Стефанія• 05 ноября 2023

Психотерапія чоловіка. Я в шоці, нічого не сказати(((

Дівчата, на тему психологів і я тепер відзначусь, хоча варто сказати завжди їх виправдовувала і розказувала як то класно))
Сама в терапії не рік, змінила не одного пт. Збагнула, що живу в абʼюзі, звідти купа операцій і я а грані виживання. Почалась тема з кордонами, чоловік звісно бісився - спроби коханок, я дізналась, вигнала, потім в ногах - класика одним словом, йому ці зміни і адекватна я по відношенню до себе ніяк не влаштовували, хотів як раніше щоб світ існував лише для нього і під нього. Отже, потім в ногах, "люблю все куплю", зроблю що скажеш. Поплакала, подумала, кажу йди в терапію, бо ми вдвох зі неблагопол. родин, травмовані з ніг до голови, і не відомо хто більше, але я не витримую, не хочу раку або не прокинутись від чергового наркозу. Короче, пішов він, а толку з того мало. Він і психотерапевту пояснив який він дартаньян, а я ображаю хлопа) Ну ок, але пт гарно знає про мої операції, які були важкі пологи, на животі три операції за 5 років, по складності 9/10. Після них я не могла зігнутись, тому що порізана, в корсеті по півроку тричі підряд, стала деревʼяна + були інші операції, після яких була складна реабілітація, де по півроку не ходила. Як тільки відклигала + з пт працювала дійшли до того що треба якось і тіло, і душу відновлювати. Пішла на танці, спеціально такі не для спортсменів, а лайтові, для людей з обмеженими можливостями. І тут, бачу знову агресія з новим подихом на мене. Сьогодні прибираю і бачу пілінькає його не закритий фб на ноуті і вспливає таке повідомлення. Звісно, не втрималась і передивилась все...
Знаю тут є психологи. Підкажіть, це професійно чи ні? Таке можливо? Бо я в шоці.
P.S. Боже, якби він хоч приблизно розумів що той живіт переніс... там ще далі поради як з дитиною говорити, щоб він не був на маминій стороні, але то таке...
автор Стефанія • 05 ноября 2023
Ответ дляСтрахованная
ну хось же ходить и до психоаналітиків, а там клієнти навіть пропущені візити через відпустку терапевта оплачуть в повному обсязі)

Можливо людям, у яких є змога витрачати по 200 долл на тиждень, саме така терапія і треба?)

Якщо немає прогресу в терапії, це знущання і для терапевта. Тому що він відчуває свою неспроможність. Це ж допомагаюча професія, там завжди є режим рятівника) якщо передчасно не вигоріти.
Моя пт цим переймалась теж. Я типу важка пацієнтка) До мене дуже довго доходить і багато було травм, протиріч в установках. Вона постійно бере супервізії
75В• 05 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
Так. Титулований перетитулований) Я ще й сама його порадила
Перший червоний прапор це те, що цей терапевт не може працювати з вашим чоловіком, якщо це не сімейна психотерапія. Це настільки грубе порушення етики, що далі його можна вже не обговорювати. Це чмо, не терапевт.
Злива інформації• 05 ноября 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Вы сейчас не в Украине вместе с мужем? Поставить на ноги в браке вы не сможете, скорее всего вы умрете до совершеннолетия своего ребенка. Никакие деньги не стоят того, чтобы так издеваться над собой. То, что вам ничего не дали ваши родители - это не вина вашего мужа. Откройте сберегательный счет на ребенка - пусть муж туда положит нормальную сумму и уходите. А если вы выбираете жизнь бытовой проститутки, то нет смысла жаловаться - все равно вы слетите в алкоголь, наркоту или антидепресанты, если вас не доконает до этого психосоматика - просто вопрос времени.
Если автор разведется, то никто не будет её операции и больничные оплачивать, так что быстрее умрёт. Тут бы перестать искать вторичные выгоды в вечных болезнях, удерживаясь за мужа-абьюзера и его рабочий контракт
Emm11117• 05 ноября 2023
Якась заказуха проти психологів А шо ваша сестра, не дорікає більше що ви їй з мамою не купили снікєрса в 5 класі?
Раздражевская• 05 ноября 2023
Мудак мудака видит издалека... Но самое важное муж ваш мудак и ноги о вас вытирает и будет и дальше это делать.
Несемо світло разом• 05 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
Він голосно спеціально говорить, все чутно
Ще буває вихваляється як його пт сказав що я не така і тд))
Я нічого не зрозуміла. Що це за сеанси такі що треті особи можуть слухати? Сеанси мають бути тет-а-тет.
Кудрі кручу сама• 05 ноября 2023
Автор, хотите вам дам работающий совет совершенно бесплатно?
1. Послать психолога нах, прославить его на весь интернет прям сегодня, особенно, на тематических форумах психологов
2. Завтра найти новое жилье и переехать
3. Послезавтра подать на развод и алименты
4. Заблокировать урода бывшего мужа ВЕЗДЕ, не контактировать с ним ВООБЩЕ, удалить ВСЕ его фото
5. Максимум через годик начать жить счастливо и вспоминать этих долбоебов, простите, как страшный сон
Carin• 05 ноября 2023
Не хотите озвучить ФИО и место работы этого д-ба от медицины?
автор Стефанія • 05 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
Читала цю тему))) Я там на боці пт.
Тому написала що і я тепер відзначусь)
Миттєва карма, називається😅
автор Стефанія • 05 ноября 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
2. Завтра найти новое жилье и переехать
Класний план)
Дійсно, щасливий)
автор Стефанія • 05 ноября 2023
Ответ дляCarin
В фб є прізвище, усе інше не знаю. До війни десь на Хрещатику приймав.
ПуГоФФка• 06 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
Його не Максим звати, того психотерапевта?
Клевотница• 06 ноября 2023
Ответ дляСтрахованная

