Плету корзинки• 05 ноября 2023
Это актуальная модель сумки?
Если нет, то пакажите что присмотрели или купили недавно из сумочек.
Плету корзинки
• 05 ноября 2023
Ответ дляКозачка
Актуальна. Таку саму чи схожу бачила в анонсі байєра позавчора
Я смотрю возвращаются сумки баулы или торбы. Не держащие форму. Как под замшу. А эта строгая.
Плету корзинки
• 05 ноября 2023
Ответ для_Астрея_
Голубая нравится
И мне - голубая или янтарная под все. Но голубая прям конфета.
Козачка• 05 ноября 2023
Ответ дляПлету корзинки
То на різні випадки сумки. Я останні років 15 люблю мʼякі безформені сумки, бо вони зручні. В таку як у вас на фото в мене не влізе мій мотлох на кожен день. Це так, кудись пройтися
Плету корзинки
• 05 ноября 2023
Ответ дляКозачка
Я ношу настолько мелкую сумку, что туда даже телефон сложно всунуть. И доп сумка для остального.
a.ostroverh• 05 ноября 2023
Видела вживую такую, как на втором фото вверху
неплохо смотрится)
Себе как раз бесформенный замшевый баул купила))
неплохо смотрится)
Плету корзинки
• 05 ноября 2023
Ответ дляa.ostroverh
неплохо смотрится)
Покажите баул. Сумка с фото не выглядит как большой пенал в ширину?
Плету корзинки
• 05 ноября 2023
Ответ для_Астрея_
А сколько она стоит? Нахожу только суммы в незнакомых мне валютах
Мне выполз анонс байерсий. Та что длиннее 3600, а поменьше 2300.
Дуболом• 05 ноября 2023
Ответ дляa.ostroverh
неплохо смотрится)
Покажіть свою , будь ласка.
Астоновитесь!• 05 ноября 2023
Ответ дляПлету корзинки
Сумка классная, голубая просто офигительная.
a.ostroverh• 05 ноября 2023
Ответ дляПлету корзинки
Я ее в ширину не видела, вот только той частью, что на фотках)
Плету корзинки
• 05 ноября 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Блин. У меня чорный пуховик. И второй лиловый, но длинный.
Плету корзинки
• 05 ноября 2023
Ответ дляa.ostroverh
фото
Прикольная. Ткань оч благородно выглядит. Любимый цвет обуви.
a.ostroverh• 05 ноября 2023
Ответ дляДуболом
Супер , дуже гарна. Де купували?
Дяка)
Байер привезла, gianni chiarini
a.ostroverh• 05 ноября 2023
Ответ дляПлету корзинки
Дяка)
Дошла я до карамельного пару лет назад)))
Теперь хочу темную, шоколадную...
Ля-ля-ля• 05 ноября 2023
Ответ дляКозачка
Перетрусіть сумку і не носіть лишній мотлох і лишню вагу :))
В такого розміру як на фото в мене поміщаються гроші, тел, ключі, сухі і вологі серветки, дзеркальце, помада з олівцем, мініатюра парфумів, ручка, таблетки для навколишніх))), запасна прокладка, тік-так/холлс, відкривалка, пакетик на всякий випадок і ще місце залишається)) Паспорт і картики на різні магазини не ношу - все в тел.
Помірно велику м’яку беру тільки коли ноут треба з собо взяти.
Астоновитесь!• 05 ноября 2023
Ответ дляПлету корзинки
А вы на зиму)
Козачка• 05 ноября 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
В мене ще окремо водійське та щоденник, планшет.гроші ношу в гаманці та він теж займає місце. Розчіска в машині в бардачку. Ось цього «мініатюра парфумів, таблетки для навколишніх))), запасна прокладка, тік-так/холлс, відкривалка» немає. Для мене це зайвий мотлох
Ля-ля-ля• 05 ноября 2023
Ответ дляКозачка
У кожного свій мотлох)))
У мій мотлох малесенького розміру в порівнянні з вашим))) таблетки по 2 шт на блістері цитрамону і валидолу місця не займають, буває самій треба. пласка маленька прокладка, м’ятне драже тік-так (розмір сірникової коробочки) - це все потрібне!
Хіба що відкривалка, але вона маленька на ключниці і парфум-мініатюра манюня або відливант у фіолці до 3 мл макс з великого флакону - парфманьяк нічого не поробиш)))
Для мене дивно що ви ще щоденники і гаманці носите, все ж давно вже в електронному вигляді. Гроші на карті в тел, дрібні в карманчику сумки, а великий гаманець - зайве місце і вага))