Лепетун• 03 ноября 2023
Допомога інвалідам Києва
Доброго дня дівчатка, підкажіть будь ласка чи може зараз інвалід отримати якусь допомогу від держави, не ВПО, м. Київ
Лепетун
• 03 ноября 2023
Ответ длячир
Да, но это касается не всех подряд инвалидов.
Ежемесячная доплата к пенсии от КМДА.
Дякую, зараз гляну, а підкажіть, яку можуть бути нюанси? Інваліди 2 групи
Лепетун
• 03 ноября 2023
Ответ длячир
В смысле нюансы? Там четко указаны условия получения этой доплаты.
Це я вже прочитала, якщо є інваліди 2 групи, то дають усім?
Всех в сад• 03 ноября 2023
Ответ дляЛепетун
Вам треба оформити індивідуальну програму реабілітації інваліда(ІПР), там лікарі напишуть на яку допомогу маєте право. Засоби догляду, спілкування, пересування і т. п. в залежності від хвороби.
Лепетун
• 03 ноября 2023
Ответ длячир
Нет. Надо вместо пенсии быть ’одержувачем державної соціальної допомоги’. Т.е. получать соц. выплаты через собес, а не пенсионный фонд.
Тобто пенсія повинна бути по інвалідності, трохи заплутатися, зараз ПФУ начебто всім платить ?
Всех в сад• 03 ноября 2023
Ответ дляЛепетун
Ні. Тим у кого немає стажу для обчислення пенсії, платить собес.
Лепетун
• 03 ноября 2023
Ответ дляВсех в сад
Коли оформляли інвалідність іпр ще не було, це вже більше 20 років назад, я колись хотіла її оформити так мені сказали що потрібно проходити заново мед комісію, а це не можливо
Ответ дляЛепетун
ПФ платит только тем инвалидам, кто имеет минимально необходимый стаж. Все остальные инвалиды получают выплаты через собес. Вот последним и положена эта ежемесячная доплата.
Лепетун
• 03 ноября 2023
Ответ длячир
Тобто якщо у інваліда стаж 1.5 років то йому совбез, а якщо 15 років то вже ПФУ?
Всех в сад• 03 ноября 2023
Ответ дляЛепетун
Стаж в залежності від віку інваліда.Якщо інвалідність настала в двадцять років, то потрібен один стаж, в сорок уже більший стаж.
Всех в сад• 03 ноября 2023
Ответ дляЛепетун
Інваліди лежачі?
Лепетун
• 03 ноября 2023
Ответ дляВсех в сад
Дякую, і це потрібно в совбез йти щоб отримати цю допомогу?
Лепетун
• 03 ноября 2023
Ответ дляВсех в сад
Інваліди лежачі?
Один так, один ні, тільки що лежача знають лікарі, хотіла переробити на першу групу, так відфутболіли
Всех в сад• 03 ноября 2023
Ответ дляЛепетун
Зверніться до сімейного лікаря. Вона знає, як діяти коли людина лежача. Лежачій людині держава виділяє засоби гігієни, памперси. Якщо тяжке матеріальне становище зверніться з заявою до місцевої влади. Одноразову допомогу повинні виплатити. До вашого депутата також можна.
Лепетун
• 03 ноября 2023
Ответ длячир
Почему отфутболили?
Тому що 2 різні захворювання, хірург каже їдіть до невропатолога, а той їдіть до хірурга
Лепетун
• 03 ноября 2023
Ответ дляВсех в сад
Сімейний лікар в курсі, вже 20 років, депутат я вже ходила, 20 кругів аду пройшла щоб зробити операцію, і врешті решт сказали немає грошей, я просто багато чую люди щось отримують, якісь продукти харчування, а тут тиша, зовсім не кому не потрібні крім родичів
Ответ дляЛепетун
Этим же семейный занимается. В обходном листе будет запись и от невропатолога и от хирурга. Я оформляла 1 гр. лежачему отцу. Семейная сама собрала заключения узких специалистов, его никуда не таскала. МСЭК заочно вынес решение.
Ответ дляЛепетун
Районные территориальные центры выдают какие-то прод. наборы, но надо стать к ним на учет. Позвоните в свой районный центр.
Лепетун
• 03 ноября 2023
Ответ длячир
Может это сейчас так, а 20 лет назад всем всё равно, семейная ее на какие то анализы отправляет и осмотры, понятно для галочки
Лепетун
• 03 ноября 2023
Ответ длячир
Попробую но я так понимаю это нужно время, бегать по ним всем, я работаю и проживаем в разных городах, выделить нужно как то день и оббежать все инстанции.
Ответ дляЛепетун
Ну так мы и говорим о том, что можно сделать сейчас. Узнавайте. В конце концов подойдите к зав. поликлиникой, она компетентна в этих вопросах.
Лепетун
• 03 ноября 2023
Ответ длячир
Спасибо, спрошу по возможности, я про ипр как то спрашивала то сказали что нужно мед комиссию заново проходить в больницу ложиться и вообще ни кто не будет этим заниматься, это было лет 10 назад