Петриківна• Изменено 05 ноября 2023

Шкільна реформа. Закриття 10-12 класів.

1-4 класи Початкова школа
5-9 класи Гімназія
10-12 - Ліцей. Академічний та профільний.

Реорганізація у всіх школах. Багато шкіл більше не матимуть 10-12 класи.
Школи змінили назви, можете подивитись, як називається ваша школа та зрозуміти, чи будуть в неї 10-12 класи.

Міф 1. Місць у ліцеях на всіх не вистачить.
Правда.

Міф 2. Ліцей тепер буде далеко від дому.
Правда.

Міф 3. До ліцею важко буде дістатися.
Правда.

Міф 4. У містчках із населенням до 50 тисяч ліцеїв не буде.
Правда.

Міф 5. Ліцеїстам з інших міст та сіл доведеться винаймати житло.
Правда.

Міф 6. Після гімназії складно буде вступити до ліцею.
Правда.

Як вам реформа? Які наслідки ви бачите?
genteestupida• 05 ноября 2023
Ответ дляRina Kisskiss
Були такі знайомі, закінчили пту на бюджеті. Зараз дають фору міським дівчатам. Круті спеціалісти. Головне бажання.
Всех срочно в пту 😵‍💫

olga_lk• 05 ноября 2023
Автор, вы только проснулись? В Днепре уже 2 года назад все пореформировали, 10 класса в нашей старой школе уже и в прошлом году не было.
anutka-e220• 05 ноября 2023
Ответ дляProbel Tochka
Как по мне - все правильно. Лицей для тех, кто будет поступать в университеты. А это не должны быть поголовно все.
У нас катастрофическая ситуация с высшим образованием в том смысле, что огромное количество людей с дипломами и совсем мало действительно хороших специалистов. Государство должно готовить больше людей рабочих профессий, а не тратить этот ресурс на обучение их в 11-12 классах, а потом в ненужных им университетах.
Повністю підтримую,електрики,слюсарі,трактористи на вагу золота,бо всі хто мав бажання і кошти вивчились на юристів,вчителів,менеджерів.
Rina Kisskiss• 05 ноября 2023
Ответ дляgenteestupida
Всех срочно в пту 😵‍💫
До речі потім вони також пішли заочно в універ. І все у них добре.
Ви не таких успіхів очікуєте від учнів пту?
anutka-e220• 05 ноября 2023
Ответ дляgenteestupida
Что делать детям неблагополучным которых не приняли в лицей и нет денег заплатить за колледж ))) сказать кем они будут 😹
Неблагополучні це які?малозабезпечені мають льготи на вступ.
iryna _b• 05 ноября 2023
В нашому місті всі школи стали ліцеєм, тобто всі 4
Alena-алёна• 05 ноября 2023
Мені не подобається ця реформа. Дітям потрібно буде їздити до того ліцея, якщо поряд не буде місць. Ще зміна школи, зміна друзів,вчетелів. Навіщо це все? Хтось залишиться там, де і був. А іншим треба міняти своє життя і пристосовуватись. Для дітей це важко в такому віці. Це може вплинути на навчання і не в кращу сторону.
YAINNA• 05 ноября 2023
Я про это слышала еще лет 5 назад... Что наша гимназия не будет иметь 10-12 класс,а соседняя будет лицеем и будет конкурс туда
anutka-e220• 05 ноября 2023
Ответ дляnabludatel
Заочка - це купівля диплома.
Так, але як приклад ,половина вихователів їх все таки купила,бо пропрацювавши по 15 років з дітьми після педучилищ,держава сказала нізя без ВО,який вихід був у дівчат,йти з роботи чи на заочку?

anutka-e220• 05 ноября 2023
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Для академически неспособных. Учитесь читать текст с пониманием.
Та ні я прочитала саме так,як ви написали,ви навіть не потрудились завуалировать.
Lis• 05 ноября 2023
Ответ дляanutka-e220
Поддерживать кто угодно может.
А кто работать слесарем хочет или на тракторе,)))
Все хотят в офисе бумажки перекладывать.
Unmistakable• 05 ноября 2023
В Чернігові вже 2 чи 3 роки така система. 4 найкращі школи міста вже не набирають перші класи. Початкові і середні класи довчаться і ці школи вже набиратимуть тільки 10 та 11. Із незручностей - мої діти ходять до різних шкіл. Але так як обидві школи в 500 м від нашого дому, то швидко звикли. Як я зрозуміла, тепер до 10 і 11 будуть брати лише тих, у кого середній бал 9, а інші підуть до училищ та коледжів.
Lis• 05 ноября 2023
Ответ дляЛевобережная
4. У містчках із населенням до 50 тисяч ліцеїв не буде.

Брехня.
Верховна Рада України дозволила об’єднаним територіальним громадам з чисельністю населення менше ніж 50 тисяч людей створювати ліцеї для для школярів.

