Жена сантехника• 02 ноября 2023

Порадьте репетитора англійської

Порадьте репетитора англійської, можна групові заняття до 200 грн/год для дорослого, рівень В1
Анонім Секретар• 02 ноября 2023
B1 не возьмут за 200 гривен вас

Пластилин_Колец• 02 ноября 2023
Не смогу посоветовать. Сама недавно искала, более-менее хорошие репетиторы хотели 400-500 грн(( Это те, кто именно преподает, а не просто человек рандомной профессии с хорошим английским и ему кажется, что он сможет учить.
Зоряний Шлях• 02 ноября 2023
+380997302074 Ирина
Занятия онлайн , первое занятие бесплатно
Очень хороший преподаватель , но не знаю есть ли у нее сейчас места
Зоряний Шлях• 02 ноября 2023
У нее образование Ин яз , цена 200 грн час
Зоряний Шлях• 02 ноября 2023
Соц сетей у нее рабочих нет, можете на Вайбер или телеграмм написать , или позвонить
автор Жена сантехника • 02 ноября 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
+380997302074 Ирина
Якось ви занадто активно рекламуєте))
Великий сатирик• 02 ноября 2023
Ответ дляЖена сантехника
Якось ви занадто активно рекламуєте))
Вы действительно думаете, что 200 грн это достойная оплата???

Зоряний Шлях• 02 ноября 2023
Ответ дляЖена сантехника
Якось ви занадто активно рекламуєте))
Автор, я не рекламировала, Вы спросили - я посоветовала, пока все остальные люди оценивали Вашу материальную готовность. Спасибо за «спасибо»))) хорошего вечера 🙏🏽
Bilenkova• 03 ноября 2023
Закінчити іняз - це ще нічого не значить, мій репетитор закінчила з червоним дипломом але говорила що гарно говорити так і не могла, тому ще пару років вчилась в гарвардському по якійсь там програмі...ну і ще треба вміти викладати, була в репетитора, починала з нульового рівня. і вона давала конспектувати прям листками як робляться закінчення, правила за якими вони змінюються... короче з таким підходом можна десятиліттями вчитись і балакать так і не почать
Оленка Киць• 04 ноября 2023
Я не бачила, щоб брали менше ніж 300 грн за В1, але я дивилася в онлайн-школі букіскул, там мінімум 300 грн за 60 хв онлайн індивідуально
Библиотекарь• 06 ноября 2023
Автор, у школі Lucky English є групи В1 щойно розпочали. Знаю, бо працюю в цій школі. Ціна 200грн за годину групи 4 учня
Библиотекарь• 06 ноября 2023
Підручник Roadmap, викладачі достойні