницю ще не зайшли .
Одна з перелімітом 20 євро, друга в межах ліміту. Напис напроти двох.
Вони всі мої посилки перетряхували чи як то зрозуміти заднім числом?
На запит поки не відповідають.
автор Кофр для ноги • 01 ноября 2023
Додам :ними вожу років 10. Але бачу, що час прощатись.
західний_діалект• 01 ноября 2023
Додайте документи і нема питань. В чому проблема?
З вишневого садка• 01 ноября 2023
Ви не знали що є ліміт ввезення товарів в Україну?
автор Кофр для ноги • 01 ноября 2023
Ответ длязахідний_діалект
Питання в тому, чому вони пишуть переліміт на посилку 130 Дол?
автор Кофр для ноги • 01 ноября 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Ви уважно читали , бачу, що ні
Кукусик• 01 ноября 2023
Ответ дляКофр для ноги
Ну так може ви їх одночасно відправили і пораховано переліміт за дві в сумі?
західний_діалект• 01 ноября 2023
Ответ дляКофр для ноги
Дві посилки їдуть на різних отримувачів?
автор Кофр для ноги • 01 ноября 2023
Ответ длязахідний_діалект
Так.
Просто дивно: нормально плило і тут вони собі щось придумали.
Тобто,якщо я зараз вкажу переліміт, то що ? Через мене весь контейнер затримають? Чи будуть його розвантажувати , витягувати мою коробку і чекати, поки не сплачу мито?
А, як зараз сплачу мито, а посилка не попаде на перевірку, то гроші Meest собі забере?
Бо колись попала на переліміт, то отримувачем був Meest, а не казначейство чи митна служба.
автор Кофр для ноги • 01 ноября 2023
Ответ дляКукусик
Ні, відправки на 2 різних отримувачів. З інтервалом відправлено.

Купила собі взуття і косметику називається.
західний_діалект• 01 ноября 2023
Ответ дляКофр для ноги
Так.
Взагалі то переліміт сплачується вже на території України бо ліміти на ввезення в країну, фірма Росан у Міст знаю цим займається. Скоріш за все відбуваються якісь зміни, і щоб пришвидшити процеси перевезення просять надати документи. А ще у міст часто бувають якісь перевірки і затримують посилки, от можливо і вам не повезло. Знаю що от нещодавно мені ЮЕ теж надіслав повідомлення щоб я прикріпила інвойс до посилки і цим самим пришвидшила доставку, бо у них виникли сумніви стосовно вартості посилки.
Кукусик• 02 ноября 2023
Ответ дляКофр для ноги

Передивилася ваші скріни, з чого ви взяли, що по другій посилці переліміт? Просто просять додати документи, це у всіх зʼявилося після оновлення додатку, якщо зайти, написано «ви можете надати», тобто це необовʼязково
Ужгород• 09 ноября 2023
Автор, вы узнали в чем дело? У меня такая же фигня появилась после отправки , посылка 120 дол ((