Депутати ухвалили відповідний законопроєкт № 4629-1 на засіданні 15 липня ще 2021 року ( кажу ж, де автор взагалі ото все відкопав, та чому зараз?)
Ну дозволила... це ж не забовʼязала.
А значить нафіга це громадам. Завжди є куди витратити грощі)
Оха• 05 ноября 2023
Автор, Вы правы. Наша школа теперь гимназия. Программа в ней намного легче, чем в лицее через дорогу (хотя все кричали, что НУШ, везде все одинаково! (ложь)).
Знаю людей, которые занимают место в лицее, живя заграницей, возвращаться не собираются, и не скрывают это. А я буду переживать за своего ребенка: попадет ли она в лицей, сдавая экзамены, где заведомо лучше подготовка, чем в гимназии.
Sladkaya Настёна• 05 ноября 2023
Ответ дляlisulya
Нема. Хоча хороший електрик отримає дохід вище, ніж середній манагер в офісі. А ’роблячи ноготочки’ можна отримувати більший кайф, ніж працюючи в банку, наприклад.
Але ж то саме батьки пруть дітей в ВУЗ. Часто незважаючи на бажання тих самих дітей. Бо престижно. Таких же в темі й багато. Вони просто не чують, що дитині подобається пекти пряники. Треба йти вчитись на юриста, то престижно. Шо ті твої пряники, баловство.
👍👍
Sladkaya Настёна• 05 ноября 2023
Ответ дляКлементина
Так і є!
І потім виходить, що гарного плиточника вдень з вогнем не знайдеш, зато тупих юристів з ВО вагон. Зато з ВО))
Точно 😁
Sladkaya Настёна• 05 ноября 2023
Ответ дляosna
Ну,та учёба,которая сейчас-это тоже не выход
Это не учёба. Начиная с ковида 2020
genteestupida• 05 ноября 2023
Ответ дляanutka-e220
Которые не участвуют в воспитании детей . Вам сколько лет ?
genteestupida• 05 ноября 2023
Ответ дляRina Kisskiss
Заочку отменили .. теперь куда пойдут ?

Rina Kisskiss• 05 ноября 2023
Ответ дляgenteestupida
Заочку отменили .. теперь куда пойдут ?
Хм. Законопроект і закон. Відмінили і пропонують. Навіть, якщо проголосують в 2 читанні: альтернатива - дистанційне навчання.
Розумні туди підуть, а хто має диплом і не знає законів, лише на форумах зраду за копійки розганятимуть.
genteestupida• 05 ноября 2023
Ответ дляRina Kisskiss
Вы понимаете отличия дистанционного и заочного ? По тексту , не понимаете .
LotusA• 05 ноября 2023
Никто не видит,что образование убивают и скоро оно будет не доступным многим
Rina Kisskiss• 05 ноября 2023
Ответ дляgenteestupida
Ви вчились на заочній формі навчання? По факту - це щоденна праця над завданнями. Після роботи, кожен день, щоб вийти на потрібний рівень знань.
Тому нічого поганого не бачу.
Думаю краще дистанційно, чим самому матеріали шукати і обробляти.
Чи що я не зрозуміла?
vikohka• 05 ноября 2023
Ответ дляinresta
вы были в тех коледжах ?
никто не учится, пьянство и наркомания
ne мeлитe чeпуxи!
vikohka• 05 ноября 2023
Ответ дляSladkaya Настёна
Я так рада , что уехала
и мы рады, что вы уexали!
genteestupida• 05 ноября 2023
Ответ дляRina Kisskiss
Тому нічого поганого не бачу.
Чи що я не зрозуміла?
Знакомые учились на заочном и коллега с которой я работала . 1. Она работала 2. Сдавала сессии и на работе отпускали на них .3. За сессию все учила и сдавала без всяких проблем . 4. Работа позволяла ей эту учебу оплатить .
Так вот дистанционка это только начитка вопросов по которым ты самостоятельно должен проработать и давать ответ( никто как на заочном начитку лекций не дает по которым экзамены) , это тот же сейчас нар хоз и прочие уже ведут дистанц -ку . Еще и плати за это счастье (( так вот многие плюнули на 1 курсы , позабирали детей с этого 💩 и отправили в Польшу , те же деньги , но там учат и детям интересно . А у кого нет денег ??? Куда им ??? Маникюр? Военка ?
vikohka• 05 ноября 2023
Ответ дляПавела
ПТУ? Я вам відповіда на ваше запитання про те, на якій підставі автор думає, що у ліцей потрібно буде вступати, а не переходити дальше, як це було раніше. А ви про профільну освіту. ПТУ були завжди, діти як поступали туди, так і дальше будуть. Питання про тих, хто хоче продовжити навчання у 10-12 класах. Вони по своєму бажання не зможуть це зробити, потрібно буде поступати.
так раnьшe тожe сдавали экзамenы, в чeм отличия? что за кипиш?
Rina Kisskiss• 05 ноября 2023
Ответ дляgenteestupida
Я училась на заочном. Не пойму разницы катострофической, все то же, но название другое.
В сумме за год у меня было 4-6 недель: начитка, вперемешку с экзаменами, зачетами. Сентябрь 5 дней, декабрь или январь 1,5-2 недели и июнь 2 недели.
Список литературы для изучения, обьем домашки и т.д.
Я ничего не поняла, в чем минус? И да, я платила. Поступала в том году, когда бюджет на заочке отменили.
genteestupida• 05 ноября 2023
Ответ дляRina Kisskiss
Начитки нет , все сам , занятость постоянная , платно . Радище многие работали и платили . Ну сейчас не поработают .
Rina Kisskiss• 05 ноября 2023
Ответ дляgenteestupida
Дайте или ссылку на источник, или обьясните. Не пойму: есть дистанционка. Студент включает ежедневно видиосвязь и? Преподаватель ежедневно молчит? С 8 до 15?
Студент не может пойти на работу, потому что должен смотреть на молчащего препода?