Так і чоловік автора щасливий, закоханий у свого пт, он, не може дочекатися прийому.
А автор шось не дуже щастям світиться від його терапії.
автор Стефанія • 06 ноября 2023
Ответ дляПуГоФФка
Ні)
ЧупакабраЗеБест• 06 ноября 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
В каком-то сообществе состоит? Туда можно пожаловаться
та пид@р он обыкновенный
ЧупакабраЗеБест• 06 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
Не повірите, перед цим пт було троє інших і жоден не зрозумів в чому я живу, усі розказували як треба підтримувати і годити чоловіку. Він дуже тонкий маніпулятор, дійсно розумний, не одразу зрозумієш. Фізичного насилля ні-ні, не пʼє, спортсмен, наукова ступінь, трудоголік, в житті не подумаєте що щось не так. А на людях так то просто свята людина і тато
вы описываете моего старшего брата. жена с ним сейчас в бракорозв процессе.
весь наш маленький кузнецовск в шоке и скандалах, и только мы с матерью знаем что ОНО ТАКОЕ.
Я в дамках• 06 ноября 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Я вибачаюсь, я не спец, а чого не можна одному вести і чоловіка і дружину? Ніби навпаки це краще
Якщо це парна терапія (дві людини сидять поруч одночасно), але проводити психотерапію окремо з дружиною та чоловіком - то неможливо. І друзів, родичів неможна брати одночасно.

Наприклад, втрачається відчуття безпеки (а, раптом, розповість), починаються намагання ’товаришувати’ проти третього та багато чого іншого.

Мабуть, більшість проходить через роботу з друзями, колегами одночасно, набивають свої лоби і більше так не роблять.
Я в дамках• 06 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
А як дізнатись в яких групах він є?
В якому методі він працює, хто видав сертифікат психотерапевта?
На сертифікаті буде позначена інституція, від неї і починайте.
Лукава_Кiшка• 06 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
Свої сама оплачую. Без нього чудово проживу, але потрібно так розійтись щоб залишитись здоровою і дитину не травмувати вкрай
Сэкономьте на сеансах и живите отдельно.Раздражителя не будет и сеансы не нужны
автор Стефанія • 06 ноября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Ви з мамою на боці невістки?
автор Стефанія • 06 ноября 2023
Ответ дляЯ в дамках
не знаю цього. Не працювала з ним
автор Стефанія • 06 ноября 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Без пт я б вийшла у вікно давно(
Єдине, що мені вони всі слабкі. Ніби допомагають, але якось недостатньо. З іншого боку, я вже вмію захищатись і не оперуюсь 5 років.
Emm11117• 06 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
Читала цю тему))) Я там на боці пт.
Тому написала що і я тепер відзначусь)
Миттєва карма, називається😅
Мені здається то троляча тема
Emm11117• 06 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
Читала цю тему))) Я там на боці пт.
Тому написала що і я тепер відзначусь)
Миттєва карма, називається😅
Ну взагалі так, сестра просто щось запитує про дитинство а автор впадає в нечувану ярость неначе сестра їх всіх ненавидить, а вона там навіть тапки якісь купувала, це якось неадекватно
автор Стефанія • 06 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
Мені здається то троляча тема
До кінця недочитала) Можливо
автор Стефанія • 06 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
Ага, там взагалі не передбачається що у сестри можуть бути якісь емоції, та ще й невдоволення. Так зрозуміла у сестри було дитинство по типу ’мала, ану не заважай тут’.
Лукава_Кiшка• 06 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
Без пт я б вийшла у вікно давно(
Они не могут вас разъединить насильно с вашим раздражителем)
ЧупакабраЗеБест• 06 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
Ви з мамою на боці невістки?
неужели я это гдето описывала, на чьем я боке.
Вам телефонограмма• 06 ноября 2023
Ответ дляЯ в дамках

Дякую за відповідь
автор Стефанія • 06 ноября 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
І вони не зможуть вберегти мою дитину від травм, які він отримає від витонченої неадекватності тата