Області пітьми• 05 ноября 2023

Алергія на кератинове відновлення волосся

Вчора зробила собі кератинове відновлення волосся. В вечері трохи почала чесатися голова. Вранці чешется вже набагато більше, на шиї дк торкалося волося величезний зовнішній набряк
Вчора і сьогодні випила таблетку проти алергії. Толку не бачу. Може в когось таке було, що робити?
Света С Приветом• 05 ноября 2023
Голову помыли дома?
Я така бойова• 05 ноября 2023
Краще більше не робити цю процедуру. Від неї бувають погані наслідки.
автор Області пітьми • 05 ноября 2023
Голову мені мили після процедури, сьогодні помила ще раз
Мольфарочка• 05 ноября 2023
Та яке це відновлення
Куратор дебошей• 05 ноября 2023
Піти до лікаря-дерматолога, щоб порекомендував ліки, які допоможуть зменшити реакцію. Можливо у вас негативна реакція на якийсь компонент
Невгамовна• 05 ноября 2023
Ответ дляМольфарочка
Та яке це відновлення
еге ж
кератинове повільне знищення
18 мнеУЖЕ• 05 ноября 2023
Укол дексаметазона шарахнуть. Лучше позвонить в скорую, они по телефону проконсультировать могут по дозировке или скажут в какое отделение ехать