anutka-e220• 06 ноября 2023

Школа,їжа,підліток,гастрит

Дано, дівчинка 15 років з загостренням гастриту весна осінь( три роки домашнього навчання майже без загострень).Вранці підйом в 6.45 - апетит відсутній повністю,перший прийом їжі в школі в11-12,потім вже вдома 15,30.Чим і як її годувати?Якщо змушу їсти вранці тошнить вранці,якщо не поїсть до одинадцяти великий проміжок,тоді така важкість після їжі.Я розумію що всі студенти через це проходять,переростають,але так не хочеться щоб вона все життя с фесталом в сумці ходила.
Попельшка• 06 ноября 2023
Питний йогурт зранку тез не хоче?

Байрактарна• 06 ноября 2023
Яйцо вареное, овсянка. Это на утро.
автор anutka-e220 • 06 ноября 2023
Ответ дляПопельшка
Питний йогурт зранку тез не хоче?
Ось в цьому і проблема, що нічого не хоче,у вихідний день вона снідає близько дев´ятої,тоді день як по маслу.
Байрактарна• 06 ноября 2023
И с собой давайте яблоко или бананы, чтоб до 11 не тянула
бифидобактерияЖоржик• 06 ноября 2023
Ви виявили причину гастриту? Можливо він у Вашої доньки через перегиб жовчного, жовч закидає в шлунок і тому він і страждає. А ви фесталом лікуєтесь. Не їсти до 11 а потім якийсь перекус із рюкзака - прямий шлях до продовження і погіршення стану. Годуйте вранці, просто трошки і нормальними стравами - вівсянка наприклад
бифидобактерияЖоржик• 06 ноября 2023
Ответ дляБайрактарна
Я б не радила яблуко при загостренні, викликає додатковий вилив жовчі
Мексиканочка• 06 ноября 2023
Ответ дляanutka-e220
А причем тут ’хочет’? Это не хотелка, а необходимость.

автор anutka-e220 • 06 ноября 2023
Ответ дляБайрактарна
Яблука з гастритом на голодний шлунок несумісні,та і їсти дозволяють лише в столовій,так би вона щось путніше з´їла б
Байрактарна• 06 ноября 2023
Ответ дляanutka-e220
Тогда выход только один. Завтракать в семь утра.
автор anutka-e220 • 06 ноября 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Ні не лікуємось фесталом,це я до прикладу.
З 4 років вона в цей період ацетонила,потім мабуть це вже наслідки.Жовчний нормально,підшлункова теж,десь проблема в районі дванадцятиперсної.Коли вона нормально харчується він її не турбує.
Топтунша• 06 ноября 2023
Вечером раньше ужинать, тогда утром будет аппетит. Утром лучше конечно кашу, она обволакивает или картофельное пюре.
С собой сендвич с пресным сыром и помидором, например или сырники незажаренные, слоеный пирожок домашний. Так кормила сына с гастритом. Денег не давать, иначе купит чипсы и тд
Шкала Радощів• 06 ноября 2023
Це харчова звичка, каша зранку - рис варений, ячнева, сухофрукти, горіхи добавте, можна паровий омлет - 2 ложки з‘їла і теплий чай. Тоді будете знати що перша їжа обволікає слизисту, а не подразнює. Овочі, фрукти, бутерброди чи йогурт - це табу при гастриті на сніданок. Режим сну, прокидаттсь за годину до сніданку.
Чучело-Мяучело• 06 ноября 2023
Ответ дляanutka-e220
вот пусть и выпьет его на первой перемене.
автор anutka-e220 • 06 ноября 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Вона завжди їсть нормальні страви,варіантів безліч,справа в тому що таке враження що шлунок ще не проснувся,воно просто там лягає і її починає нудити.
автор anutka-e220 • 06 ноября 2023
Ответ дляМексиканочка
Справа не в забаганках,ну не працює шлунок в 7.00 ще в неї
Топтунша• 06 ноября 2023
Нам ставили такой диагноз - школьный гастрит. Это из-за неправильного питания в школе, много вредностей. Сейчас 18 лет, диагноз снят. Лечились курсами, то медикаменты, то народные средства типа картофельного сока натощак и травки. Найдите хорошего гастроэнтеролога.
Пропили еще курс от лямблий, тк скорее всего они есть в печени, хотя трудно обнаружить и от хелиобактер. Сейчас сын здоров.
автор anutka-e220 • 06 ноября 2023
Ответ дляТоптунша
Ні моя не купує,вона правильно харчується з малку,звикла смакові рецептори перестроїлись.Гастрит ваш пройшов?
автор anutka-e220 • 06 ноября 2023
Ответ дляШкала Радощів
Навіть більше ніж за годину виходить треба 5.30 от як таке зробить?
Топтунша• 06 ноября 2023
Ответ дляanutka-e220
Такого нет. ЖКТ работает всегда. Он не спит))

Мексиканочка• 06 ноября 2023
Ответ дляanutka-e220
Как приучить желудок, так он и будет просыпаться.
Топтунша• 06 ноября 2023
Ответ дляanutka-e220
Мультиварка с подогревом или отсроченный старт. Или варить вечером и разогреть.
Відповів всім• 06 ноября 2023
не як варіант взяти з собою у судочку, є ще сумки-термоси, з´їсти в столовій на першій перерві
автор anutka-e220 • 06 ноября 2023
Ответ дляТоптунша
От значить щось йому не вистачає зранку,
автор anutka-e220 • 06 ноября 2023
Ответ дляТоптунша
Так треба дитину піднять в такий час,я і так встаю без мультиварки свіже готую на сніданок і перекус
автор anutka-e220 • 06 ноября 2023
Ответ дляВідповів всім
Це було б ідеально) але перерва в яку можна добігти до столової лише після третього уроку.
автор anutka-e220 • 06 ноября 2023
Ответ дляТоптунша
Ну так тоді як пояснити те що в 7.10 її тошнить після їжі,а в 8.30 ні.
Оля_с_киркою• 06 ноября 2023
Ответ дляanutka-e220
Просто скорее всего, ужинает поздно или ест ночью. Если утром тошнота, проверить желчный, пить натощак лекарства
Чучело-Мяучело• 06 ноября 2023
Ответ дляanutka-e220
вопрос тот же. она может выпить маленький йогурт на первой перемене?
автор anutka-e220 • 06 ноября 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Ні,не пізно тут все ок.
От і в мене відчуття що не виділяється ще жовч зранку,як її видушить )?
бифидобактерияЖоржик• 06 ноября 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Йогурт при гастриті на голодний шлунок неможна