❗️The Independent: ЗСУ планують здійснити масштабну зимову атаку безпілотників на різні регіони росії, пообіцяв начальник Головного управління бойових ударних систем Генштабу ЗСУ Сергій Баранов.
За його словами, атаки українськи дронів "завдадуть чимало проблем" РФ в найближчі кілька місяців.
Питання:
Якого ф*га вони про свої плани постійно трублять на весь світ?
Вони врєдітєлі чи просто ...?
Питання:
Вони врєдітєлі чи просто ...?
Ответ дляTori1602
Так хай русня очікує. В чому питання. Болота велику територію мають, куди прилетить звідки їм знати? Он вчора наші корабель жахнули. Далі буде...
Це питання не тільки у мене виникло. Я цю новину взяла у військового, який задаєтьсятим самим питанням.
Нащо таке робити?
Чашечка кофе• 05 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Наши Ипсо запускают превентивно? как с Заес?
Ще і такий варіант можливий
Светлана777• 05 ноября 2023
это ипсо, как и с весенним контрнатупом ’невиданным в истории’, к сожалению....
Kot_v_meshke• 05 ноября 2023
Если пишут так, значит, так надо. Или вы думаете, вокруг дураки, одни здесь умные собрались? Значит, есть определенная цель.
Все меседжи могут быть часть операций гур, как операция ’ Минирование ядерки- Заес’, когда полфорума калий йодит держало в ручках и направление ветра изучало.
А там была неудачная операция наших разведчиков, тем временем.
Все это такие сложные операции. Просто так и быстро не делается.
Хотя доля скептиса есть, т к Буданов сильно выпиарился.
Так, авторе, саме так.
В нашій країні занадто багато проросійські налаштованих, а також гнилих людей.
Бо в минулому столітті під час чисток дуже багато українців знищили і вивезли. Потім країну наводнили не тільки гнилими людьми, а і гнилою ідеологією.
І зараз наслідки - здають позиції ЗСУ. І кажуть ’а що такого’...
Kot_v_meshke• 05 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Нащо таке робити?
Это не ваше дело, зачем это делают.
Есть анекдот: Есть люди, которые отлично знают, как правильно управлять страной. Только они все уже работают. Парикмахерами и таксистами.
Ответ дляir.zhuck
Так, авторе, саме так.
а, самоe страшоe, что оnи ne в курсe, что за это дают 15лeт. можeт, eсли бы зnали, большe бы головой думали?
Ответ дляKot_v_meshke
Это не ваше дело, зачем это делают.
Те саме писали і перед контрнаступом. В принципі таке питання також у мене виникало: нах*я такі анонси з розпиттям кави в Криму? На фоні цих анонсів кацапи нарили дуже надійні лінії оборони.
Перед харківською операцією ніяких анонсів не було і як все склалося.
Kot_v_meshke• 05 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Еще раз - не ваше и не мое это дело.
Может, одна из целей и была проверить, что они будут делать. Отвлечь от чего то другого. Переместить технику, так как нам надо. Отвести войска с одного направления на другое.
ИПСО работает с обеих сторон, не забываем.
Ответ дляlilu1990
Оборону б они и так строили и в белорашк на полигонах учили новых мобилизированых
Ответ дляСветлана777
Це ’хороший’ військовий, працює в стилі ОПи єрмака, як у нас все офігєнно. Ага, кажіть люблю слухать... Тим часом Z-фашисти луплять по нашим містам і селам щодня і щоночі без усіляких анонсів ((
Ответ дляМанула
Тих солдат, які зібрались на нагородження, і були вбиті, вислідив руснявий дрон. Кілька годин. Як таке може бути?
Ответ дляlilu1990
Він знімав кілька годин? Бо я тільки бачила інформацію як дрон знімав ракетний удар, хто здав, то ще питання на мій погляд ... І збирати купу військових на шикування напевно було великою помилкою
Ирина-bbd0• 05 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Эмммм...небольшой совет. Завязывайте с круглосуточными формулировками’я так и не поняла’.’у меня опять вопрос’.’я опять хочу спросить и разобраться’
Режет глаз))) и немного принижает Ваш интеллект)