Дано, дівчинка 15 років з загостренням гастриту весна осінь( три роки домашнього навчання майже без загострень).Вранці підйом в 6.45 - апетит відсутній повністю,перший прийом їжі в школі в11-12,потім вже вдома 15,30.Чим і як її годувати?Якщо змушу їсти вранці тошнить вранці,якщо не поїсть до одинадцяти великий проміжок,тоді така важкість після їжі.Я розумію що всі студенти через це проходять,переростають,але так не хочеться щоб вона все життя с фесталом в сумці ходила.
Тоскующая• 06 ноября 2023
Ответ дляanutka-e220
Мабуть будем пробувать вставати хоча б в 6.00,бо реально у вихідний день вона як добре поснідає з апетитом то тоді як годинничок.
Не поможет. Чем раньше просыпаешься, тем больше тошнит. Я помню те ощущения( сейчас если надо рано встать - привет тошнота
Неваляшкина• 06 ноября 2023
Завтрак по утрам - это привычка. Моя встаёт в начале шестого, в начале седьмого завтракает, все ок. Хотя по жизни аппетитом не блещет. Не обязательно вставать за час, постепенно приучайте кушать с утра. Как только просыпается давайте выпить тёплой воды пол стакана, потом еду хоть ложку-две, и так дальше пойдёт, привыкнет завтракать.
Ответ дляЧучело-Мяучело
вы не правы. но продолжаете топить свое.
В чому,конкретніше ,я не права? Йогурт при гастриті не можна,як прийом їжі
Ответ дляТоскующая
У вас панкреатит скоріш за все
Ответ дляНеваляшкина
П´ять ранку,ваша дитина супер герой)
Позитивна• 06 ноября 2023
Ответ дляТоскующая
У всех разные ситуации
Я не могу кушать сразу после пробуждения в течении часа,тошнит и сразу дискомфорт в организме
И спать с набитым желудком тоже не могу
Оптимальный вариант есть за 3-4 часа до сна,иначе потом дурно всю ночь
И спать с набитым желудком тоже не могу
Барабан для дорослих• 06 ноября 2023
Ответ дляanutka-e220
Ну в класі в 4 ,це тільки з її оточення,ніхто не дотримується дієти.Кава,круасани,сухарі і живі здорові,звикли потошнить і перестане.
Це не норм
Деловитая• 06 ноября 2023
У меня с детства такое же.
Помогает только ужинать рано, например в 6, выходит за 4 часа до сна. И рано вставать. Пить воду, много стараться.Например в школу на 8 часов, а вставать в 5.30 и кушать в 7.30 тогда аппетит появится.
Мааарковная• 06 ноября 2023
Ответ дляanutka-e220
Справа не в забаганках,ну не працює шлунок в 7.00 ще в неї
Попробуйте пити сиворотку зранку, звичайну
Для того щоб прокинувся шлунок )
Мені теж дуже не охота їсти в 7 ранку
Але привчила себе вставати десь на 1,5 години раніше до виходу, а не за півгодини
Тоді звичайно шлунок не встигає ні прокинутися, ні запуститися
П´ю трохи води теплої, потім сиворотку, краще домашню нормальну, а не магазинну
Вона дуже легка та корисна, смачна, кисла
Потім їм яйце та пару ложок каші, будь якої, не обов´язково овсянку, овсянка це взагалі дуже на любителя і йде лише в контексті іншої смачної іжі 😏
Ну і потім основний прийом десь опівдні
Але треба призвичаїтися пити зранку не каву, не чай, ні в якому разі
А шось таке, що корисне і запускає жкт
Для того щоб прокинувся шлунок )
Мені теж дуже не охота їсти в 7 ранку
Ну і потім основний прийом десь опівдні
А шось таке, що корисне і запускає жкт
фан L.O.S.T.• 06 ноября 2023
Пусть пьет стакан теплой воды, потом овсянка хоть пару ложек и омлет, сырники
Ответ дляМааарковная
Для того щоб прокинувся шлунок )
Мені теж дуже не охота їсти в 7 ранку
Ну і потім основний прийом десь опівдні
А шось таке, що корисне і запускає жкт
Для того щоб прокинувся шлунок )
Мені теж дуже не охота їсти в 7 ранку
Ну і потім основний прийом десь опівдні
А шось таке, що корисне і запускає жкт
Дякую спробую обов´язково,і сироватка є навіть
Ответ дляДеловитая
У меня с детства такое же.
Мабуть ви праві,спробуєм найти справи на ранок)
Мааарковная• 06 ноября 2023
Ответ дляanutka-e220
Але тільки не чай - каву
Бо це все зранку... я не уявляю як люди п´ють, прям натовпу і 1 чай, і побігли
Якась повна неповага власного тіла
🙄
Якась повна неповага власного тіла
🙄
АяВсёЗнаю• 06 ноября 2023
Ответ дляМексиканочка
Когда вопрос здоровья, то съешь всё и в любое время.
На жаль це так не працює, потім пів дня нудить буде